Česko
22:28 (13:12)
Rakousko
Pátek 08.04.2016, 18:30 • Sportovní hala Praha-Radotín • Kvalifikace ME U20

Máme za sebou úvodní kvalifikační utkání reprezentačních týmů do 20 let, kdy Česká republika byla v první půli více než důstojným soupeřem pro Rakousko, ale ve druhém poločasu Češi odpadli, takže Rakousko zaslouženě získalo výhru v poměru 28:22. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:02:00)

Konec zápasu. (22:28)
    60
    Ještě je tu jedna branka na české straně, když se za domácí reprezentační celek prosadil DAVID BIČIŠTĚ. (22:28)
    58
    Českou reputaci ještě zachraňuje MIROSLAV ŠTOHANZL a trochu poupravuje skóre. (21:28)
    58
    Čeští reprezentanti bohužel nechávají skórovat JULIANA PRATSCHNERA a hosté vedou o osm branek. (20:28)
    56
    Na samém konci 56. minuty se dokázal brankově prosadit znovu JULIAN RANFTL, který patří k nejlepším střelcům hostujícího celku. (20:27)
    56
    Hostující NIKOLAUS FUCHS se dokázal znovu prosadit, takže uklidňuje Rakousko. (20:26)

55
    Češi se dostali do další příležitosti, nicméně Jan Chmelík se tentokráte prosadit nedokázal. (20:25)
    54
    Přeci jen se domácí prosazují a snižují na rozdíl pěti branek, když se o gól postaral FILIP BŘEZINA. (20:25)

54
    Česká republika si vzala dva oddechové časy za sebou, ale zatím to nevypadá, že by měla alespoň vyrovnat. (19:25)
    54
    V hostujícím celku se tentokrát až ke gólu propracoval NIKOLAUS FUCHS, který se dnes trefuje podruhé. (19:25)

53
    Philipp Rabenseifer se za rakouskou reprezentaci tentokrát prosadit nedokázal. (19:24)
    52
    ANTE ESEGOVIC opětovně dostává prostor při sedmimetrovém hodu, což znamená další branku v české síti. (19:24)
    51
    A o další branku v rakouské síti se postaral FRANTIŠEK DĚDEČEK, který nedal gólmanovi šanci. (19:23)
    51
    Za domácí celek se opět prosazuje JAKUB TONAR, který vrací skóre na rozdíl pěti branek. (18:23)
    49
    S další výhodou sedmimetrového hodu si věděl rady kanonýr hostů ANTE ESEGOVIC. (17:23)

48
    Nyní jsme mohli sledovat zahozené šance na obou stranách, když nejprve se neprosadil Spendier a po něm ani Tonar. (17:22)
    47
    JAKUB TONAR dává svůj další gól v zápase a snižuje na rozdíl pěti branek. (17:22)

Pavel Černý

Česko: Hrdlička, Zavázal, Herajt – Nesvadba, Franc, Bičiště, Kývala, Štohanzl, Kašpářek, Mubenzem, Tonar, Kučera, Šafránek, Březina, Chmelík, Režnický, Dolejší, Dědeček, Zourek
    Rakousko: Tanic, Walski, Zenker, Kaufmann, Haag – Bellina, Brandic, Esegovic, Fuchs, Juric, Martinovic, Mayr-Pranzender, Miskovez, Mittendorfer, Pratschner, Rabenseifer, Ranftl, Riede, Schweiger, Seitz, Spendier, Stummer