K. Vary – Ševci Zlín 2:3 (kon.) | Kolín – Letňany 1:2 (kon.) | Mountfield HK – HC Plzeň 2:3 (kon.)
Vítkovice – Jihlava 3:4 (kon.) | K. Vary – Kolín 6:3 (kon.) | Ševci Zlín – Letňany 2:3 (0:1 po s.n.)
Mountfield HK – Vítkovice 0:1 (1:2 po s.n.) | HC Plzeň – Jihlava 2:1 (2:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Ševci Zlín 2003
2:3 (1:1, 1:1 - 0:1)
HC Letci Letňany
Neděle 03.04.2016, 13:22 • MFH Ostrava • Hockey Tour 2003

Jde do tuhého – za pár minut začne zápas o třetí místo mezi Hradcem Králové a Vítkovicemi. (14:31:43)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Letci Letňany.

Rozhodujícím nájezdníkem se stává ALEŠ ČECH.

0:0
    Alexsei Dobrov – LET – neproměnil – 0:1.

1. série
    0:0
    Lukáš Chludil – neproměnil – 0:1.

1. série
    0:0
    První nájezd jedou Letňany – Aleš Čech – proměnil – 0:1.

O vítězi rozhodnou samostatné nájezdy.

Samostatné nájezdy začínají.

40:00
    Druhý poločas skončil.

39:00
    Poslední minuta a stále se bojuje, Tůma zavezl puk do pásma, kde jej ale Ševci obrali.

38:54
    Gól teď měl na holi Vlasák, který byl ale krátký na Hamrlu!

38:39
    Pískána vysoká hůl.

38:14
    Ševčík se odhodlal ke střele i přesto, že byla u něj Horáková, střela však šla mimo.

37:56
    Běží poslední dvě minuty utkání.

37:40
    Ve velké šanci se teď objevil Ševčík, jenž si skvěle sjel k bráně, dokázal zakončit, ale Malant jej skvěle vychytal!

37:22
    Letňany vyhazují, oba týmy střídají, před dotírajícím Václavíkem raději Hamrla puk skryl.

Patrik Martiník

Branky a nahrávky: 19. Češek (Čapka), 31. Chludil (Ševčík, Šindelek) – 14. Broš, 26. Čech (Vlasák), rozh. náj. Čech