Ufa – Groznyj 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Ural 6:0 (kon.) | Spartak – Kubaň Krasnodar 2:2 (kon.)
FK Spartak Moskva
2:2 (1:2)
FK Kubaň Krasnodar
Neděle 10.04.2016, 18:30 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • Ruská Premier Liga • 23. kolo

Je tady konec zajímavého zápasu 23. kola Premier Ligy. V dnešním zápase jsme byli svědky čtyř branek a přesto jsme nepoznali vítěze. Domácí se hned v úvodu dostali do vedení, ale hosté v závěru první půle dokázali dostat do vedení po dvou vstřelených gólech. Domácí hráči celou druhou půli dobývali polovinu Krasnodaru, ale podařilo se jim vstřelit pouze jediný gól, který byl tak poslední v dnešním zápase. (20:25:52)

90+4

90+4
    Z rohového kopu Krasnodaru nebylo nic a hlavní sudí za pár vteřinek ukončí dnešní zápas.

90+3
    Hosté v samotném závěru zápasu pohrozili rychlým brejkem, který zakončil svou střelou Manolev na vzdálenější tyč. Naštěstí pro domácí Rebrov dokázal vyboxovat míč na rohový kop.

90+2
    Během nastavených dvou minut jsme nebyli svědky ničeho zajímavého. Domácí se marně pokoušejí dostat na dostřel Bělenovy branky, ale jak je v dnešním zápase zvykem, hosté svého soupeře nepouštějí k nebezpečnému zakončení.

90
    Hlavní arbitr nastavuje čtyři minuty navíc řádné hrací doby.

89
    Zujevův centr skončil v rukavicích Bělenova, který s rozehráním příliš nespěchá a zřejmě dostává pokyny od svého trenéra zdržovat co nejdéle hru. Hostům zřejmě stačí z dnešního zápasu i remízový bod.

88
    Herní obraz se nemění. Domácí se marně pokoušejí vystřelit na Bělenovu branku, ale obrana Krasnodaru je zcela nepropustná a nedovoluje svému soupeři ohrozit Bělenovu svatyni.

86
    Střídání v týmu FK Kubaň Krasnodar: ze hřiště odchází Jevgenij Selezňov, přichází Ibrahima Baldé.

85
    Domácí hráči zahrávali v posledních pěti minutách tři rohové kopy, které zůstanou nevyužity. Domácímu týmu schází schopný hráč, který se dokáže prosadit při těchto standardkách.

84
    Armaš zablokoval centrovaný balon Promese na další rohový kop.

82
    Rohový kop domácího celku zůstane opět nevyužit, jelikož hosté si i tuto standardku bez problémů pohlídali.

81
    Zápas se blíží ke svému konci a skóre je zatím 2:2. Uvidíme, zda domácí dokáží zužitkovat svůj tlak a podaří se jim vstřelit třetí branku.

80
    Střídání v týmu FK Spartak Moskva: ze hřiště odchází Ivelin Popov, přichází Georgi Melkadze.

79
    Ani domácí nevyužili výhodu rohového kopu a míč tak získávají do své moci hosté.

79
    S druhým rohem si už domácí dokázali poradit a sami vyrazili do rychlého protiútoku, který ukončil Apodi odkopem míče na rohový kop.

78
    Rohový kop si hosté zopakují, jelikož Rebrov centrovaný balon vyboxoval pouze na další roh.

77
    Rebrov je hrdinou dne! Domácí brankář nejdříve dokázal vyrazit Selezňovu hlavičku a poté dokázal ještě zneškodnit střelu Armaše!

76
    Selezňov vybojoval faul u rohového praporku Spartaku a hosté tak získávají zajímavou standardní situaci.

Filip Branšovský

Branky: 7. I. Popov (Promes), 51. Promes – 38. Apodi, 45. Majrovič

Karty:   59. Luís (SPM) – 50. Xandão (KUK), 53. Armaš (KUK), 57. Jakuba (KUK)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 11:10. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:17.
    FK Spartak Moskva: Rebrov – Paršivljuk, Makejev, Granat, Bocchetti – Glušakov, Rômulo, I. Popov (80. Melkadze) – Melgarejo (61. Zujev), Luís, Promes.
    Náhradníci: Pesjakov – Zujev, Kutěpov, Zotov, Melkadze, Timofejev, Leontěv, Kutin.

FK Kubaň Krasnodar: Bělenov – Apodi, Armaš, Xandão, Zotov – Rabiu, Jakuba – Chubulov (70. Koncedalov), Majrovič (67. Manolev), Georgijevskij – Selezňov (86. Baldé).
    Náhradníci: Ševčenko, Stajila – Pavljučenko, Koncedalov, Manolev, Santana, Žurachovskij, Bugajev, Kleščenko, Baldé.