Boston – Carolina 1:2 (0:1 po s.n.) | Washington – NY Islanders 3:4 (po pr.) | New Jersey – Buffalo 1:3 (kon.)
NY Rangers – Tampa 3:2 (kon.) | Montreal – Florida 1:4 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 3:5 (kon.)
Nashville – Colorado 4:3 (kon.) | Minnesota – San Jose 0:3 (kon.) | Chicago – Arizona 6:2 (kon.)
Calgary – Los Angeles 4:5 (po pr.) | Anaheim – Winnipeg 1:2 (po pr.)

3. Craig Smith (NSH) 1+0 (04:53:39)

Domácí tým vyhrává nad Coloradem o gól. Hosté se v závěru pokusili u hru bez brankáře, ale k vyrovnání to nevedlo. Domácí získávají další body do tabulky.

59:24
    Söderbergova rána končí v náruči domácího brankáře.

59:19
    Buly v útočném pásmu Colorada, vyhrává buly tým hostů.

59:00
    Probíhá poslední minuta, hosté se nemohou dostat do zakončení.

58:03
    Šest na čtyři z pohledu Colorada.

58:03
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Johansen – 2 min., vysoká hůl).

57:20
    Hosté hrají bez brankáře v šesti.

57:00
    Další minuta zápasu je pryč, domácí hrají tak, jak potřebují, drží puk daleko od své branky.

56:00
    Závěr třetí třetiny se blíží, Nashville vede o jednu jedinou branku.

55:51
    Ránu Shea Webera zblokoval dobrým zákrokem Erik Johnson.

54:59
    K vidění je hodně osobních soubojů, dostáváme se do finální části třetí třetiny, domácí vedou o jednu branku.

54:10
    Pekka Rinne kryje puk po střele, kterou vyslal Jarome Iginla.

53:34
    Johansen sestřelil Johnsona.

52:48
    Hra se odehrává zejména ve středním pásmu, ani jeden tým není nechce udělat chybu, která by dostala soupeře do velké šance.

51:09
    Beauchemin míří výrazně mimo branku. Tato střela gólmana neohrozila.

50:00
    Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, domácí vedou o jednu branku.

49:35
    Do brejku se dostal Mike Ribeiro, ale svou šanci proměnit nedokázal.

48:57
    Iginla se nyní dostal do střelecké pozice a našel jen výstroj brankáře Rinneho.

48:50
    Barret Jackman vystřelil, jeho pokus zblokoval a odrazil mimo Jarome Iginla.

48:28
    Colin Wilson minul prostor vymezený třemi tyčemi.

47:29
    Hra je nyní hodně rozkouskovaná, ani jeden z týmů si nemůže vytvořit stabilnější tlak v útočném pásmu.

46:11
    Varlamov kryje i pokus Ryana Ellise.

45:52
    Mike Fisher ani dvakrát Colin Wilson nedokázali překonat brankáře Varlamova, který nyní drží hostující tým.

44:59
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek nyní nechce udělat chybu.
    44:17 Craig SMITH - 4:3

44:17
    Nashville právě vstřelil branku!
    Po pěkné kombinaci se domácí dostávají znovu do vedení. Rychlou Forsbergovu přihrávku využil CRAIG SMITH, a Predators tak vedou. Asistence: Filip Forsberg, Mattias Ekholm

43:35
    Domácí tým je po inkasované brance aktivnější, snaží se vedení získat zpět na svou stranu. Velmi dobře ale hrají také hosté.
    41:58 Shawn MATTHIAS - 3:3

41:58
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Predátoři propadli v útočném pásmu, vzniklo z toho přečíslení, které zakončil MATTHIAS SHAWN přesnou střelou. Asistence: Zach Redmond, John Mitchell.

41:48
    Colorado se nyní musí bránit tlaku soupeře, domácí hrají hodně aktivně.
    40:36 Mike FISHER - 3:2

40:36
    Po rychlé kombinaci se domácí dostávají do vedení. Roman Josi našel zcela volného MIKE FISHERA, pro kterého nebyl problém trefit odkrytou část branky. Asistence: Roman Josi, Colin Wilson.

40:01

Colorado dokázalo ve druhé třetině vyrovnat, a tak uvidíme, co si oba týmy připraví pro diváci ve třetí periodě. Hosté jsou také střelecky aktivnější.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:37
    Carl Söderberg vystřelil dobře, ale jeho rána mířila příliš vysoko nad prostor vymezený třemi tyčemi.

39:00
    Pekka Rinne viděl na pokus Matta Duchena, který neuspěl v dobré pozici.

38:55
    Grigorenkovu střelu zblokoval Shea Weber mimo branku.

38:17
    Domácí se nyní dostali do několika dobrých šancí, ale brankář Varlamov dokázal všechny zlikvidovat.

38:02
    Další gól hostů mohl vstřelit Shawn Matthias, ale jeho rána postrádala přesnost.
    37:30 Jarome IGINLA - 2:2

37:30
    JAROME IGINLA vyrovnává na 2:2. Nejlépe se zorientoval před brankou a poslal za brankáře odražený kotouč. Asistence: Matt Duchene, Tyson Barrie.

37:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé periodě, Nashville stále drží náskok.

36:32
    Mike Fisher prohrál vhazování s Mattem Duchenem.

36:00
    Závěr druhé třetiny se blíží.

35:50
    Matt Duchene svůj pokus vyslal o pěkný kus mimo branku domácího týmu.

35:23
    Grigorenkova střela zápěstím končí v náruči brankáře Rinneho, ten zastavuje hru.

35:00
    Dostáváme se do finální části druhé třetiny, domácí stále drží jednobrankový náskok.

34:52
    John Mitchel se dostal ke střele, tu ale zblokoval Colin Wilson.

34:25
    Nikita Zadonov se dostal ke střele zápěstím, který byla snadným soustem pro Pekku Rinneho.

33:42
    Mike Fisher vyhrál buly nad Johnem Mitchelem.

33:24
    Hra obou týmů nyní nabízí velké množství nepřesností, což kazí celkový dojem z předvedené hry.

32:21
    Valamov si nyní poradil se střelami domácích. Neuspěl Shea Weber ani Roman Josi.

31:43
    Defenziva Predators hraje opravdu hodně zodpovědně, hráči padají do střel a Rinne má tak výrazně méně práce.

31:17
    Hostující John Mitchell branku trefit nedokázal, jeho rána byla možná ještě tečovaná.

30:57
    V nadějné pozici minul branku Filip Forsberg.

30:13
    Pekka Rinne si dokázal poradit se střelou Blake Comeaua.

30:00
    Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu, domácí stále vedou o jednu branku.

29:37
    Další zákrok ruského brankáře proti střele Romana Josiho.

28:59
    Varlamov si nyní připisuje velmi dobrý zákrok, když dokázal zareagovat na teč Ryana Johansena.

28:30
    Filip Forsberg se opřel do kotouče, který mimo prostor vymezený třemi tyčemi.

27:50
    Mnoho šancí tento zápas momentálně nenabízí, ani jeden z týmů nemůže dostat soupeře pod tlak.

27:17
    Domácí obránci hodně pomáhají svému brankáři, obětavě padají do střel soupeře.

26:57
    Blake Comeau napřáhl na útočné modré a jeho ránu zblokoval Mattias Ekholm.

26:03
    Komerční přestávka v době, kdy probíhá sedmadvacátá minuta.

25:10
    Střelecky je zápas vyrovnaný, oba celky vystřelily desetkrát na branku soupeře.

25:10
    Smith prohrál vhazování nad Agozzinem.

24:49

24:43
    Erik Johnson se napřáhl k pořádné střele, Roman Josi odráží puk do rohu kluziště.

23:47
    Tyson Barrie se dostal ke střele, tu ale tečoval mimo Ryan Ellis.

23:24
    Matt Duchene tečoval před brankou Rinneho, který si s jeho pokusem dokázal poradit.

22:49
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Filip Forsberg – 2 min., vysoká hůl).

22:34
    Blake Comeau se dostal do zakončení, jeho ránu zblokoval Barret Jackmann.

22:08
    Střelecky aktivnější domácí tým se nyní nemůže dostat do lepší pozice pro zakončení.

21:43
    K vidění je mnoho osobních soubojů, a oba týmy si v nich vedou přibližně stejně.

20:45
    Grigorenkovu střelu zblokoval Mike Fisher.

20:33
    Znovu se do kotouče opřel Matt Duchene, tentokrát však prostor vymezený třemi tyčemi minul.

20:22
    Erik Johnson střelou zápěstím protáhl brankáře Pekku Rinneho.

20:12
    Matt Duchene vyhrál buly nad Mike Fisherem.

20:01

První třetina nabídla tři branky. Domácí se dostali do vedení 2:0, hosté pak snížili.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:25
    Mattias Ekholm se dostal ke střele, s níž si poradil blokující Erik Johnson.

19:00
    Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

18:38
    She Weber nejprve branku minul, poté si připsal v obranném pásmu dobrý obranný zákrok proti ráně Blaka Comeaua.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:48
    Colorado je hodně aktivní a snaží se vyrovnat ještě před přestávkou. Domácí obrana má plné ruce práce, ale i se štěstím se jí daří neinkasovat.

16:48
    Vyrovnání na holi měl Jack Skille, jeho pokus byl nepřesný.
    16:12 Mikkel BOEDKER - 2:1

16:12
    Hostující celek snižuje, po dobrém pasu se prosazuje MIKKEL BOEDKER. Colorado snižuje na 1:2. Asistence: Tyson Barrie, Matt Duchene.

15:24
    Mike Fisher se dostal ke střele, jeho pokus zblokoval Erik Johnson.

15:05
    Komerční přestávka.

15:03
    Po dlouhé době se hráči dostávají k zakončení. Rána Craiga Smitha končí ve výstroji brankáře Semjona Varlamova.

14:04
    K vidění je mnoho osobních soubojů.

