Rapid – Mattersburg 3:0 (kon.) | Grödig – Ried 2:2 (kon.) | Admira – Austria 0:3 (kon.)
Sturm Graz – Salzburg 0:0 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
0:3 (0:1)
FK Austria Vídeň
Středa 02.03.2016, 18:30 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 25. kolo

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (20:29:38)

Hostující celek byl dnes na útočné polovině velmi efektivní a z minima vytěžil maximum. To domácí se dost trápili a prohráli zaslouženě.

90+3

90+3
    Hosté kombinují na útočné polovině a čekají na závěrečný hvizd.
    90+1. Kevin FRIESENBICHLER - 0:3

90+1
    Austria právě vstřelila branku!
    O osudu utkání je rozhodnuto. KEVIN FRIESENBICHLER si naběhl za obranu, dostal přesný pas a bez problémů překonal domácího brankáře.

88
    Hosté nyní zahrávali volný kop, ale po této standardní situaci branku ohrozit nedokázali.

87
    Domácí to již pravděpodobně vzdali. Hosté v poklidu kombinují na útočné polovině.

85
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Meilinger, přichází Windbichler.

84
    Tento duel pomalu spěje ke svému konci. Žádného zvratu se nejspíše nedočkáme.

81
    Austria se vůbec nikam netlačí. Hostující fotbalisté míče pouze nakopávají na útočnou polovinu.

80
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Malicsek, přichází Knasmüllner.

79
    Domácí dokázali vybojovat rohový kop, ale následně se k zakončení nedostali.

78
    Obraz hry se za minutu hry nezměnil. Domácí se snaží dostat k brance Hadzikice.

77
    Po krátkém přerušení se pokračuje ve hře. Admira kombinuje s míčem na půlící čáře, Austria kvalitně brání.

75
    Na trávníku zůstal ležet jeden z hostujících fotbalistů, hra je přerušena.

73
    Austria nechce připustit žádné komplikace a kombinuje na útočné polovině. Domácí se nemohou dostat k míči.

71
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Bajrami, přichází Monschein.

71
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Kayode, přichází Friesenbichler.

70
    Domácí začínají hrát s otevřenou obranou a to by mohlo být nebezpečné. Hosté mají velice rychlé hráče a budou chodit do protiútoků.

68
    Fotbalisté Admiry se pokouší tento duel ještě nějakým způsobem zdramatizovat, ale budou to mít velice těžké.

65
    Po rohovém kopu se k hlavičce dokázal dostat Rotpuller, ale míč poslal těsně vedle pravé tyče.

64
    Hosté se dostali do rychlého protiútoku, ale ke střele na branku to nevedlo. Bude se zahrávat rohový kop.

62
    Zápas byl na malou chvilku přerušen, jelikož hostující fanoušci znovu dělali v hledišti nepořádek a na hřiště létaly různé předměty.

60
    Hosté začali hrát na jistotu, dvoubrankové vedení je velký luxus.

59
    Admira i tentokrát hraje po inkasované brance aktivně a snaží se snížit.

57
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Blutsch, přichází Grozurek.
    55. Olarenwaju KAYODE - 0:2

55
    Vídeňský celek se dostává do dvoubrankového vedení. OLARENWAJU KAYODE se na malém vápně dostal k hlavičce a míč nekompromisně poslal do protipohybu brankáře.

54
    Kayode si před velkým vápnem udělal prostor a poté tvrdě vypálil. Míč skončil těsně nad brankou.

52
    Obrana Vídně v tomto utkání ještě neudělala žádnou chybu a to platilo i nyní po volném kopu, který odvrátila do bezpečí.

51
    Admira bude zahrávat volný kop z velmi dobré pozice.

50
    Tlak Austrie se stále zvětšuje, domácí obrana má hodně práce.

48
    Hosté vstoupili do druhého poločasu velmi aktivně a kombinují na útočné polovině. Dostanou se ke střele na branku?

46
    Hosté rozehrávkou zahájili druhý poločas.

46
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Venuto, přichází De Paula.

46

Start druhého poločasu se zřejmě o chvíli opozdí, hostující fandové hodili na hřiště dýmovnici.

Druhý poločas začne přibližně v 19:31.

Po prvním poločase vedou fotbalisté Austrie Vídeň 1:0, když se v sedmnácté minutě dokázal prosadit Grünwald. Admira po inkasované brance byla lepším týmem, ale na útočné polovině se jí příliš nedařilo.

45+1

45+1
    Rozhodčí následně ukončuje první poločas.

45+1
    K centrovanému míči se jako první dostal Siebenhandl a vyboxoval jej daleko od své branky.

