Boston – Calgary 2:1 (kon.) | New Jersey – Carolina 1:3 (kon.) | Ottawa – St. Louis 3:4 (0:1 po s.n.)
Washington – Pittsburgh 3:2 (kon.) | Buffalo – Edmonton 1:2 (po pr.) | Minnesota – Colorado 6:3 (kon.)
Winnipeg – Florida 2:3 (kon.) | Nashville – Dallas 5:3 (kon.) | Vancouver – NY Islanders 2:3 (kon.)
Buffalo Sabres
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
Edmonton Oilers
Středa 02.03.2016, 01:40 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

Z mé strany je to z dnešního utkání vše, díky za pozornost a u dalších zápasů z kanadsko-americké NHL se těším na počtenou! (04:24:56)

Branky a nahrávky:
    50. O'Reilly (Reinhart, Pysyk) – 1. McDavid (Eberle), 64. McDavid.

Statistiky zápasu:
    Střely na branku:
    32-41. Zablokované střely: 13-12. Bodyčeky: 26-15. Přesilovky: 1-3. Využití: 0-0. Vhazování: 44%-56%.

Hokejisté Edmontonu od začátku zápasu dlouho vedli díky gólu McDavida, a ač se ve třetí třetině Buffalo dočkalo vyrovnání, tak v následném prodloužení to byli pouze hosté, kdo měl více ze hry. Několik velkých šancí následovala přesilovka, po níž přišel rychlý brejk Eichela, který neuspěl a z následné akce za stejného počtu mužů na ledě dokázal McDavid vsítit svůj druhý gól v utkání.

63:48 Connor MCDAVID - 1:2p

63:48
    Edmonton právě vstřelil branku!
    CONNOR MCDAVID svou druhou brankou v dnešním střetnutí rozhoduje! Po neúspěšném útoku Eichela se dostali hosté k rychlému přesunu do útoku, který zakončil McDavid, jenž si nabruslil přes celé kluziště až k Lehnerově levé tyčce a bekhendem dokázal gólmana Sabres pokořit! Bez asistence.

63:40
    Eichel šel okamžitě po vhazování do útoku, ale nevyužil svého spoluhráče vracejícího se z trestné lavice a bekhendem minul Talbotovu klec.

63:32
    Oddechový čas pro domácí.

63:32
    Zámek Edmontonu i přes jedno lehčí vysunutí puku byl ale neskutečně dlouhý. Hosté z toho ale nic nevytěžili, Eberle měl na hokejce možná rozhodnutí, ale ideální chvíli na střelu prováhal a o možnost zakončit přišel.

62:37
    Buffalo dostává puk do středního pásma.

61:56
    Edmonton mohl rozhodnout o vítězství! V mezikruží stál osamocený Clendening, který ale svou střelu vypálil jen do Lehnera!

61:34
    Buffalo mělo na ploše příliš mnoho hráčů a bude nyní čelit dvouminutovému oslabení! Hrát se bude 4 na 3!

61:19
    A další obrovská šance Edmontonu, které se dostalo do přečíslení, ale střela Eberleho proti přesouvajícímu Lehnerovi, se neujala. Lehner se bleskově přesunul!

60:27
    Obrovská šance Edmontonu! McDavid za brankou Buffala míchal pukem a zaměstnal hned dva hráče Buffala. Šikovnou zadovkou vyzval Halla ke střele, ale poslední zbývající obránce Sabres dokázal včas nepřipraveného Halla zablokovat a Lehner si skočil po osamoceném puku pod nohami obou hráčů!

60:09
    Buly sice vyhráli domácí, ale puk se následně odrazil na modrou čáru Edmontonu, odkud hostí zakládají akci.

60:01

Díky vyrovnávací trefě O'Reillyho o vítězi dnešního střetnutí rozhodne prodloužení nebo případné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Rychlý přechod do útoku v podání Oilers bylo zakončeno střelou Korpikoskiho, kterou Lehner schoval ve výstroji.

59:23
    Pokus o zasunutí kotouče za Talbota nebyl úspěšný.

59:11
    Kane drží za brankou Edmontonu kotouč a pokouší se vymanit ze sevření soupeře.

58:37
    Vhazuje se ve středním pásmu.

