Polsko
1:1 (1:0)
Česko
Úterý 15.03.2016, 13:00Reprezentace U16 • Přátelské utkání

Utkání končí nerozhodně 1:1, za český tým vyrovnával ve druhém poločase Doležal. Oba reprezentační výběry U16 se utkají ještě jednou, a to ve čtvrtek a Onlajny.com budou u toho! (14:50:29)

80+3

77
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Skrzypczak, přichází Laskoś.

75
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi vyrovnávají! Po rychlé akce se pět minut před koncem prosazuje DAVID DOLEŽAL.

74
    Václav Uzlík se dostává ke střele, ale jeho pokus nebyl přesný.

72
    Zouhar si poradil se střelou Klupśe.

67
    Štěstí na straně domácího týmu, střela Davida Píchala prolétla těsně vedle tyčky!

65
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Alexandr, přichází David Doležal.

59
    Klupś v krátké době po sobě opět v šanci, ale tentokrát mu chybělo trochu více přesnosti a možná i štěstí.

56
    Klupś mohl navýšit vedení domácího týmu, ale radost mu překazil výborným zákrokem gólman Čechů Zouhar.

54
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Kohut, přichází Uzlík.

50
    Ożóg je na trávníku sotva minutu a hned se dostal do šance, jeho střela však končí vedle branky Zouhara.

48
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Stefaniak, přichází Robert Ożóg.

46
    Zbyněk Konopásek se dostal do zakončení, jeho střelu však výborným zákrokem zneškodnil gólman Mrozek.

41

Hráči se již vrací z kabin na trávník, druhá půle za okamžik začne.

Druhý poločas začne přibližně v 14:02.

První poločas končí vítězstvím domácího týmu, jediný gól zápasu zatím vstřelil domácí Walukiewicz, který se prosadil po rohovém kopu ve 22. minutě.