Tatran – Jičín 4:6 (kon.) | Olomouc – Královské Vinohrady 2:1 (kon.)
FBS Olomouc
2:1 (0:0, 0:1, 2:0) Stav série: 1:1
TJ Sokol Královské Vinohrady
Neděle 06.03.2016, 16:00 • SH Čajkaréna Olomouc • Play-down Extraligy žen • 2. kolo

Střely na bránu: Olomouc 8 – SKV 3 (18:08:27)

Střely na bránu celkem: Olomouc 23 – SKV 8

Hráčky utkání: Lišková – Vyrobíková

Utkání je u konce. Olomouc se i za nepříznivého stavu pustila ve třetí třetině do Vinohrad a vyrovnává sérii. Ta se přesouvá do hlavního města, kde se odehrají další dvě utkání příští víkend.

59:59
    Olomouc to zvládla a vítězí ve vyrovnaném utkání 2:1

59:55
    Vinohrady jsou opět v šesti, ale Olomouc je k ničemu nepouští.

59:46
    Liškové se podařilo nahodit míček na půlku SKV, kam se k němu dostala Mošťková, která potrápila obranu Vinohrad.

59:29
    Olomouc se snaží dostat ze sevření. To se nakonec povedlo, protože Lišková byla za bránou faulovaná.

59:00
    SKV v šesti.

57:06
    Olomouc se tlačí do brány hostí a snaží se navýšit výsledek.

55:46
    Grufíková tvrdě zasažena v souboji. Volný úder pro Olomouc.

53:00
    Olomouc zasypává Vinohrady jednou střelou za druhou. SKV se brání a nedaří se hráčkám odebrat míček soupeřkám.

50:12
    Olomouc právě vstřelila branku!

Olomouc jde do vedení. Před bránou Vyrobíkové se utvořila skrumáž hráček Olomouce a SKV. Hráčky hostí se snažily míček vyhodit do bezpečí, ale ten dostala do brány Jany Vyrobíkové SÁRA SEEVALDOVÁ, která se dostala k míčku po nahrávce Aleny Sklenářové. Asistence Alena Sklenářová.

50:00
    Vinohrady se nemohou vůbec dostat míček ze své půlce, kde je už víc jak minutu usazená Olomouc.

50:00
    Střela Janošové od mantinelu končí v síti za mantinelem. Rozhodčí přiznává míček SKV. Vyrobíková se přiznává a míček přiděluje Olomouci. Diváci a hráčky ocenily toto gesto potleskem.

46:56
    Vinohrady mají velké problémy. V posledních minutách se pouze brání výpadům Olomouce.

46:00
    Reimerová si zpracovala míček v nepovolené výšce a rozhodčí dává volný úder SKV.