58:20
    Hall zkoušel v útočném pásmu vyměnit pozici s jedním z obránců, ale akce nakonec ztroskotala na snaze rozehrát po mantinelu.

57:30
    Fayneovo nahození dokázal za Lehnerovou klecí vybojovat Lander a rozehrát na modrou čáru. Ale střela jeho spoluhráče nemířila na branku.

56:57
    A hra je přerušena právě kvůli McCabeovi, který zůstal na jednom koleni na ledě a měl problém dostat se na střídačku. Doufejme, že bude v pořádku a neodnese si z tohoto střetu zranění.

56:51
    Hodně těžká srážka Jakupova a McCabe, kterou odnesl zejména domácí McCabe, jenž se hodně těžce zvedá z ledu. Byl to přitom on, kdo vyrazil proti najíždějícímu protihráči s úmyslem ho zastavit.

56:09
    Také hráči Edmontonu jsou unavení a po nahození puku do útočné třetiny odchází na střídačku.

55:47
    Tlak Edmontonu je alespoň na okamžik odvrácen, Gorgesovi se podařilo vyvézt kotouč.

55:30
    Lehner musel zasahovat proti dvěma střelám, ale poradil si s nimi.

55:15
    Další útočná akce bude zahájena z vlastní třetiny Olejářů.

54:57
    Bez střelby toho ale nedosáhne.

54:23
    Buffalo podruhé vyváží kotouč, ale hned ho odevzdává opět Edmontonu, který je nyní aktivnější a chce strhnout vedení na svou stranu.

53:25
    Davidson vypálil od modré, avšak Lehner vyráží.

53:12
    Edmonton sice drží útočné pásmo, ale puk jezdí jen po mantinelech. Lander to sice zkusil z těžké pozice, ale minul.

52:38
    Zakázané uvolnění Edmontonu.

52:32
    Kane si zamíchal po průjezdu přes modrou čáru s pukem a zkusil střelu zápěstím, kterou schoval Talbot do lapačky.

51:56

51:28
    Dva nahozené puky, po každém na jedné straně, dvě rychle zastavené akce.

50:45
    Talbot secvakl betony a skryl puk po lehčí střele Catenacciho.

50:29
    Hra je přerušena. Komerční přestávka.

50:09
    Hra probíhá v rozích a podél mantinelu, ani jeden tým se nedokáže dostat ke kombinaci v útočném pásmu.
    49:06 Cal O'REILLY - 1:1

49:06
    Sabres právě vstřelili branku!
    A je vyrovnáno! Reinhart najel z pohledu Talbota na pravém křídle, obtočil se okolo obránce soupeře a bekhendovou střelou přinutil jít Talbota do rozkleku. Puk se však odrazil až k najíždějícímu CALU O'REILLYMU, který svou premiérovou trefou v této sezoně do odkryté klece rozradostnil domácí publikum! Asistence: Sam Reinhart, Mark Pysyk.

48:13
    Eichel využil končícího oslabení a odhodlal se k rychlému přesunu do útočné třetiny! Jeho střela z levé strany však Talbota nepřekvapila, brankář hostí zůstává neprůstřelný.

48:11

47:48
    Davidson se na levé straně dostal k přihrávce a pěknou střelou přinutil Lehnera k těžkému zákroku! Puk se podařilo Lehnerovi vyrazit tak šikovně, že ten vyklouzal z obranného pásma Sabres.

47:23
    A znovu kotouč míří mimo oblast ohrožení.

46:57
    Buffalo nyní podrželo ve vlastním levém rohu puk snad 20 vteřin a následně Gionta úspěšně vyhazuje.

46:19
    Eberle nezachytil na modré přihrávku a puk mu odklouzal do střední třetiny.

46:11
    A bude se vylučovat. Zemgus Girgensons podrazil Adama Pardyho. Domácí tak po komerční přestávce budou čelit oslabení.

46:07
    Lehner vyráží i střelu Cracknella, musel se sklouznout po ledu, aby stihl přesun.

46:01
    I bez hole však Lehner kryje soupeřovy střely, Fayne si na brankáře Buffala nepřišel.

45:46
    Lehner je bez hole a nátlak Edmontonu pokračuje!

