ŠK 1. FBC Trenčín – M-Šport Trenčín 6:3 (kon.) | Košice – Lido Bratislava 9:6 (kon.) | Florko Košice – Hurikán Bratislava 8:5 (kon.)
Žilina – Prešov 7:1 (kon.)
ATU Košice
9:6 (2:1, 3:4, 4:1)
ŠK Lido Prírodovedec Bratislava
sk Sobota 05.03.2016, 17:00 • ŠH SOŠ Ostrovského • Slovenská Salming extraliga mužů • Čtvrtfinále

Koniec zápasu. (19:06:11)

59:48
    ATU Košice dali gól!

ADRIÁN SZABÓ ešte stihol streliť gól, ktorý len kozmeticky upraví konečný výsledok na 9:6!

58:45
    René Slezák (ŠK Lido Prírodovedec Bratislava) si odpyká dvojminútový trest za vrazenie chrbtom.

58:09

Dvojica PATRIK PELEGRIN – Michal Dudovič je na nezastavenie! Prvý menovaný strelil gól do prázdnej brány a pečatí triumf domácich!
    Asistencia: Michal Dudovič

57:35

Domáci využívajú presilovku extrémne rýchlo! MICHAL DUDOVIČ posiela Košice do vedenia a uvidíme, či sa hosťom opäť podarí vyrovnať!
    Asistencia: Patrik Pelegrin

57:28
    Košice budú hrať presilovku! Ondrej Pagáč sa previnil sekaním.

53:53
    ŠK Lido Prírodovedec Bratislava dal gól!
    Bleskurýchla odpoveď v podaní VLADIMÍRA GRAMBLIČKU! Šesť minút pred koncom tretej tretiny je opäť vyrovnané!

52:20

Kapitán Košíc PATRIK PELEGRIN dáva niečo vyše sedem minút pred koncom na 6:5!

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

37:22

Košičania dokázali vyrovnať ešte pred koncom druhej tretiny! SAMUEL KEREKEŠ je mužom, ktorého strela našla cestu za Veningerov chrbát.

34:57
    Bratislava dokázala otočiť! Gólová prestrelka pokračuje! PATRIK PAULIKOVIČ strelil piaty gól hostí.
    Asistencia: Vladimír Gramblička

33:43
    Patrik Pelegrin ruší presilovku svojho tímu, keď si sám odpyká trest za vysokú hokejku.

32:00
    Prvý vylúčený hráč hostí je Dominik Žilka, ktorý sekal.

29:14
    Ale hostia opäť vyrovnávajú! VLADIMÍR GRAMBLIČKA rozvlnil sieť za Palkovým chrbtom.
    Asistencia: Jozef Letaši.

28:18
    Ľuboš Šefčík oslabuje domácich a Bratislava bude hrať v dvojnásobnej prevahe.

27:58
    Eduard Tóth (Košice) si odpyká dve minúty za sekanie.

27:19

17-ročný MICHAL DUDOVIČ vracia vedenie na stranu ATU Košice!

22:08
    Je vyrovnané! MARTIN SANTER zúžitkoval pas Jozefa Letašiho a po jeho presnom zásahu sa bude začínať odznova!
    Asistencia: Jozef Letaši

Roland Hric

Branky a nahrávky: 2. Halás (Pelegrin), 9. Szabó (Chudina), 21. Pelegrin (Dudovič), 28. Dudovič, 38. Kerekeš (Navrátil), 53. Pelegrin (Dudovič), 58. Dudovič (Pelegrin), 59. Pelegrin (Dudovič), 60. Szabó – 4. Paulikovič, 21. Mráz (Slezák), 23. Santer (Letaši), 30. Gramblička (Letaši), 35. Paulikovič (Gramblička), 54. Gramblička

ATU Košice: Palko (Turek) – Dudovič, Turcsányi, Navrátil, Dudovič, Šefčík, Pelegrin (C), Tóth, Pažák, Kerekeš, Daru, Hostinský, Szabó, Kročko, Halás, Chudina, Ferenc
    ŠK Lido Prírodovedec Bratislava: Veninger (Dobrovodský) – Paulikovič, Gűnther, Golan (C), Žilka, Gramblička, Santer, Letaši, Pagáč, Slezák, Mráz, Holíček, Košík, Valaštín, Gažík

Rozhodčí: Peter Vrba, Miroslav Švik