NY Rangers – Pittsburgh 3:5 (kon.) | Columbus – Tampa 0:4 (kon.) | Detroit – Toronto 0:1 (kon.)
Detroit Red Wings
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Toronto Maple Leafs
Pondělí 14.03.2016, 00:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL
    Toronto bude na nový rok hostit hráče Detroitu v zápase pod širým nebem na fotbalovém stadionu Toronta FC

Toronto veze z Detroitu 2 body za výhru 1:0

Final: Leafs 1, #RedWings 0

Zveřejnil(a) Detroit Red Wings dne 13. březen 2016

Tímto se s vámi loučím. Přeju vám příjemný vstup do nového pracovního týdne a u hokeje někdy nashledanou. (03:35:59)

3. Michael Grabner (TOR) 1+0

Skončil nám zápas ve kterém překvapivě vyhrálo hostující mužstvo těsným výsledkem 1:0. Děkovat za to můžou především svému brankáři Jonathanu Bernierovi, který pokryl všech 38 střel Detroitu. Ale pojďme od začátku. V první třetině jsme viděli mírnou převahu domácího celku a taktéž bitvu neprůstřelných brankářů. Ve druhé třetině se zápas vyrovnal a Toronto začlo hrozit. 30 sekund před koncem druhé periody si Michael Grabner najel za obranu domácích na přihrávku PA Parenteaua a samostatný nájezd i přes dotírajícího DeKeysera překonal Petra Mrázka a otevřel tam gólový účet zápasu. A v té poslední třetině jsme viděli hokej na jednu branku a ojedinělé šance hostů. Tlak ale k ničemu nevedl a Toronto tak udrželo těsnou výhru 1:0. Detroit si mírně zkomplikoval postup do play off.

59:55
    Toronto vyhazuje a je tady další zakázané uvolnění. Vypadá to, že Toronto tento zápas vyhraje. Pět sekund do konce zápasu.

59:28
    Domácí kombinují v útočném pásmu ale zatím z toho nic není a čas se krátí.

59:20
    Richards těsně minul branku.

Oddechový čas pro domácí.

59:09
    Grabner se snažil přes celé hřiště zakončit. Branku netrefil a tak se píská zakázané uvolnění. Tohle bude ještě dlouhých 49 sekund pro hráče Toronta. Detroit má převahu dvou můžu v poli.

59:01
    Poslední minuta.

58:33
    Marinčin pouze nahodil k brance domácích, puk mají domácí a Mrázek opět míří na střídačku.

58:28
    Abdelkader je v ofsajdu. Vhazování ve středním pásmu. Mrázek se na vhazování musí vrátit ke své bránce.

58:18
    Mrázek míří na lavičku.

58:08
    Gardinerovu střelu chytil a pokryl Petr Mrázek. Vhazovat se bude před jeho brankou. Po jeho zákroku se tam do sebe pustili Justin Abdelkader s Leem Komarovem. Až rozhodčí je musel odtrhnout.