45:27
    Levý roh za Lehnerem je opět v permanenci.

44:59
    Puk tam pár desítek vteřin udrželi, ale ke kombinaci se vůbec nedostali.

44:19
    Krátká okupace branky Lehnera končí jen ztrátou puku. Domácí se nyní chystají k přesunu do útočného pásma.

43:35
    Oba týmy střídají, Eberle podržel puk a počkal, až bude moci rozehrát.

43:10
    Jakupov to zkusil od pravého mantinelu, ale nezamířil přesně.

42:47
    Celkově však vstup do třetí třetiny příliš pěkného hokeje prozatím nenabízí. Hraje se hodně v rozích a střel je jako šafránu – velký rozdíl oproti předchozím dvěma dvacetiminutovkám.

42:20
    Buffalo je při rozehrávce opět napadáno vysunutým forčekingem, podobně jako to dělali hosté v první třetině a ukazuje se, že tato taktika na soupeře platí. Buffalo se nedokázalo vymanit ze své třetiny a navíc Nurse se dostal ke střele od modré.

41:38
    Pokus Edmontonu o útočnou akci zastavuje postavení mimo hru.

40:42
    Kane sebral kotouč z tlačenice u levého mantinelu, sjel za branku, kterou obkroužil a pokusil se překvapivým zakončením překvapit Talbota. Ten puk vyrazil před sebe a následně po něm skočil, aby ho schoval pod lapačku.

40:13
    Girgensons si dojel pro nahozený puk za branku Edmontonu a podržel útočné pásmo.

40:01

Edmonton byl velmi blízko dvoubrankového vedení, vlastně ho dosáhl, ale pozornému oku kouče Sabres neunikl ofsajd, kterého se hosté dopustili a stav tak zůstává po dvou třetinách stále 0:1.

Druhá třetina začne přibližně v 03:31.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

Challenge trenéra Buffala byla uznána, gól neplatí!

Tak pozor, kouč Buffala si bere Challenge kvůli možnému postavení mimo hru Edmontonu!

39:59
    Branka Andreje Sekery, který se dostal k odraženému puku po vyražené střele Adama Cracknella, nebyla uznána kvůli postavení mimo hru.

39:53
    Puk je ve střední třetině, ale Edmonton to ještě zkusí.

39:30
    A další rána Edmontonu letí nepřesně vedle Lehnerovy klece.

38:31
    Letestu to zkusil z křídla, ale střelu sráží Colaiacovo.

38:05
    Clendening střílel od modré, ale těsně minul přes clonu klec Lehnera.

37:25
    Talbot raději zastavuje divokou pasáž hry, kdy na něho dvakrát v krátké chvíli mířily dost nebezpečné střely.

36:40
    Kaneova střela nebezpečně mířila jen těsně vedle branky Edmontonu! Talbot promáchl lapačkou naprázdno, měl nyní velké štěstí!

36:10
    Talbot si poradil s nebezpečným průnikem soupeře. Bekhendové zakončení dokázal vyrazit.

35:41
    Nahozený puk drží Edmonton v útočné třetině. Hraje se ale jen podél mantinelů.

35:04
    Lehner si poradil se střelou Nurseho od modré čáry. Vyražený puk sebrali domácí, ale jejich přesun do útoku skončil postavením mimo hru.

34:34
    Zakázané uvolnění Buffala po nepovedené přihrávce skrz střední pásmo.

34:14
    Konečně se Buffalo dostává do útoku a zůstane tam i pro vhazování. Kane vypálil na Talbota, který musel podržet puk ve výstroji. Komerční přestávka.

34:02
    Edmonton stále pokračuje v útočném snažení, hra se však odehrává za Lehnerovou klecí.

33:42
    Až nyní, kdy puk po střele Landera z otočky a velkého úhlu kryje Lehner.

33:32
    A další zakázané uvolnění. Hráči Buffala stále nemohou vystřídat.

33:24
    Buffalo se ani po skončeném oslabení nedokázalo pořádně osvobodit a založit akci, napadání soupeře bylo natolik obtížné, až to McCabe vyřešil vyhozením na zakázané uvolnění.

