Prešov – Žilina 1:4 (kon.) | M-Šport Trenčín – ŠK 1. FBC Trenčín 5:4 (kon.) | Hurikán Bratislava – Florko Košice 6:7 (kon.)
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava
6:7 (3:1, 0:4, 3:2)
FbO Florko Košice
sk Neděle 13.03.2016, 17:30Slovenská Salming extraliga mužů • Čtvrtfinále

Na košickej striedačke zavládla obrovská radosť. Florko postupuje do semifinále a má istotu už minimálne bronzovej medaily. (19:34:57)

59:58
    Hurikán zo štandardnej situácie strelil gól, ale rozhodcovia ho neuznali, nakoľko sa hra mala začať na píšťalku!

59:58
    Dominik Vrábeľ – hra rukou.

59:30
    Posledných 30 sekúnd tretej tretiny.

58:56
    Hurikán Bratislava dal gól!

DÁVID BENEDIG krásne zatiahol spoza tela a vystrelil presne do šibenice.
    Asistencia Ján Purc.

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny. Florko je krok od postupu do semifinále.

57:01
    Hurikán hrá v šestici bez brankára.

56:29
    Oddychový čas pre domáci tím.

55:38
    Florko Košice dali gól!

Florkáči sú opäť vo dvojgólovom vedení! Bratislavskí obrancovia si v obrane nie veľmi dobre rozumeli a neprebrali si hráčov tak, ako mali, a tak vznikla akcia na ktorej konci bol MARTIN KÁTLOVSKÝ, ktorý po prihrávke od Matúša Vašíčka prekonáva brankára Michala Bortlíka.

53:58

Košičania si vedenie opäť prikláňajú na svoju stranu,

Pred bránou bol aktívny DOMINIK VRÁBEĹ, ktorý posiela Florko do vedenia.

53:39
    Benedig získal loptu pri mantineli, zašprintoval a vystrelil spoza tela. Filip Konečný loptičku chytá do oboch rúk.

50:37
    Prebieha nám posledný desaťminútovka tretej tretiny.

50:03
    Miščík krásne napriahol spoza tela. Konečný si pripisuje dôležitý úspešný zákrok.

47:57

Bratislavčania vyrovnávajú stav a na tribúne zavládla obrovská radosť.

MICHAL ČACHAN svojou nepríjemnou skackajúcou strelou prekonáva Filipa Konečného a vyrovnáva stav na 5:5.
    Bez asistencie.

46:19
    Kátlovský s Nehilom sú už na ihrisku. Hrá sa v plnom počte.

44:19
    Obojstranné vylúčenie. Peter Nehila (Hurikán) a Martin Kátlovský (Florko) si idú schladiť na dve minúty hlavy za hrubosť... Bude sa hrať 4na4.

43:47

Hurikán sa nevzdáva a MICHAL LISZKAY dáva po prihrávke od Jána Purca jasle bankárovi Filipovi Konečnému, a tak Florko vyhráva už len jednogólovým rozdielom.

42:58
    Peter Nehila úraduje, opäť si prešiel cez všetkých hráčov, ale za bránkou ho zastavil Dugas.

Lukáš Chovan

Branky a nahrávky: 2. Škarupa (Burian), 11. Bučák (Nehila), 11. Škarupa, 44. Liszkay (Purc), 48. Čachan, 59. Benedig (Purc) – 13. Vašíček (J.Blaško), 22. L.Blaško, 27. Kátlovský (Zemen), 31. J.Blaško (Vašíček), 37. Kešelák (J.Blaško), 54. Vrábeľ, 56. Kátlovský (Vašíček)

VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava: Bortlík, Menczer – Čachan, Máder, Liszkay, Burian, Purc, Nehila, Škarupa, Benedig, Bučák, Miščík, Ťapák, Belko.
    FbO Florko Košice: F.Konečný, Timko – Vašíček, L.Blaško, J.Blaško, D.Konečný, Dugas, Kešelák, Vrábeľ, Zemen, Krivda, Kátlovský, Meliš, Frankovič.

Rozhodčí: Roman Cíbik – Michal Tomáš