NY Rangers – Florida 4:2 (kon.) | NY Islanders – Philadelphia 1:4 (kon.) | Toronto – Calgary 5:2 (kon.)
Nashville – Los Angeles 5:2 (kon.)
Nashville Predators
5:2 (0:0, 3:0, 2:2)
Los Angeles Kings
Úterý 22.03.2016, 01:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

55:03
    Za podražení je vyloučen střelec čtvrté branky domácích Ryan Johansen.

52:35
    Asi poslední možnost pro hosty, aby s utkáním ještě něco udělali. Eric Nystrom dostává dvě minuty za hákování.

43:30
    Roman Josi dostává dvě minuty za nedovolené bránění a je zde další přesilovka pro Kings.

31:49
    Menší trest dostává hráčská lavice Los Angeles. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Tyler Toffoli.

15:30
    Tyler Toffoli si odpyká menší trest za sekání. Početní výhodu si tedy vyzkouší i Predátoři.

11:13
    První přesilovka zápasu je na světě. Tu si zahrají hosté poté, co Shea Weber zahákoval svého soka, za což dostane menší trest.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 28. Neal (Johansen), 34. Fisher (Johansen, Neal), 36. Forsberg (Smith, Josi), 52. Johansen (Weber, Järnkrok), 60. Josi – 41. Doughty (Kopitar, Scuderi), 48. Martinez (Pearson, Kopitar)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber (C), Josi, Ellis, Ekholm, Jackman, Granberg – Neal (A), Johansen, Järnkrok – Smith, Ribeiro, Forsberg – Arvidsson, Fisher (A), Wilson – Salomäki, Sissons, Nystrom
    Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Doughty, Muzzin, Schenn, Martinez, Scuderi, McNabb – Toffoli, Kopitar (A), Lucic – Brown (C), Carter (A), Clifford – Lewis, Lecavalier, Pearson – Andreoff, Shore, King

Rozhodčí: Morton, Rooney – Cormier, MacPherson

Diváci: 17 113