Česko – Francie 0:2 (kon.)
Česko
0:2 (0:0)
Francie
Čtvrtek 24.03.2016, 17:30 • Městský stadion Znojmo. • Reprezentace U20 • Přátelské utkání

Hráči z obou táborů se loučí s fanoušky a ochotně se podepisují. Loučím se i já, děkuji za pozornost a ze Znojma přeji příjemný, nikým nerušený zbytek čtvrtečního večera. Na shledanou. (19:23:32)

Ve druhé půli udělili Francouzi svému soupeři lekci z produktivity a dvěma slepenými góly rozhodli o svém dnešním vítězství. Češi mohou litovat nevyužitých šancí v první půli, duel by se po vstřelené brance mohl možná vyvíjet jinak, ale na kdyby se nehraje.

90

89
    Konate jen o kousek minul levou tyč soupeřovy brány, Staněk se po míči jen ohlédl.

88
    Hosté ještě zahrozili, domácím se se štěstím podařilo míč odvrátit na jejich stranu.

87
    Po nepřesných přihrávkách končí míč u Kamary.

85
    Hykel špatně odcentroval před bránu a svůj tým tak připravil o šanci.

82
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Ounas, přichází Mukiele.

80
    Podruhé si v krátké době vybojovali domácí rohový kop.

79
    Po krásné kombinaci se zcela sám před brankářem zjevil Slidja, Staněk však dobře vyběhl a střelu vyrazil.

78
    Moravec zamířil jen těsně nad břevno hostující svatyně.

76
    Žlutou kartu dostává Diallo (Francie).

76
    Hykel vybojoval pro své barvy zajímavou standardku.

75
    Po snad první rohovém kopu Čechů se do šance dostal Pokorný, který si dobře naběhl na centr, ale míč tečoval mimo tyč.

73
    Třetí brance v sítí České republiky zabránil ofsajd.

72
    Přihrávka na Rybičku nebyla přesná, hráč tak sám na gólmana jít nemohl.

69
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Buchvaldek, přichází Rybička.
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Yunis, přichází Hykel.

69
    Helešic sice dokázal obehrát gólmana, ale k míči se poté už nedostal, takže nezakončil.