Atalanta BC – AS Řím 3:3 (kon.) | Udinese – Chievo 0:0 (kon.) | Hellas Verona – Frosinone 1:2 (kon.)
Juventus – Palermo 4:0 (kon.) | Fiorentina – Sassuolo 3:1 (kon.) | Lazio – Empoli 2:0 (kon.)
Sampdoria – AC Milán 0:1 (kon.)
Hellas Verona
1:2 (0:1)
Frosinone Calcio
Neděle 17.04.2016, 15:00 • Stadio Marc´Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 33. kolo
    90+2. Daniel CIOFANI - 1:2

90+2
    Frosinone právě vstřelilo branku!
    Tak, to je pro domácí celek studená sprcha, neboť v druhé nastavené minutě střílí Frosinone rozhodující branku a odveze si z Verony všechny tři body! Na pravém křídle se dokázal uvolnit Paganini, který našel centrem ve vápně DANIELA CIOFANIHO, a ten poslal svou hlavičku přesně!
    64. Matteo BIANCHETTI - 1:1

64
    Hellas Verona právě vstřelila branku!
    Hellas zcela zaslouženě srovnává na .1 a má ještě dostatek času na to, aby výsleek otočil! Verona vybojovala rohový kop, kterého se ujal Viviani. Jeho centr našel na přední tyči Pazziniho, který poslal míč před branku a v tomto prostoru sae nacházel MATTEO BIANCHETTI, a ten dopravil míč do sítě!
    15. Aleandro ROSI - 0:1

15
    A hostující celek se dostává po patnácti minutách hry do vedení! Frosinone dokázalo vybojovat rohový kop, kterého se zhostil Ciofani. Jeho centr našel ve vápně ALEANDRA ROSIHO, který svůj tým poslal do vedení!