Slavia – Č. Budějovice 2:2 (kon.)
SK Slavia Praha
2:2 (2:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
Středa 09.03.2016, 11:00 • Praha - Eden • Celostátní liga staršího dorostu • 37. kolo

90+2
    Konec zápasu. (12:57:09)

90+1
    Domácí Veselý fauloval gólmana Luksche a dostává žlutou kartu.

90
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jan Chylík, přichází Mikuláš Jáša.

88
    Budějovický Chylík dostal za řeči s rozhodčím žlutou kartu.

86
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Ondřej Badocha, přichází Daniel Krejdl.

75
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tento trestný kop je už úspěšný a hosté vyrovnávají na 2:2. O standardku se postaral DOMINIK HRIC a ranou k levé tyči překonává Přibyla, který si na míč sáhl, ale vytěsnit jej nedokázal.

72
    Jihočeši dokázali po přímém kopu dopravit míč do brány, kvůli ofsajdu ale jejich branka neplatí.

69
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jan Vejvar, přichází Pavel Vávra.

58
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Jan Krejčí, přichází Michal Blažek.

58
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Marcel Čermák, přichází Pavel Bucha.

52
    Více ze hry mají slávisté, v úvodu druhé půle ale nedokáží šance proměňovat.

46

45

42
    Slavia právě vstřelila branku!
    První poločas se pomalu blíží do finiše a domácí se dostávají opět do vedení, tentokrát se míč dostal ve vápně až k ONDŘEJI BADOCHOVI, který míč prostrčil až do branky.

33
    Obě mužstva se snaží hrozit z každé příležitostí, ovšem obrany obou celků jsou pozorné a zasahují v pravou chvíli.

20
    Příležitosti jsou k viděni na obou stranách, ani jeden tým si ale zatím nepočítá přesně.

11
    Hosté bleskově vyrovnávají! Po standardní situaci se k balonu ve vápně dostal PETR ŘEHOŘ, který obloučkem přesně pod břevno srovnal na 1:1!

10
    Po rozehrávce z pravé strany se k zakončení dostal LUKÁŠ VESELÝ a střelou k pravé tyči překonal brankáře Luksche.