Los Angeles – Dallas 2:3 (kon.) | Toronto – Detroit 2:3 (kon.) | Tampa – New Jersey 3:1 (kon.)
NY Rangers – Buffalo 3:4 (kon.) | Carolina – Columbus 1:5 (kon.) | Florida – Montreal 4:3 (kon.)
Nashville – San Jose 2:3 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Calgary 0:5 (kon.) | Arizona – Washington 3:0 (kon.)
Chicago – Boston 6:4 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 6:2 (kon.)

Shane Doan (ARI) (1 + 0)
    Oliver Ekman-Larsson (ARI) (1 + 0) (06:33:39)

Československá stopa v utkání

Zbyněk Michálek (ARI) (0 + 0, 4 střely, čas na ledě 22:50)

Dnešní utkání sledovalo 17 125 diváků.

Střely na branku v zápase

Arizona Coyotes: 27

Washington Capitals: 31

Jsme na konci zápasu, jehož všechny branky padly až ve třetí třetině, a to poměrně rychle za sebou. Déle jak dvě třetiny jsme museli čekat na prvního střelce duelu mezi Arizonou a Washingtonem, nakonec si vše vzali na starosti hokejisté Coyotes a vítězný gól zaznamenal kapitán domácího týmu Shane Doan, jenž otevřel skóre. Velikou pochvalu samozřejmě zaslouží brankář domácích Mike Smith, jenž skvělým výkonem získal čisté konto a vynuloval střelce Washingtonu. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji pěknou neděli.

59:36
    Hokejisté Arizony teď dělají vše pro to, aby udrželi čisté konto pro svého brankáře a zatím se jim to daří velmi dobře, už dokonce odhazují puk pryč.

59:20
    Zakázané uvolnění domácího celku, ještě jedno buly před Smithem.

59:12
    Už jen vteřiny zbývají do konce zápasu a fanoušci Coyotes vědí, že dnes se budou moci radovat z výhry.

58:35
    Martinook posouval puk v přečíslení dva na jednoho na Chipchuru a už se zdálo, že druhý jmenovaný pověsí puk do sítě, ale nakonec nejspíše trefil tyčku.

58:04
    Začínají poslední dvě minuty základní hrací doby, zatím to vypadá, že také celého utkání. Arizona už vůbec neriskuje a dává si prostor zejména u svého zařízení.

57:28
    Max Domi se zjevil na levém kruhu a dělal si zálusk na střelu. Jenže kotouč mu v rozhodujícím momentě skočil přes hokejku, takže nestačil vypálit.

56:58
    Navíc jsou to znovu Arizona Coyotes, komu se nyní podařilo zaútočit a Shane Doan dlouho podržel kus černé gumy za brankou soka. To nyní bude domácímu výběru stačit.

56:20
    Niskanen zkusil překvapit Smithe, jenže ten je svým zákrokem znovu pohotový a pak se jeho obránci postarali o zbytek.

55:59
    Ještě jedna komerční přestávka, pak už budeme pokračovat ve zbytku třetí třetiny.
    53:58 Brad RICHARDSON - 3:0

53:58
    Arizona právě vstřelila branku!
    A teď už to bude hodně těžká práce pro hostující Washington Capitals, protože je tu třetí branka Coyotes a zdá se, že o dnešním vítězi začíná být pomalu rozhodnuto. Dlouho to vypadalo, že Coyotes pálit na branku ještě nehodlají, jenže pak poslal kus černé gumy do sítě BRAD RICHARDSON a Grubauer měl za svými zády už třetí kotouč ve třetí třetině. Teď už neměl moc velkou šanci na to, aby stihl ještě zasáhnout. Tak uvidíme, zda se skóre ještě do konce základní hrací doby nějak změní. Asistence: Max Domi.

53:20
    Stále ještě zůstává hra nepřerušena, hostující obrana teď sice dostala puk na Williamse, avšak ten trefuje jen lapačku Smithe.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 46. Doan (Domi), 46. Ekman-Larsson (Tanguay, Vermette), 54. Richardson (Domi)

Arizona Coyotes: Smith (Domingue) – Ekman-Larsson, Murphy, Connauton, Michálek, Grossmann, Grant – Tanguay, Vermette, Duclair – Rieder, Dauphin, Tichonov – Domi, Richardson, Doan – Martinook, Gordon, Chipchura
    Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Alzner, Niskanen, Schmidt, Carlson, Orpik, Orlov – Ovečkin, Johansson, Oshie – Burakovsky, Kuzněcov, Williams – Chimera, Beagle, Wilson – Winnik, Richards, Galijev

Rozhodčí: L'Ecuyer, Rooney – Sharrers, Wheler

Diváci: 17 125