45
    Zahrávat rohový kop budou i hosté.

44
    Hostující obrana se ale i tentokrát dokázala ubránit bez sebemenších problémů.

43
    První poločas se pomalu blíží ke svému konci. Admira nyní bude zahrávat rohový kop.

40
    Po volném kopu se nikdo z domácích k hlavičce nedostal, míč pouze proletěl do zámezí.

39
    Holzhauser předčasně opustil zeď a rozhodčí mu za tento počin uděluje žlutou kartu.

38
    Ayyildiz se svým pohybem snaží rozhodit obranu Vídně, ale zatím není příliš úspěšný. Hosté působí jistým dojmem.

35
    Fotbal je po vstřeleném gólu nepohledný, Admira neustále kombinuje na útočné polovině, ale nedaří se jí dostat do vápna. Tento obrázek je k vidění již minimálně patnáct minut.

34
    Austria se stále soustředí pouze na bránění svého vedení a hraje pasivně.

32
    Ayyildiz se zbavil dvou bránících hráčů a z hranice pokutového území tvrdě vystřelil. Hadzikic ovšem předvedl jistý zákrok a míč udržel před brankovou čárou.

30
    Admira se stále pokouší prolomit obranu soupeře, ale bez úspěchu.

28
    Austria se zabetonovala na vlastní polovině a vůbec se ji nechce hrát směrem dopředu.

26
    Ale útočná snaha zatím nepřináší domácím kýžené ovoce.

23
    Hadzikic musel nyní vyběhnout daleko ze své branky, aby odkopl míč před Starklem, který se snažil dostat do šance.

22
    Admira se doopravdy po inkasované brance probudila a je v posledních minutách lepším týmem.

20
    A málem bylo vyrovnáno. Ebner se ve vápně dostal ke střele, která orazítkovala břevno!

19
    Admira se snaží na inkasovanou branku zareagovat a kombinuje na útočné polovině.
    17. Alexander GRÜNWALD - 0:1

17
    Austria se na hřišti Admiry dostává do vedení a nutno dodat, že zaslouženě. Po centru z pravé straně se ve vápně ke střele dostal ALEXANDER GRÜNWALD a tvrdou ránou uklidil míč do sítě.

17
    Po rohovém kopu Admiry se k hlavičce dostal Wostry, ale míč nasměroval vedle tyče. To byl zajímavý moment.

16
    Po volném kopu ve vápně upadl Larsen, ale rozhodčí žádný faul neviděl, pokračuje se ve hře.

15
    Zwierschitz u lajny zbytečně fauloval a hosté budou zahrávat volný kop. Bude z toho něco?

14
    Hosté se po rohovém kopu však ke střele dostat nedokázali, obrana Admiry zafungovala na jedničku.

13
    Po levé straně se pokoušel prosadit Ayyildiz, ale jeden z bránicích hráčů ho vytlačil do zámezí. Bude z toho však rohový kop.

11
    Austria to zkouší kombinačně po zemi, ale zatím bez zřetelnějšího úspěchu.

9
    Admira se doposud nedostala k žádné střele, protože se převážně pouze brání.

7
    Kayode dostal přihrávku za obranu a z levé strany pokutového území vystřelil těsně nad břevno.

6
    Austria se drží u míče a nadále s ním kombinuje na útočné polovině.

4
    Larsen si z pravé strany dokázal seběhnout před vápno a dokonce i zakončil. Jeho technická rána skončila těsně nad brankou.

2
    Fotbalisté Vídně velmi dobře napadali rozehrávku a vybojovali míč. S ním teď kombinují na středu hřiště.

1
    Domácí se ujali úvodního výkopu a zahájili dnešní utkání.

1

Utkání během krátké chvíle začne. Fotbalisté obou celků jsou již na trávníku.

FC Admira Wacker Mödling: Siebenhandl – Ebner, Schößwendter, Wostry, Zwierschitz – Lackner, Malicsek – Bajrami, Blutsch, Ayyildiz – Starkl
    Náhradníci: Knasmüllner, Grozurek, Monschein, Pavic, Kuttin, Posch. Zulj

FK Austria Vídeň: Hadzikic – Larsen, Shikov, Rotpuller, Martschinko – Holzhauser, Grünwald – Meilinger, Gorgon, Venuto – Kayode
    Náhradníci: Windbichler, Vukojević, Friesenbichler, Serbest, De Paula, Koch, Pentz

Rozhodčí: Eisner – Witschnigg, Trampusch.

Austria se momentálně nachází na třetím místě a chce-li bojovat o ligový titul, bude muset okamžitě zlepšit svoji formu. Vídeňskému celku se totiž v poslední době vůbec nedaří a nevyhrál již tři zápasy v řadě.

V minulém kole prohrála Austria se Salzburgem vysoko 1:4.

Admira se momentálně pohybuje na pátém místě, ale má stejně bodů jako čtvrtý Graz. V případě dnešního vítězství a zaváhání svého souseda v tabulce se tedy může posunout o jednu příčku vzhůru.

V posledním zápase Admira vyhrála na hřišti Altachu 2:1.

Přeji krásný večer u sledování našeho textového přenosu z rakouské Bundesligy, v němž se zaměříme na duel FC Admira Wacker Mödling – FK Austria Vídeň.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.