Kladno – Kovo Praha 3:4 (0:1 po s.s.) | Sudoměřice – Letohrad 3:1 (kon.) | Třinec – Kert Park Praha 4:5 (kon.)
Karviná – Hr. Králové 3:2 (kon.) | Plzeň – Ústí n/L 4:1 (kon.) | Pardubice – Most 3:0 (kon.)
HBC Pardubice
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
HBC Most
Sobota 02.04.2016, 16:00CROSSDOCK Extraliga • 20. kolo

Utkání je u konce, domácí ho zaslouženě vyhrávají v poměru 3:0. Ode mě je to pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a na počtenou. (17:37:59)

Počty zásahů brankařů v utkání: 28:19.

44:48
    Oba týmy v plném počtu, na vývoje skóre to ale určitě nic nezmění.

43:20
    Obrovská šance hostů! Česák ale za pět minut dvanáct skvělým vypíchnutím možná zachraňuje čisté konto pro Stárka.

42:48
    Došlo i na pěsti! Po strkanici v rohu hřiště dochází pochopitelně i na vyloučení. Do kabin s desetiminutovým osobním trestem míří hostující Krajíček a domácí Jiřík. Dvě minut dostává navíc ještě pardubický Urban za hrubost.

40:48
    Začínají se dohrávat i tvrdé souboje u mantinelu, Most se drží i nadále v útoku, i když nyní hraje v oslabení.

40:16
    Trest pro hráčskou lavici hostů, a to za příliš hráčů ve hře. Dvě minuty odsedí Drož.

40:00
    Do konce základní hrací doby zbývá pět minut, uvidíme, jestli se hostům povede to, co nyní chtějí, tedy snížit.

39:24
    Pořádná pumelenici od Richtera likviduje Stárek ve výskoku.

38:44
    Most kompletní.

37:56
    Domácí nějak extra nespěchají, branku se ale snaží dát.

37:30
    Jsme v polovině závěrečné periody, kdy dojde na protočení stran.

36:44
    Hosté se hodně zlobí, že v zákroku mosteckého Nováka, viděli rozhodčí faul v podobě podražení. Přesilová hra pro Pardubice.

36:14
    Kubeš a Česák tak dlouho dotírají hokejkami u levé tyče, až se to Brémovi už nelíbilo a raději schoval míček do rukavice.

35:35
    Nakonec přichází snaha Pardubic a hned zakázané uvolnění Mostu.

35:12
    Jenomže platí i nadále to, že nějaká extra veliká šance ještě nepřišla.

34:11
    Hraje se hlavně před brankou Pardubic, kde tak musí být Stárek na pozoru, protože Most se i nadále tlačí do koncovky.

32:58
    Hraje se zatím hodně běhavá třetina, na nějakou šanci, kromě hned té úvodní, čekáme.

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 2. Ingršt (Krejčí), 19. Kubeš (Vlasák), 30. Urbanec (Merta, Mokříž)

HBC Pardubice: Stárek (Smékal) – Urban, Jiřík, Vlasák (A), Krejčí (C), Kamaryt, Mokříž, Ryba, Novotný – Urbanec, Merta, Gabriel, Česák, Kubeš, Ingršt, Březina, Kasal (A), Skřivánek, Strouhal.
    HBC Most: Brém – Čížek (C), Koudelka, Abrahám, Faltín, Plachý Jiří – Plachý Jan, Novák, Šnajdr, Krajíček, Chytrý, Drož, Drenčko Richter.