Hr. Králové – Třinec 3:2 (kon.) | Most – Letohrad 4:0 (kon.) | Kovo Praha – Sudoměřice 1:2 (kon.)
Ústí n/L – Karviná 5:1 (kon.) | Kert Park Praha – Pardubice 2:5 (kon.) | Plzeň – Kladno 3:2 (kon.)
HC Kert Park Praha
2:5 (0:2, 0:1, 2:2)
HBC Pardubice
Sobota 05.03.2016, 16:00 • Praha - Lužiny • CROSSDOCK Extraliga • 15. kolo

Přeji Vám příjemný zbytek víkendu a při dalším zápasu na shledanou. (17:39:28)

Třetí třetina nám přinesla krásný hokejbal se úžasnou zápletkou v podobě snížení Kertu na 2:3. Závěr jim však nevyšel a prohráli 2:5. Domácí třetí třetinu vyhráli na střely 15:7.

44:56
    Pardubice právě vstřelily branku!

JOSEF ČESÁK dává po pěkné kombinaci gól do prázdné brány a kompletuje tak hattrick. Asistence: Jan Bílý a Pavel Kubeš.

44:26
    Domácí odvolali brankáře.

44:11
    Hráč hostů chytil míček rukou, vhazuje se před útočným pásmem domácích.

43:54
    Urbanec netrefil zblízka prázdnou bránu.

43:33
    Kert hraje v plném počtu.

43:02
    Domácí výborně brání v oslabení.

41:43
    Kert se osvobodil, Pardubice se snaží proniknout do pásma domácích.

41:32
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Kovář – 2 min., vražení na hrazení).

40:50
    Přestože byli domácí o trochu lepší, z ojedinělé akce zaznamenaly Pardubice gól.

39:41

Roman Krejčí utekl obráncům, přihrál přes šířku hřiště na JOSEFA ČESÁKA, který neměl problémy překonat Supa. Asistence: Roman Krejčí.

39:10
    Domácí se osvobozují zakázaným uvolněním.

38:24
    Martin Kruček se dral před bránu, obránci mu však nedovolili vystřelit.

37:30
    Jiří Kruček se probojoval před bránu, Smékal však šanci pokryl. Probíhá střídání stran.

36:58
    Hosté jsou v plném počtu.

36:20
    Kert se usadil v útočném pásmu, hostům se nedaří vyhodit.

35:20
    Domácím se přesilovka nedaří.

34:56
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Urbanec – 2 min., zdržování hry).

34:47
    Další nebezpečná střela domácích.

33:53
    Smékal sice nepředvedl příliš jistý zákrok, gól však nepadl.

33:38
    Na hřišti se dějí věci. Vypadá to, že do třetí třetiny nastoupil jiný tým. Kert má velkou převahu, Pardubice nestíhají.

32:50
    Kert Park právě vstřelil branku!

TOMÁŠ WRÓBEL se ocitl sám před brankářem a nedal Smékalovi šanci. Asistence: Jiří Kruček.

31:36
    Time out si bere lavička hostů.

30:56

TOMÁŠ WRÓBEL střelou z úhlu po buly snižuje na 1:3. Asistence: Jiří Kruček a Libor Topolánek.

30:25
    Kert začal aktivněji, ale kvůli chybám z toho opět nic nebylo.

30:01

Na střely vyhrály druhou třetinu Pardubice 5:8.

Ke konci třetiny si Pardubice zkomplikovaly situaci svou profesorskou hrou, Kert to však nebyl schopný potrestat. Stav po druhé třetině je 0:3. Třetí třetina začne asi v 17:10.

30:00

29:40
    Pardubice hrají v plném počtu.

28:33
    Pardubice se osvobozují.

28:21
    Kertu se tato přesilovka daří. Smékal však zatím odolává.

27:40
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Urban – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti).

27:12
    Oba týmy hrají v plném počtu. Pardubice si nevytvořily žádnou šanci.

26:44
    Pardubicím se stále nedaří založit přesilovkovou formaci.

26:06
    Přestože Kert hraje v oslabení, usadili se v pásmu hostí a jsou nebezpeční.

25:12
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Skalník – 2 min., podražení).

24:32
    Domácí stáhli hru na dva útoky a zvýšili tempo hry. Zatím bez většího efektu.

23:57
    Domácí mají velké problémy stíhat velmi rychlého Česáka.

23:32
    Další zakázané uvolnění domácích.

23:08
    Hosté posílají přihrávky před branku domácích, kde se snaží z blízka překonat Supa. Zatím se jim to však příliš nedaří.

22:40
    Pardubice si připisují další nebezpečnou střelu, Kert však drží dobře chytající Sup.

22:00
    Kert se opět pokouší o přechod středního pásma dlouhou přihrávkou, je z toho však jen další zakázané uvolnění.

21:24
    Pardubice jsou opět lepším týmem a nepouští Kert z třetiny.

20:39

Radek Mašík přihrál přes celé hřiště na Otto Urbance, který zpoza branky našel JANA BÍLÉHO, který nedal Supovi šanci. Asistence: Otto Urbanec, Radek Mašík.

20:11
    Česák přeběhl celé hřiště, utekl všem, ale Supa nepřekonal.

19:43
    Míček opět opustil hřiště.

18:50
    Smékal si připisuje krásný zákrok. Poté se strhla drobná potyčka před Smékalem, ale rozhodčí se rozhodli netrestat.

18:23
    Více střel si připisují Pardubice, jedná se však o střely z delší vzdálenosti.

17:57

17:28
    Kert se osvobozuje.