13:42
    Paul Gaustad dokázal vyhrát vhazování nad Mattem Duchenem, autorem jediné branky v posledním zápase Avalanche.

13:12
    Beauchemin se dostal k zakončení, s nímž si brankář Pekka Rinne dokázal poradit.

13:00
    Domácí obrana si počíná velmi dobře, dokáže zblokovat mnoho střel, a tak brankář Rinne má výrazně méně práce. Obránci svému gólmanovi hodně pomáhají.

12:50

12:14
    Po Iginlově střele kryje puk brankář Varlamov.

12:00
    Přesilovou hru hrají hosté nepříliš dobře, nemohou se stabilně dostat do útočného pásma.

11:19

10:50
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ekholm – 2 min., hákování).
    10:19 Filip FORSBERG - 2:0

10:19
    Tlak domácích přináší další gól. Šikovné ruce prokázal FILIP FORSBERG, který se stává druhým pokořitelem brankáře Lavin. Gól v přesilové hře pět na tři. Asistence: Ryan Johansen, Shea Weber.

09:19
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Beachemin – 2 min., hákování).

09:17
    Varlamov nyní výborně vychytal Filipa Forsberga, který nemůže uvěřit tomu, že svou šanci neproměnil.

08:52
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Redmont – 2 min., sekání).
    08:15 Colin WILSON - 1:0

08:15
    Domácí se dostávají do vedení. Po rychlé kombinaci našel Neal volného COLINA WILSONA, který střelou zápěstím do volné části branky překonal gólmana Colorada. Asistence: James Neal, Ryan Johansen.

07:09
    Holden si počkal na Jarnkroka, kterému následně uštědřil tvrdý hit.

06:42
    Filip Forsberg ani Craig Smith se nedokázali svými střelami prosadit. Dvakrát dobře zasáhl gólman Varlamov.

06:05
    Komerční přestávka v probíhající sedmé minutě.

05:48
    Jarome Iginla se dostal do zajímavé pozice, jeho střelecký pokus byl zblokovaný.

04:41
    Ekholmovu střelu zblokoval efektivním zákrokem Tyson Barrie.

04:05
    Mike Fisher vyhrál vhazování v útočném pásmu nad Söderbergem.

03:00
    Tři minuty pryč, střelu na branku jsme neviděli, ale za to pěstní výměnu už ano.

02:48
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Bass – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (McLeod – 5 min., bitka).

01:51
    Tlak domácího týmu přinesl sice tři střely, ale všechny z nich byly mimo branku.

01:26
    Johansen si počkal na Beauchemina, kterého pak sestřelil. Vše proběhlo v rámci pravidel zcela v pořádku.

01:00
    Na obou stranách je k vidění velké množství nepřesností hlavně v rozehrávce.

00:44
    Nyní registrujeme první vážnější střelu na branku. Mikkel Bodker branku ovšem trefit nedokázal.

00:01

Za malý moment zápas začne.

Zápas začne o něco později.

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Ellis, Ekholm, Granberg, Jackman – Neal, Johansen, Jarnkrok – Smith, Ribeiro, Forsberg – Arvidsson, Fisher, Wilson – Watson, Gaustad, Bass

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Zadonov, Beauchemin, Bigras, Johnson, Barrie, Holden – Grigorenko, Duchene, Bodker – Landeskog, Söderberg, Matthias – Iginla, Mitchell, Comeau – McLeod, Rantanen, Martinsen.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Nashville z farmy povolal Cody Basse, který by měl nahradit zraněného Miikka Salomäkiho. Kdo nastoupí v brance domácího týmu, to trenéři zatím neurčili.

Colorado nemělo v pondělí trénink, když prohrálo 1:5 se St. Louis. Útočník Matt Duchene v onom zápase vstřelil jedinou branku svého týmu. Trenér týmu Patrick Roy si však nebral servítky a na adresu autora gólu poslal několik velmi negativních vět ohledně oslavy gólu. Coloradu jde o hodně, k postupu do play-off potřebuje vyhrát.

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepší hokejové soutěže na světě. V tomto zápase proti sobě nastoupí Nashville Predators a Colorado Avalanche.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 9. Wilson (Neal, Johansen), 11. Forsberg (Johansen, Weber), 41. Fisher (Josi, Wilson), 45. Smith (Forsberg., Ekholm) – 17. Boedker (Barrie, Duchene), 38. Iginla (Duchene, Barrie), 42. Matthias (Redmond, Mitchell)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Ellis, Ekholm, Granberg, Jackman – Neal, Johansen, Jarnkrok – Smith, Ribeiro, Forsberg – Arvidsson, Fisher, Wilson – Nystrm, Gaustad, Bass
    Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Zadonov, Beauchemin, Redmond, Johnson, Barrie, Holden – Grigorenko, Duchene, Bodker – Landeskog, Söderberg, Matthias – Iginla, Mitchell, Comeau – McLeod, Agozzino, Skille

Rozhodčí: Kozari, Peel – Knorr, Gibbs

Diváci: 17 113