Přerov – HC Litvínov 3:2 (kon.) | Vítkovice – Liberec 0:6 (kon.) | Kometa Brno – Strakonice 7:3 (kon.)
HC Kometa Brno
7:3 (0:2, 4:1, 3:0)
HC Strakonice
Čtvrtek 24.03.2016, 15:00 • Meo Aréna • Mistrovství ČR - 8. třída • Finálový turnaj

Hodně zajímavý byl dnešní poslední zápas turnaje MMČR. Strakonický celek byl v úvodu zápasu mnohem lepší a vedl 2:0, ale poté rozhodla skvělá druhá třetina, kterou Brno vyhrálo 4:1 a dokráčelo k vysoké výhře 7:3. Zítra turnaj pokračuje rannm duelem, který startuje již v 9:00 ráno. Hezký zbytek čtvrtečního dne. (17:04:36)

59:20
    Také celek Komety Brno hraje v plném počtu. Poslední vteřiny dnešního zápasu.

58:36
    Strakonice jsou v plném počtu.

58:16
    Máme tu poslední dvě minuty třetí třetiny a nejspíše i celého utkání.

57:12
    Jakub Brabenec (KOM) 2 minuty za držení protihráče.

56:34
    Filip Anderle (STR) 2 minuty za hákování.

56:34
    Kometa si v pohodě drží čtyřbrankové vedení a hosty k ničemu nepouští.

55:56
    Tým Komety hraje v plném počtu.
    54:16 Jakub MALÝ - 7:3

54:16
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brno nejspíše uťalo veškeré naděje Strakonic a přidává sedmou trefu. Brankáře Koploviče překvapilo z dálky prudké nahození JAKUBA MALÉHO. Asistence: Filip Šujan, Jakub Brabenec.

53:54
    Jan Holemý (KOM) je potrestán dvěma minutami za sekání. Poslední šance Strakonic snížit stav zápasu a ještě zápas zdramatizovat.

52:36
    Už i Kometa je v plném počtu. Strakonice nedokázaly využít zkrácenou početní výhodu.

52:19
    Zakázané uvolnění hráčů Strakonic, buly před Kopolovičem.

51:42
    Strakonice hrají v plném počtu. Nyní jim začíná přesilová hra pět na čtyři.

51:30
    Zakázané uvolnění hokejistů Komety. Buly u Vystavěla.

51:02
    Sedmá trefa Komety platit nemůže, protože byla dosažena vysokou holí.

50:31
    Počet hráčů na ledě se vyrovnává. Jakub Malý (KOM) 2 minuty za sekání.

49:38
    Přesilová hra pro Kometu Brno. Dvouminutový trest si odsedí David Kašpar (STR)

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 22. Meluzín (Konečný), 23. Žák (Bartes, Hledík), 29. Holemý (Šujan), 29. Sedláček (Žák), 45. Meluzín (Konečný, Rašovský), 48. Malý (Holemý), 55. Malý (Šujan, Brabenec) – 6. Janda, 14. Hollar, 30. Janda (Hollar)

HC Kometa Brno: Vystavěl (Skoupý) – Henzl, Dujsík, Bouzek, Sedláček, Kala, Šujan, Furch – Žák, Holemý, Konečný – Čoupek, Bartes, Holotík – Meluzín, Jedlička, Malý – Rašovský, Brabenec, Hledík.
    HC Strakonice: Kopolovič (Ešler) – Budík, Böhm, Svach, Vaněček, Koryťák, Havlíček – Dub, Hanák, Kollar – Janoch, Kouba, Kašpar – Slanina, Janda, Andrle.

Rozhodčí: Koziol – Bubela, Zedník