17:20
    Vhazování ve středovém kruhu.

17:15
    Přes několik závarů před Supem se stav stále nezměnil.

16:19
    Pardubice hrají svou první dnešní přesilovku. Kert se brání dobře.

15:56
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Topolánek – 2 min., nedovolené bránění).

15:25
    První šanci druhé třetiny si připisují domácí.

15:01

Druhá třetina začne asi v 16:32.

Hosté byli v první části lepším týmem a zaslouženě vedou 0:2. Kert nemůže najít recept na dobře bránící Pardubice, které se především soustředí na nebezpečný první útok domácích. Na střely vedou Pardubice 3:7.

15:00

13:45
    Wróbel unikl podél mantinelu, poté však nepřesně vystřelil.

12:14
    Domácí se často snaží o přihrávky křížem přes hřiště, ale příliš se jim nedaří a končí zakázaným uvolněním.

11:44
    Pardubice se po odehraných oslabeních opět stávají lepším týmem a usazují se ve třetině Kertu.

11:08
    Smékal si připisuje další zákrok v okamžiku, kdy končí přesilová hra.

10:44
    Balónek opustil hřiště, vhazuje se ve středním pásmu.

10:10
    Domácím se tato přesilová hra daří lépe než předchozí. Žádné velké šance si však nepřipsali.

09:51
    Skalník prověřil Smékala.

09:07
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Bílý – 2 min., podražení).

08:18

ROMAN KREJČÍ střelou od modré ze středu hřiště překonává nejen Supa, ale i skrumáž před bránou. Asistence: Josef Česák.

07:56
    Oba týmy jsou v plném počtu.

07:17
    Pardubice dobře brání. Kromě několika střel z delší vzdálenosti soupeři nic nedovolili.

06:35
    Skalník pěkně vystřelil od modré.

06:00
    Kert se usadil v pásmu. K žádné vážnější šanci však nedošlo.

05:38
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Vlasák – 2 min., nedovolené bránění).

04:56
    Pardubice jsou v této části hry jasně lepší a připisují si střelu za střelou.

04:38
    Kamaryt pěkně vystřelil od modré po buly, Sup pokryl.

04:07

JOSEF ČESÁK z ostrého úhlu překonává brankáře Supa. Asistence: Petr Filip

02:55
    Hra se nyní vyrovnala a hraje se především ve středním pásmu.

-3:00
    Domácí nastupují v tradičních modrožluté kombinaci, hosté hrají v modrém.

HC Kert Park Praha: Sup (Mikl) – Nýdl, Skalník, Rozenberg, Špérl, Pekárek, Postulka, Bošák, Fejfar, Häusler, Kovář, Wróbel, Topolánek, J. Kruček, M. Kruček, Kaucký

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: Smékal (Stárek) – Mašík, Jiřík, Filip, Krejčí, Mokříž, Kamaryt, Urbanec, Bílý, Gabriel, Česák, Kubeš, Vlasák, Skřivánek, Urban, Březina

Rozhodčí: Horský, Záhora.

Vzájemné zápasy
    Týmy se v této sezóně střetly 26. září v Pardubicích, kde domácí jasně vyhráli 4:1. Góly dávali Česák, Skřivánek, Mašík a Urban, za Kert Park se trefil Kovář. Oba týmy vyznávají útočný hokejbal, proto se máme na co těšit.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice
    V týmu Pardubic nedošlo v zimě k žádným podstatným změnám. Tým stál o hradeckého Petra Nováka, ale k dohodě týmů nedošlo. V kádru zatím chybí zranění Matouš Ingršt a Jiří Kasal. Pardubice v rámci přípravy sehrály také 3 utkání s bilancí 3 výher.
    V týmu hostí se můžeme těšit na Jana Bílého, který je s 21 (7+14) body na 2. místě kanadského bodování.

Po nepříliš vydařeném podzimu v týmu skončil celý realizační tým trenéra Tyburce. V jarní části bude tým trénovat předseda klubu David Kuna, který přerušil svou hráčskou kariéru. Tým společně s ním povede Milan Syblík. V zimní přestávce tým posílili tři obránci: Karel Kaucký, Petr Michetschläger a David Šperl.
    Kert sehrál v zimní přestávce 3 přípravná utkání s bilancí 2 výher a 1 porážky. Tým v této sezóně spoléhá především na výkony Martina Kručka a Tomáše Wróbela, kteří se nacházejí na 3. a 6. místě kanadského bodování.

Zdravím všechny příznivce hokejbalu. Po zimní přestávce pokračuje CCM Extraliga hokejblu zápasem šestého HC Kert Parku Praha se čtvrtými HBC Autosklo-H.A.K. Pardubicemi.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Petr Jadrný

Branky a nahrávky: 31. Wróbel (J.Kruček, Topolánek), 33. Wróbel (J.Kruček) – 5. Česák (Filip), 9. Krejčí (Česák), 21. Bílý (Urbanec, Mašík), 40. Česák (Krejčí), 45. Česák (Bílý, Kubeš)

HC Kert Park Praha: Sup (Mikl) – Nýdl, Skalník, Rozenberg, Šperl, Pekárek, Postulka, Bošák, Fejfar, Häusler, Kovář, Wróbel, Topolánek, J. Kruček, M. Kruček, Kaucký
    HBC Pardubice: Smékal (Stárek) – Mašík, Jiřík, Filip, Krejčí, Mokříž, Kamaryt, Urbanec, Bílý, Gabriel, Česák, Kubeš, Vlasák, Skřivánek, Urban, Březina

Rozhodčí: Horský, Záhora