32:57

32:16
    Jeden z útočících hráčů před Lehnerovou brankou nyní promáchl, puk projel okolo Lehnera až k Draistaitlovi, který se tak dostal do velké šance, ale ani nadvakrát Lehnera nepokořil.

31:51
    Hraje se v rohu za Lehnerem, tohle Buffalu vyhovuje, jejich brankář není v ohrožení.

31:19
    Sabres se osvobozují.

30:57
    A je to Jack Eichel, který se provinil proti pravidlům, když zasáhl Draisaitla vysokou holí.

30:54
    Sekera vypálil na Lehnera, který vyráží puk mimo ohrožení.

30:48
    Oilers kombinují v útočné třetině a budou hrát přesilovku. Momentálně mají výhodu.

30:30
    Po dalším Talbotově zásahu přichází přerušení a komerční pauza.

29:46
    Hraje se nahoru a dolů. Talbot měl plné ruce práce se zákroky proti Bogosianovi a Catenccimu.

29:15
    Na druhé straně naopak zakročil Talbot proti střele Lehnera.

28:55
    Pěknou akci vymysleli Larsson s Deslauriersem a prvně jmenovaný zkusil po přebruslení do útočného pásma překvapit Talbota, ale jeho střela šla vedle.

28:23
    Edmonton se ubránil a hra se okamžitě přesunuje před Lehnera, který musel zasahovat proti nahozenému puku.

28:17

27:57
    Pysyk se dostal až do pravého kruhu pro vhazování a zápěstím nahodil puk na Lehnera. Ten si s pukem ale poradil a nepovolil Moulsonovi před brankou dorážku.

27:19
    Kombinaci domácích ukončuje Davidson vyhozením přes všechny čáry.

26:52
    Kane to zkoušel z levého křídla, ale střela neprošla skrz bránícího soupeře.

26:26
    Oilers se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

Ale to až po komerční přestávce.

26:17
    A bude se dnes poprvé vylučovat! Na dvě minuty za napadení jde na trestnou lavici Pakarinen. Buffalo si tak zahraje přesilovku.

26:00
    Sabres se pokusili o krátký zámek, který však nic kloudného, kromě přetlačování se u mantinelu, nepřinesl.

25:22
    S O'Reillyho střelou si Talbot dokázal v pohodě poradit a přerušuje hru.

25:08
    Kane se vrhnul do kombinace soupeře, vypíchl puk a dostal se do úniku, který v poslední chvíli zmařil vracející Fayne, který dostal hokejku před soupeře a znemožnil mu, čistě, zakončit!

24:22
    Lehner přerušuje svým zákrokem proti odraženému puku hru.

23:30
    Nahozený puk do útočné třetiny Edmontonu se neujímá, obrana kotouč odklízí.

23:00
    Talbot kryje střelu Girgensonse a přerušuje hru. Olejáři mohou vystřídat.

22:40
    Aktivnější jsou domácí, kteří napadají rozehrávku Edmontonu a znemožňují jim tak uklidit puk do středního pásma.

22:04
    Eichel na útočné modré přebral puk od Reinharta, nabruslil si před Talbota, ale svou střelu nezacílil mezi tři tyčky.

21:29
    Kane s Nursem na sebe pokřikují po přerušení hry. Rozhodčí však oba kohouty drží od sebe.

21:13
    Talbot nakonec musel zasahovat, Ristolainenovu ránu kryje do lapačky.

20:48
    Buffalo je však zpět v útočné třetině. Pokouší se vystřelit na Talbota, ale obrana je prozatím nepropustná.

20:18
    Nahozený kotouč Gionty se nakonec neujal, zápolení v rohu kluziště dokázala uhrát hostující obrana.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 02:32.

V závěru třetiny vytvořil Edmonton na své soupeře takový tlak, že přes 90 vteřin drželi hokejisté kanadského týmu pětici Buffala před Lehnerem, kterého ostřelovali snad ze všech pozic, ale jen Nurse a McDavid své pokusy zamířili tak, že Lehner musel zasáhnout. Další střely létaly mimo klec, což nejspíš bylo štěstí Buffala, které přežilo závěrečnou pasáž bez úhony a prohrává tak po první třetině jen o gól.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:54
    Puk se odráží do levého rohu, což zachraňuje Buffalo, jehož hráči se už sotva pohybují!

