Kovo Praha – Třinec 1:2 (kon.) | Ústí n/L – Most 3:4 (kon.) | Kert Park Praha – Hr. Králové 7:3 (kon.)
Plzeň – Letohrad 5:0 (kon.) | Kladno – Sudoměřice 5:0 (kon.) | Pardubice – Karviná 3:2 (kon.)
HBC Pardubice
3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
HbK Karviná
Sobota 16.04.2016, 16:00CROSSDOCK Extraliga • 22. kolo

Ode mě pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a u play-off z Pardubic se na vás těším na počtenou. (17:36:13)

Statistika střel – 29:22.

Je konec, domácí zvládli těžké utkání s Karvinou, která se na východě Čech prezentovala po většinu času s hodně povedenou hrou. Na body to ale nakonec nestačilo.

44:46
    Hosté bez brankáře!

44:21
    Tak pozor, hosté budou mít přesilovou hru. Dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí dostává pardubický Urbanec.

44:09
    Hosté se hned dostali do ofsajdového postavení.

44:05
    Hra pokračuje!

44:05
    Logické vyústění situace, Karviná si bere oddechový čas.

44:05
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Necelou minut před koncem základní hrací doby nastala obrovská mela před bránou hostů, kde se nakonec dokázal prosadit MATOUŠ INGRŠT – 3:2!

43:34
    Pardubice kompletní.

42:36
    Karviná se snaží něco vymyslet, ale nedaří se jí nyní najít recept na obranu Pardubic.

41:34
    Hostující hráč bude nakonec snad v pořádku, hra bude pokračovat.

41:34
    Ostrý zákrok brankáře domácích, který vyběhl na levé křídlo, kde atakoval hostujícího Pořízka. Dvě minuty odsedí Ingršt.

41:25
    V přečíslení dva na jednoho nahrával Szotkowski na Diviše, který ale netrefuje ve veliké příležitosti branku!

40:45
    Po střele od pravého mantinelu našel pro změnu brankář hostů míček v rukavici.

40:11
    Na druhé straně střílel Pala, branku ale taktéž netrefil, což využil Stárek, který skokem pro míček přerušil hru.

39:35
    Pardubice se i nadále drží v útoku.

39:15
    Domácí mohli dnes poprvé slavit vedení, Smolka ale výborně zasáhl!

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 22. Urban (Strouhal), 39. Kubeš (Česák, Urbanec), 45. Ingršt (Urbanec) – 14. Diviš (Szotkowski), 37. Pala (Pořízek, Rosůlek)

HBC Pardubice: Stárek (Smekal) – Jiřík, Krejčí (C), Mokříž, Kamaryt, Kvapil – Urbanec, Kubeš, Merta, Česák, Ingršt, Březina, Kasal, Urban, Strouhal.
    HbK Karviná: Smolka (Mokrý) – Pilch, Zaremba, Růžička, Heczko, Deutsch, Tomiczek – Szotkowski, Pietrasz, Diviš, Rosůlek, Orság, Fárský, Pala, Pacas, Pořízek.