Washington – NY Rangers 2:3 (kon.) | Columbus – Edmonton 6:3 (kon.) | Dallas – New Jersey 4:2 (kon.)
Buffalo – Minnesota 2:3 (1:2 po s.n.) | Colorado – Nashville 2:5 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 2:4 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 2:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
6:2 (2:0, 2:0, 2:2) Stav série: 3:1
Rytíři Kladno
Sobota 05.03.2016, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov, Česká republika • Play-off Chance ligy • Čtvrtfinále

59:39
    Rytíři jdou znovu do tří. Artyom Ternavsky (KLA) vyloučen na dvě minuty za sekání.

Celkem TM v letošním play-off: 8.
    Vyloučení celkem v zápase: 8:9, navíc Skuhravý 10 min. OT [NESP], Růžička (oba KLA) 10 min. OT [ZHK].

58:15
    Kladno se bude bránit ve třech. David Růžička (KLA) obdržel za zásah do oblasti hlavy a krku Antonína Melky dvouminutový + desetiminutový osobní trest. Dvouminutový trest odpyká Jan Dalecký.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Celkem TM v letošním play-off: 30.

57:35
    Poměr sil na ledě srovná. Sám před Lukášem Cikánkem se zjevil David Merta, když za záchrannou brzdu zatáhl Brendon Nash (KLA), jenž si musí odsedět dvě minuty za sekání.

Celkem TM v letošním play-off: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 8:7, navíc Skuhravý (KLA) 10 min. OT [NESP].

57:15
    Martin Volke (UNL) při rozehrávce přestřelil mantinel a obdržel menší trest za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště. Trest odpyká Roman Navarra.

Celkem TM v letošním play-off: 14.
    Vyloučení celkem v zápase: 8:6, navíc Skuhravý (KLA) 10 min. OT [NESP].

50:25
    Přesilová hra pro Kladno. Martin Vágner (UNL) obdržel dvě minuty za podražení.

Celkem TM v letošním play-off: 6.
    Vyloučení celkem v zápase: 7:6, navíc Skuhravý (KLA) 10 min. OT [NESP].

40:05
    Přesilovka pro Rytíře. Jaroslav Roubík (UNL) byl na vhazování nedisciplinovaný, a proto míří do boxu trestoměřičů na dvě minuty za hákování.

Celkem TM v letošním play-off: 2.
    Vyloučení celkem v zápase: 6:6, navíc Skuhravý (KLA) 10 min. OT [NESP].

32:02
    Ve středním pásmu došlo k další potyčce, vyloučen ale bude pouze David Tůma (UNL), kterému rozhodčí udělili menší trest za hrubost. Komerční přestávka.

Vyloučení celkem v zápase: 5:6, navíc Skuhravý (KLA) 10 min. OT [NESP].

29:59
    Opět menší strkanice, hlavní rozhodčí má zdvihlou pravici. Na trestnou lavici usedají:

Jan Pohl (UNL) – menší trest za hrubost; celkem TM v letošním play-off: 16;
    Jan Rudovský (KLA) – menší trest za hrubost; celkem TM v letošním play-off: 2.

Vyloučení celkem v zápase: 4:6, navíc Skuhravý (KLA) 10 min. OT [NESP].

28:50
    Bude se hrát čtyři na čtyři. Po potyčce za brankou Lukáše Cikánka vyloučeni hráči:

David Merta (UNL) – menší trest za hrubost; celkem TM v letošním play-off: 8;
    David Růžička (KLA) – menší trest za hrubost; celkem TM v letošním play-off: 18.

Vyloučení celkem v zápase: 3:5, navíc Skuhravý (KLA) 10 min. OT [NESP].

24:41
    Čtvrtá přesilovka pro Ústí nad Labem. Vítězslav Bílek (KLA) inkasoval dvě minuty za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 2:4, navíc Skuhravý (KLA) 10 min. OT [NESP].

22:48
    Potřetí si v početní převaze zahraje dnes Slovan. Za zákrok na Jana Kloze byl menším trestem za vysokou hůl potrestán Martin Kehar (KLA).

Vyloučení celkem v zápase: 2:3, navíc Skuhravý (KLA) 10 min. OT [NESP].

18:35
    Druhá přesilová hra pro Kladno. Jan Kloz (UNL) míří za katr na dvě minuty za držení hole.

Vyloučení celkem v zápase: 2:2, navíc Skuhravý (KLA) 10 min. OT [NESP].

13:17
    Bude se vylučovat na straně hostí. Václav Skuhravý (KLA) zřejmě pronesl něco směrem k rozhodčímu, a tak mu náleží desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

Celkem TM v letošním play-off: 12.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:2, navíc Skuhravý (KLA) 10 min. OT [NESP].

08:16
    Druhá přesilovka ve prospěch Ústí nad Labem. Václav Skuhravý (KLA) si musí jít odsedět dvě minuty za hákování. Komerční přestávka.

Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

05:49
    Přesilovou hru si zahraje také Slovan. Martin Kehar (KLA) obdržel dvě minuty za držení protihráče.

Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

00:26
    Početní výhoda pro hosty. Martin Volke (UNL) za vlastní brankou fauloval soupeře, za což mu rozhodčí vyměřili menší trest za podražení. Trest odpyká Roman Navarra.

Vyloučení celkem v zápase: 1:0.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 11. Tenkrát (Smetana, Merta), 15. Brož (Vágner), 24. Pohl (Tůma), 26. Roubík (Pohl), 45. Navarra (Melka, Smetana), 48. Kloz (Tůma, Roubík) – 51. Skuhravý (Stach), 52. Dalecký (Skuhravý, Pitule)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Bernad, Pohl, Vl. Brož, M. Vágner, Hes, Smetana, Skočovský, Holomek – D. Tůma, Roubík, J. Kloz – Tenkrát, Kuchler, D. Merta – Křivohlávek, Melka, Navarra – Gengel. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.
    Rytíři Kladno: Mensator (26. Cikánek) – Kehar, Nash, Repe, David Růžička, Těrnavskij, Ptáček, Zajíc – Rudovský, Skuhravý, Machač – Dalecký, Stach, D. Kindl – V. Bílek, Pitule, M. Procházka – Dvořáček, Redlich, Lukáč. Trenéři: Jindřich Lidický, David Čermák.

Rozhodčí: P. Würtherle, Bejček – Polák, Rampír

Diváci: 4 566