Bohemians – Bulldogs 5:4 (po pr.) | Vítkovice – Tatran 5:4 (kon.) | Otrokovice – Mladá Boleslav 2:5 (kon.)
Sparta – Chodov 10:3 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
2:5 (1:2, 0:1, 1:2) Stav série: 0:3
Předvýběr.CZ Florbal MB
Sobota 12.03.2016, 19:30 • SK Štěrkoviště Otrokovice • Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

Máme tu konec utkání. Třetí vítězství v sérii si připsali hráči z Mladé Boleslavi, kteří trpělivým výkonem nastříleli postupně pět branek a zaslouženě si vypracovali první mečbol. Ten budou moc proměnit v pondělí, kdy opět na půdě Otrokovic začne utkání ve 20:15. To je ode mě vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (21:29:33)

59:27
    Oddechový čas pro hosty.

59:18
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Pojistku do prázdné branky přidává JAN NATOV.

58:04
    Otrokovice se do ničeho nepouštějí a s jejich vyhlídkami k vítězství už to příliš valně nevypadá.

57:45
    Panteři jdou do šesti!

57:08
    Oddechový čas pro domácí.

Na dnešní utkání si našlo cestu 475 diváků!

51:45
    Domácí florbalisty tento gól nakopl a tlačí teď svého soupeře.

50:09
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    A máme tu gól naděje, který se podařil vstřelit dnes dobře hrajícímu JAROSLAVU VAŇKOVI.

50:00
    Ale také Michajlovič je ve formě a připisuje si další úspěšný zákrok.

49:14
    Stále ta samá píseň! Když už se domácí hráči dostanou do šance, vše zachrání dnes bezvadný David Rytych.

48:39

46:39
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Sovják – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

45:55
    Domácí hráči úplně zapomněli na TADEÁŠE CHROUSTA, který v naprostém klidu zvyšuje na 4:1.

43:54
    Panterům se vůbec nedaří. Mladá Boleslav je ani nepustí na svou půlku.

41:41
    Další úspěšný zákrok Michajloviče.

40:49
    Mladá Boleslav na balonku a útočí do plné obrany.

40:01

Ve druhé třetině se hodně činili obra brankáři. Úspěšnější byl nakonec hostující Rytych, který ve druhé dvacetiminutovce nepustil za svá záda ani jeden balonek. Naopak na druhé straně skóroval Salát a hosté tak vedou o dvě branky 3:1.

40:00

38:30
    Otrokovice si sem tam příležitost vypracují, ale vždy skončí buď na obraně hostí, nebo na skvělém Rytychovi.

36:20
    Za Michajlovičem se teď rozezvučila horní tyč!

35:20
    A znova Rytych, který zavřel domácím hráčům branku. Mladoboleslavský gólman dnes předvádí neuvěřitelné zákroky.

34:22
    Gólmani se činí na obou stranách. Další ze svých skvostných zákroků musel vytáhnout Rytych.

32:40
    Nepříjemný střet se teď odehrál u mantinelu a jeden z domácích hráčů leží na palubovce.

31:32
    Nově se v domácí dresu objevují na hřišti také Vyoral s Graclíkem.

30:39
    Mladá Boleslav ukazuje svou zkušenost a po skvěle odehraném oslabení zvyšuje opět na rozdíl dvou branek PETR SALÁT.

29:30
    Michajlovič je dnes nejlepším hráčem svého týmu. Předvedl další úspěšný zákrok.

28:36

26:36
    A Panteři si vzápětí zahrají druhou přesilovou hru. Potrestaným bude Jiří Bouška (MBO), který si odsedí 2 minuty za nadzvedávání hokejky.

26:36
    Hosté mohli zvýšit opět na rozdíl dvou branek, ale narazili na zeď v podobě Michajloviče!

24:23
    Ve druhé části se zatím hraje bez náznaku šancí.

22:25
    Hosté stále v tlaku a domácí se zatím pouze brání.

20:43
    Boleslav se chopila balonku a vyráží do protiútoku.

20:01

Po první části vede favorizovaná Mladá Boleslav, která díky gólům Courneyho a Nováka vedla zasloužené 2:0. Otrokovice se ale nevzdávaly a snažily se co nejrychleji snížit. To se dvě minuty před koncem nakonec podařilo. Snížil Martin Nagy a v další části tak budeme sledovat otevřené utkání.