19:26
    Zámek Edmontonu trvá, Buffalo nemůže vyhodil! Nurse opět protáhl Lehnera!

18:54
    V útočné třetině nyní tlačí Edmonton svého soupeře! Nurse střílel od modré dvakrát za sebou, ale jednou minul a podruhé byla jeho střela zablokována.

18:05
    Přihrávka zpoza brány mířila na modrou čáru na Pysyka, ale Korpikoski se dokázal do této přihrávky dostat hokejkou a pokazil slibnou kombinaci domácích.

17:38
    Pro změnu ofsajd Reinharta na druhé straně.

17:13
    A postavení mimo hru Halla, označené jako úmyslné. Hra se nyní hodně kouskuje.

16:58
    Draistaitlova střela je sražena Gorgesem do ochranné sítě. Vhazuje se před Lehnerem.

16:34
    Talbot opět v akci, tentokrát však sbírá puk, který letí okolo jeho klece. Zastavuje tím ale nebezpečně vyhlížející akci soupeře, kteří se mu tlačili k brankovišti.

16:00
    Ristolainenovu střelu už musí Talbot schovat do lapačky.

15:37
    Eichel se obtáčel okolo Fayneho, ale na jeho bekhendové zakončení byl Talbot připraven a sráží puk za branku.

14:47
    Buffalo se ale rychle osvobodilo a tlačí na soupeře. Je to ale bez střely.

14:29
    Nurse se hned po nabruslení za modrou odhodlal ke střele, která byla spíše propagační, ale zajišťuje jeho týmu útočné pásmo.

14:24
    Hall byl natolik aktivní v útoku, až nedokázal před Lehnerem zabrzdit a narazil do klece, kterou odsunul až k zadnímu mantinelu. Hra je přerušena – komerční přestávka.

14:12
    Ale ne na dlouho, Oilers musí začínat odznovu.

13:50
    Hallovu střelu Lehner bez problémů srazil do rohu. Edmonton pokračuje v akci.

13:38
    Postavení mimo hru bylo odpískáno Eichelovi, který u střídaček byl netrpělivý.

13:20
    Rodící se kombinaci zastavuje zakázané uvolnění Olejářů.

12:53
    Edmonton tentokrát aktivně napadal soupeře při rozehrávce, ale neuspěl a toho Buffalo využívá. Najíždí do otevřené obrany a získává útočné pásmo.

12:27
    Hraje se dlouho bez přerušení, ale také bez šancí. Nahozené kotouče na obou stranách sbírají obrany.

11:50
    Bez úspěchu skončilo nahození i na druhé straně kluziště.

11:29
    Hráči Edmontonu již byli unavení a místo vymýšlení nějaké akce jen nahodili puk a šli střídat.

10:44
    Bogosian se vydal do mezikruží, kam mu přiletěla přihrávka od levého mantinelu, ale obránce Sabres nedokázal přejít přes bránícího soupeře a místo střely o puk přišel.

10:26
    Po dalším zásahu Lehnera je hra přerušena a přichází komerční přestávka.

09:49
    McDavid zápěstím vyzkoušel připravenost Lehnera.

09:23
    Kane zkusil zakončit z bekhendu, ale Talbot byl připraven.

09:18
    Letestu se obtáčel v mezikruží okolo obránce, ale pozapomněl za sebou puk a zazdil tím celou akci.

08:50
    Nahozený puk od Buffala končí na hokejkách Edmontonu.

08:12
    Rychlý přechod do útoku Edmontonu zakončuje Hall střelou na hruď Lehnera. Ten opět raději drží kotouč ve výstroji.

08:03
    Girgensons zachytil pokus o vyhození a prověřil Talbotovy betony.

07:45
    Pardy nahodil puk na Lehnera a přinutil brankáře Buffala k podržení puku ve výstroji.

07:26
    Edmonton znovu nahazuje, ale formace McDavida, Jakupova a Eberleho jde střídat.

07:05
    Nahozený puk Edmontonu odklízí domácí obrana do středního pásma.

06:42
    Hra pokračuje chybnou rozehrávkou Buffala, po kterém je odpískáno zakázané uvolnění.

