NY Rangers – Florida 4:2 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 1:4 (kon.) | Toronto – Calgary 5:2 (kon.)
Nashville – Los Angeles 5:2 (kon.)
Nashville Predators
5:2 (0:0, 3:0, 2:2)
Los Angeles Kings
Úterý 22.03.2016, 01:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Budu se na Vás těšit u dalších online přenosů. Do té doby se mějte hezky. Na shledanou! (04:01:34)
    Enroth odchytal za Kings třetí třetinu.

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Marián Gáborík (LAK) do utkání kvůli zranění nezasáhl.

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Mike Fisher (NSH) 1+0
    2. Ryan Johansen (NSH) 1+2
    3. James Neal (NSH) 1+1

Právě skončilo utkání mezi Nashvillem Predators a Los Angeles Kings. Po dvou třetinách vedli domácí 3:0, ale v první polovině třetí periody předvedli poměrně laxní výkon. Toho nejprve ve 41. minutě využil Drew Doughty a následně v minutě osmačtyřicáté zadělal na drama svou trefou Alec Martinez. To však nepřipustil Ryan Johansen, který svým gólem z 52. minuty vrátil klid do domácích řad. V poslední minutě ještě pečetil výhru svého týmu Roman Josi a Nashville si tak připíše 2 body do tabulky za výhru 5:2

59:31 Roman JOSI - 5:2

59:31
    Nashville právě vstřelil branku!
    A nyní je definitivně rozhodnuto! ROMAN JOSI trefuje z rohu vlastního obranného pásma odkrytou branku Los Angeles a s konečnou platností tak pečetí dvoubodový zisk svého týmu. Bez asistence.

59:20
    Hra je přerušena. Kotouč totiž zůstal ukrytý pod ležícím Romanem Josim a vhazovat se tak bude po levici Rinneho.

59:00
    Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak stěhuje zpátky do útočného pásma Králů.

58:18
    Enroth uhání na střídačku a hosté to zkouší v šesti lidech v poli.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí periody.

57:05
    Domácí publikum nyní tleská dalšímu důležitému zákroku Pekky Rinneho, který tak drží dvoubrankový náskok svého týmu.

57:03

56:39
    A opět se domácí osvobozují. Tentokrát vyhozením přes všechny čáry až do obranného pásma Los Angeles.

55:40
    Forsberg nyní odvedl výtečnou práci, když nejprve zablokoval střelu od modré čáry a následně kotouč ještě vyvezl do útočného pásma.

55:03
    Za podražení je vyloučen střelec čtvrté branky domácích Ryan Johansen.

54:35
    Pekka Rinne si připisuje další zákrok přesně ve chvíli, kdy se vyloučený Eric Nystrom vrátil na led. Hra bude pokračovat za vyrovnaného počtu hráčů na obou stranách.

54:28
    Postavená mimo hru zastavuje další útok Los Angeles. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 28. Neal (Johansen), 34. Fisher (Johansen, Neal), 36. Forsberg (Smith, Josi), 52. Johansen (Weber, Järnkrok), 60. Josi – 41. Doughty (Kopitar, Scuderi), 48. Martinez (Pearson, Kopitar)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber (C), Josi, Ellis, Ekholm, Jackman, Granberg – Neal (A), Johansen, Järnkrok – Smith, Ribeiro, Forsberg – Arvidsson, Fisher (A), Wilson – Salomäki, Sissons, Nystrom
    Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, Muzzin, Schenn, Martinez, Scuderi, McNabb – Toffoli, Kopitar (A), Lucic – Brown (C), Carter (A), Clifford – Lewis, Lecavalier, Pearson – Andreoff, Shore, King

Rozhodčí: Morton, Rooney – Cormier, MacPherson

Diváci: 17 113