20:00

17:59
    Přeci jenom se domácím podařilo korigovat. Prvním hráčem, který dnes překonal Rytycha, je MARTIN NAGY.

17:26
    Neúspěšný pokus domácích o založení útoku.

16:20
    Další dobrý zákrok mladoboleslavského gólmana.

15:26

14:34
    Panteři se v přesilové hře dostali do obrovské šance, ale Rytych opět likviduje.

13:26
    A máme tu první vyloučení. Hostující Radim Křenek (MBO) je vyloučen na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.

10:36
    Domácí brankář se musel opět činit a stále tak drží pouze dvoubrankový rozdíl.

10:00
    Nesledujeme příliš strhující florbal. Středočeši hrají co potřebují a Otrokovice se ne a ne dostat do většího tlaku a šancí.

07:01
    Ale také Michajlovič si připisuje výborný zákrok.

06:23
    Domácí se snaží vstřelit kontaktní gól, ale Rytych výborně vyběhl a šanci domácích zhatil.

05:21
    A už je to o dvě branky. Po asistenci Jiřího Boušky propálil Michajloviče TOMÁŠ NOVÁK.

03:04
    Hra se odehrává především ve středu hřiště, kde vidíme spoustu soubojů.

01:45
    Domácí teď ovládají hru a snaží se dostat do nějaké šance.

00:44
    Na gól se příliš dlouho nečekalo. První střelu v zápase vyslal JIŘÍ COURNEY a ta skončila za domácím gólmanem Michajlovičem.

00:30
    Balonek mají v první půlminutce na holi mladoboleslavští.

00:01

HU-FA Panthers Otrokovice: Michajlovič (Malina) – Volek, Vaněk, Uhrinovský, Krchňáček P., Zatloukal, Ťopek, Vyoral, Večeřa, Jurčík, Kostka, Nagy Ma., Zapletal, Nagy Mi., Graclík, Sovják, Krchňáček M., Petřík, Hrdina.

Technology Florbal MB: Rytych (Koráb) – Novák, Rožnovják, Gwuźdź, Kadlec, Pluhař, Křenek, Kološ, Jelínek, Krzyžanek, Bouška P., Novotný, Salát. Chroust To., Chroust Ta., Bouška J., Courney, Natov, Fojta.

Rozhodčí: Drápal, Pospíšil.

Čtvrtfinálová série mezi Mladou Boleslaví a Otrokovicemi je zatím v režii středočeského celku, který vede 2:0 a dnešní zápas proto bude velmi důležitý. V prvním utkání David Rytych vynuloval střelce Otrokovic a domácí tým tak zvítězil 4:0. V druhém zápase už se otrokovičtí prosadit dokázali. A to rovnou pětkrát. Jenže jejich soupeř z města Škodovek sedmkrát a Mladá Boleslav si tak připsala druhé vítězství. Mladoboleslavský Jiří Courney za tyto dva duely nastřílel pět branek a jednu připravil. Nejproduktivnějším hráčem Otrokovic je Jaroslav Vaněk za gól a asistenci.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

Aleš Skok

Branky a nahrávky: 18. Nagy Ma. (Ťopek), 51. Vaněk (Sovják) – 1. Courney (Jelínek), 6. Novák (Bouška J.), 31. Salát (Novotný), 46. Chroust Ta. (Novotný), 60. Natov

PSG Panthers Otrokovice: Michajlovič (Malina) – Volek, Vaněk, Uhrinovský, Krchňáček P., Zatloukal, Ťopek, Vyoral, Večeřa, Jurčík, Kostka, Nagy Ma., Zapletal, Nagy Mi., Graclík, Sovják, Krchňáček M., Petřík, Hrdina.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Rytych (Koráb) – Novák, Rožnovják, Gwuźdź, Kadlec, Pluhař, Křenek, Kološ, Jelínek, Krzyžanek, Bouška P., Novotný, Salát. Chroust To., Chroust Ta., Bouška J., Courney, Natov, Fojta.

Rozhodčí: Drápal, Pospíšil