Nitra – Zvolen 2:3 (po pr.)
HK Nitra
2:3 (0:0, 2:2, 0:0 - 0:1) Stav série: 1:1
HKM Zvolen
sk Středa 30.03.2016, 17:00 • Nitra aréna • Tipsport Liga (SR) play-off • Semifinále

Skončilo sa stretnutie, po ktorom je stav série medzi Nitrou a Zvolenom vyrovnaný 1:1. O výhre Zvolena rozhodol v 66. minúte predĺženia Daniel Krejčí po tom, čo hostia ustáli presilovku domácich. (20:04:29)

65:12 KREJČI - 2:3

65:12
    Zvolen dal gól!
    Zvolen ustál oslabenie a tesne po naskočení Juríka z trestnej lavice rozhodol o výhre hostí DANIEL KREJČI. Bez asistencie.

64:30
    Nitra s pukom pri vlastnej bránke. Obe mužstvá striedajú počas hry.

64:04
    Hostia sa minútu úspešne bránia, Nitra nevie nič vymyslieť.

63:14
    Podhradského tečovaná strela končí na ochrannej sieti a bude sa vhadzovať pred Barošom.

62:59
    Hostia zle striedali a Nitra si zahrá presilovku.

62:19
    Štefanka poslal ľahký puk na Baroša, ten zbytočne nevymýšľal a hru prerušil.

61:36
    Domáci hrali s vysokou hokejkou a hra je prerušená. Vhadzuje sa v strednom pásme.

61:22
    Nitra s pukom pri vlastnej bránke.

60:45
    Z dobrej streleckej pozície Krejči míňa domácu bránku.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Tak ako je stretnutie vyrovnané na góly, tak je vyrovnané aj na strely. Pomer striel po tretej tretine je 33:33.

V záverečnej tretine sme gól nevideli a tak budeme svedkami predĺženia.