06:26
    Komerční přestávka.

06:12
    Krátce se do útoku dostali i hokejisté Edmontonu, ale puk nakonec končí na hokejkách domácích, kteří rozehrávají zpoza vlastní klece.

05:22
    Tlak Buffala pokračoval a hostí raději vyhazují na zakázané uvolnění.

04:51
    Diváci už viděli gól, ale Talbot zázračně vyráží puk! Dostal se do velkých problémů, předvedl těžké zákroky proti Catenaccimu, Girgensonsovi i Bogosianovi, po jehož střele se puk ploužil do branky, ale obránci Oilers byli připraveni a odklidili kotouč do bezpečí!

04:31
    Vysunutý forčeking dělá skutečně Buffalu velké problémy.

03:59
    Další útočný výpad Buffala zastavuje postavení mimo hru.

03:40
    Tvrdá střela od modré, kterou vyslal Ristolainen, těsně minula branku Talbota.

03:03
    McDavid se dostal k puku ve středním pásmu a lehounce si přebruslil až k Lehnerově brankovišti. Byl ale příliš blízko brankáře soupeře a pokořit ho nedokázal.

02:13
    Moc nescházelo a Deslauriers mohl vyrovnat! Jeho střela se odrazila od zadního mantinelu zpět na jeho hokejku a Talbot měl co dělat, aby zachytil kotouč.

01:49
    Edmonton je hodně silný při napadání rozehrávky Buffala, dlouho drží Sabres ve vlastní obranné třetině.
    Jak to dnes bude hokejistům bruslit?

01:13
    Hra je přerušena. Vyhozený kotouč se odrazil od jednoho z útočníků Buffala mimo kluzistě.

00:53
    Buffalo se snaží o rychlou odpověď, ale usadit se v útočném pásmu nezvládá, musí opět začínat z vlastní třetiny.
    00:22 Connor MCDAVID - 0:1

00:22
    Tak to byla rychlovka! Buffalo, konkrétně Bogosian, chyboval při rozehrávce, ke kotouči se dostal na středu modré Eberle, který přihrál na levou stranu na CONNORA MCDAVIDA, jenž otevírá skóre! Asistence: Jordan Eberle.

00:02
    Úspěšnější bylo Buffalo, které rozehrává z vlastního pásma.

00:01

Oba týmy se pomalu chystají k úvodnímu buly!

Buffalo Sabres: Lehner (Johnson) – Ristolainen, Gorges, Bogosian, McCabe, Pysyk, Colaiacovo – Reinhart, Eichel, Kane – Gionta, Larsson, Foligno – Deslauriers, Legwand, Moulson – Girgensons, Catenacci, O'Reilly.

Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Fayne, Sekera, Davidson, Pardy, Clendening, Nurse – Kassian, Draisaitl, Hall – Eberle, McDavid, Jakupov – Pakarinen, Letestu, Korpikoski – Cracknell, Lander, Hendricks.

Rozhodčí: Wes McCauley, Graham Skilliter – Tony Sericolo, Derek Amell..

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Oba týmy se pohybují na chvostu v konferencích, bez reálné šance na postup do playoff. Přesto jejich vzájemný duel může přinést pěkný hokej.
    Connor McDavid byl vyhlášen nejlepším nováčkem měsíce února v NHL.

Rookie of the Month???????????? #MadeOfHockey #UltraTacks (Repost @nhl)

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Tahák to bude zejména z toho důvodu, že konečně dojde ke střetu dvou nejlepších hokejistů posledního draftu, respektive nejvýše vytažených. Jednička Connor McDavid byl během prosincového utkání, které vyhráli Oilers doma 4:2, zraněný a dvojka Jack Eichel tehdy otevíral skóre, což nakonec na body nestačilo.

Buffalo má Edmontonu, co vracet. Poslední vzájemný zápas skončil porážkou Sabres. Právě střetnutí mezi Buffalem a Edmontonem je jedním z taháků noci z úterý na středu v kanadsko-americké NHL.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 50. O'Reilly (Reinhart, Pysyk) – 1. McDavid (Eberle), 64. McDavid

Rozhodčí: Wes McCauley, Graham Skilliter – Tony Sericolo, Derek Amell.