Los Angeles – Dallas 2:3 (kon.) | Toronto – Detroit 2:3 (kon.) | Tampa – New Jersey 3:1 (kon.)
NY Rangers – Buffalo 3:4 (kon.) | Carolina – Columbus 1:5 (kon.) | Florida – Montreal 4:3 (kon.)
Nashville – San Jose 2:3 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Calgary 0:5 (kon.) | Arizona – Washington 3:0 (kon.)
Chicago – Boston 6:4 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 6:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
Nashville Predators
2:3 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
San Jose Sharks
Neděle 03.04.2016, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL
    Bývalý obránce Brett Hedican: "Sledovat dnes Brenta Burnse bylo velmi zábavné. Rozhodně kandidát pro Norrisovu trofej!"

Roman Polák – 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:42

Po dvou třetinách vedl Nashville, ale San Jose zásluhou Tomáše Hertla ve třetí třetině vyrovnalo. V prodloužení mělo výhodu přesilovky. Šancí měli Žraloci hodně, ale v prodloužení branka nepadla. Na řadu přišly nájezdy. Viděli jsme jen jeden úspěšný, ten obstaral Logan Couture. Vítězí San Jose a díky tomuto vítězství v tabulce zvyšuje náskok na Nashville na 2 body.

Logan COUTURE - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým San Jose Sharks.
    Autorem vítězné branky je LOGAN COUTURE. Ten v nájezdech nic nevymýšlel a zvolil forhandovou střelu, ta mu sedla a Huttona překonal mezi betony.

3. série
    0:1
    Už nežije. Smith příliš dlouho váhal se zakončením. Vyhrává San Jose.

2. série
    0:1
    Donskoi nedokázal zakončit backhandem. Nashville stále žije.

2. série
    0:1
    Johansen se snažil vymíchat Reimera. Ale uškodil spíš sobě.

1. série
    0:1
    Couture to udělal jako Forsberg. Jen mu nesjel puk. Žraloci jdou do vedení.

1. série
    0:0
    První nájezd obstaral Forsberg. Ten se snažil forhandovou střelou překvapit Huttona, ovšem puk mu sjel z hole.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení o vítězi nerozhodlo. Více z prodloužení mělo San Jose i díky přesilovce. Jdeme na nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:40
    Z rychlého protiútoku se snažil zahrozit Nashville. Ale i Hertl pomohl s obranou.

64:23
    Až nyní se přerušuje. Hutton opět vychytává Burnse. Pokračovat se bude 3 na 3.

Ondřej Kočka

Branky a nahrávky: 9. Weber (Ribeiro, Josi), 22. Järnkrok (Neal, Johansen) – 43. Hertl (Pavelski, Thorton), 51. Hertl (Burns, Thorton), rozh. náj. Couture