Hr. Králové – Plzeň 2:2 (kon.) | Příbram – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Ostrava – Brno 1:0 (kon.)
FC Baník Ostrava
1:0 (1:0)
FC Zbrojovka Brno
Pondělí 07.03.2016, 13:00 • Městský stadión Vítkovice UMT • Juniorská liga • 22. kolo

Skončil nám zápas 22. kola Juniorské ligy, ve kterém Baník Ostrava porazil Zbrojovku Brnu 1:0. Já se s vámi loučím a u dalších přenosů někdy příště na počtenou. (14:56:36)

90+2

90+1
    Žlutou kartu dostává Šašinka (FC Baník Ostrava).

90
    Hlavní rozhodčí nastaví v druhém poločasu dvě minuty.
    89. Obrovská šance ostravských hráčů

89
    Obrovská šance v závěru pro Ostravu, z které trefují její hráči dvě břevna!

88
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Kučera, přichází Gajić.

86
    Rychlý průnik ostravských hráčů tři na dva. Nakonec z této akce nic nevymysleli a přišli o míč.

82
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Buchta, přichází Zukal.

81
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Půda, přichází Plesník.
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Helešic, přichází Alispahič.

80
    Brněnští hráči tak dlouho běhali kolem balónu, až se ke střele dostal Kučera, který napálil zeď, od které se míč odrazil na roh.

79
    Další šance pro Brno! Tentokráte budou kopat přímý volný kop z hranice pokutového území.

77
    Žlutou kartu dostává Granečný (FC Baník Ostrava).

72
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Lukáš Čambal, přichází Erik Sedláček.

71
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Zdeněk Behan, přichází Marek Jakub.

70
    Strakoš z brankové čáry dokázal odcentrovat do pokutového území. Tam našel ale pouze obránce Brna.

67
    Menší závar před bránou Brna, který nakonec jeho obrana dokázala zlikvidovat.

64
    Nyní se nám hraje převážně ve středu hrací plochy bez šancí na jedné či druhé šance.

61
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Marek Červenka, přichází Jakub Šašinka.

61
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Ondřej Sukup, přichází Marek Strakoš.
    60. Behanova šance

60
    Další obrovská šance Ostravy, na jehož konci byl Behan. Jeho šanci dokázal hostující brankář vyškrábnout na rohový kop.

59
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Michal Šembera, přichází Marek Vintr.

54
    Opět Červenka, tentokráte mu míč odkopávají obránci na roh.
    53. Další šance Červenky

53
    Červenka v zajímavé šanci, dokázal se obejít brankáře. Zkoušel pak z brankové čáry přihrát k lépe stojícím spoluhráčům. Toho už ale dokázali využít obránci hostí a šanci domácích tak zneškodnili.

51
    Hra je přerušena. Šural zůstal ležet na zemi a potřebuje ošetření.

49
    V úvodu druhé půle se nám zatím hraje nahoru – dolů bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.

46
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Ondřej Vintr.

46

45

45
    Hlavní rozhodčí v prvním poločasu nepřidá ani minutu a poločas nám tak končí.

42
    Helešic teď hledal v pokutovém území Červenku. Centrovaný míč ale zachytil jeden z obránců Brna, který odvrátil do bezpečí.
    40. Šance Červenky

40
    Červenka teď šel do souboje s brankářem, po kterém míč jen těsně minul ostravskou bránu.

39
    Hra je přerušena, neboť Kučera teď po souboji zůstal ležet na zemi.

36
    Na druhé straně teď předvedla Ostrava další povedenou akci s centrem za obranu. Tentokráte to ale byl ofsajd.

33
    Šanci Brna teď zastavují rozhodčí pro útočný faul.

30
    Další centr Kučery do pokutového území, který adresáta nenašel.

28
    Pro centr Kučery si v pohodě došel Šrom.

26
    Kolačný z dálky netrefil Šromovou bránu. Míč letěl vysoko nad.

26
    Centrovaný míč do pokutového území byl příliš dlouhý a nenašel žádného adresáta.

25
    Zbrojovka teď bude zahrávat standardní situaci z levé strany z blízkosti pokutového území.

21
    Nepřesná střela hostujících hráčů, která končí daleko od Šromovi brány.
    19. Marek ČERVENKA - 1:0

19
    Baník právě vstřelil branku!
    Nyní už to domácí Ostravě vyšlo. Z první větší akce a uvolnění na levé straně se prosazuje na dvakrát MAREK ČERVENKA. S první střelou si dokázal Floder ještě poradit, míč ale neudržel a z dorážky už to problém pro Červenku nebyl.

17
    Ostrava se teď snaží probojovat na dostřel Floderovi brány z levé strany. Pozorná obrana Brna je ale k zakončení nepouští.

15
    Máme za sebou patnáct minut utkání a zatím je to takové nahoru – dolů, bez šancí.

12
    Domácí obrana odvrací centrovaný míč do bezpečí.

11
    Rohový kop pro Brno.

10
    Pokus o průnik domácích po pravé straně nevyšel. Hostující obrana ho odvrátila do bezpečí.

8
    Znovu centr za obranu hostí, který končí v ofsajdu. Domácí to zkouší teď dlouhými míči za obrnu. Zatím jim to ale příliš nevychází.

7
    Útočný faul domácích. K míči se tak dostanou hráči Brna.

5
    Máme za sebou prvních pět minut utkání, ve kterých jsme zatím žádnou vážnou šanci neviděli.

4
    Ostrava je v úvodu utkání aktivnější. Drží míč častěji na svých kopačkách.

3
    Rychlá kombinační akce domácích končí odkopem obrany Brna za autovou čáru.

2
    Centrovaný míč do pokutového území brněnská obrana odvrací do bezpečí.

1
    Baník Ostrava bude kopat rohový kop.

1
    Do prvního poločasu jako první rozehrávali hráči domácího Baníku Ostrava.

1

Za pár okamžiků nám utkání začne. Hráči se pomalu ale jistě trousí na hřiště.

FC Baník Ostrava: Šrom – Sukup, Červenka, Meschaninov Šichor, Behan, Celba, Půda, Helešic, Granečný, Karčmář
    Náhradníci: Čech, Alispahič, Marek, Šašinka, Plesník, Strakoš, Matějka

FC Zbrojovka Brno: Floder – Šural, Kučera, Praks, Čambal, Bednář, Sokol, Koláčný, Šembera, Pospíšil, Buchta
    Náhradníci: Zukal, Gajić, M. Vintr, O. Vintr, Sedláček, Krejčíř, Záleský

Rozhodčí: Jana Adámková – Radek Kotík, Valter Boček.

Hezký den všem fanouškům Juniorské ligy u sledování on-line přenosu 22. kola mezi FC Baník Ostrava a FC Zbrojovka Brno. Zápasem druhého se čtvrtým vás provede přímo z místa dění Michal Chadim.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.