Dukla – Jičín 24:23 (kon.) | Plzeň – Lovosice 20:19 (kon.) | Hranice – Frýdek-M. 23:19 (kon.)
Dukla – Jičín 34:24 (kon.) | Královo Pole – Zlín 26:19 (kon.) | Kopřivnice – Litovel 33:29 (kon.)
Zubří – Karviná 27:28 (po 2.pr.)
SKKP Handball Brno
26:19 (14:12) Stav série: 2:0
Handball PSG Zlín
Neděle 17.04.2016, 17:00 • SH Vodova, Brno • Chance Extraliga mužů • O 9. - 12. místo

Z mojí strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (18:37:35)

Ohlasy trenérů:
    Pavel Čejka (trenér Handball KP Brno): Vstoupili jsme do utkání velmi dobře. Velký náskok nás zřejmě ukolíbal a Zlín nám byl vyloženě vyrovnaný soupeř. Dotáhli to na dvougólovou ztrátu v poločase a v solidním výkonu pokračovali i nadále. Jejich vysunutá obrana nám dělala velký problém. Výsledek je pro ně určitě dle vývoje zápasu velmi krutý.

Milan Buday (trenér HC Zlín): Průběh byl podobný včerejšímu utkání. Dokázali jsme dotáhnout manko a udělat ze zápasu drama. Trápí nás koncovky v posledních deseti minutách. Plyne to hodně z kondice, děláme drobné chyby a nehrajeme takticky, díky čemuž nás soupeř poráží. Z naší strany byl zápas určitě lepší oproti předchozímu utkání, jsem spokojen.

Handball KP Brno – HC Zlín 26:19 (14:12)
    Nejvíce branek: Hubáček 8/1, Kubis 6/3, Dostalík 4 – Pernica 5, Kafka 5, Doležel 3. Rozhodčí: Blanar – Haramul. Sedmimetrové hody: 4/4 – 2/1. Vyloučení: 2:4.

Konec zápasu. (26:19)
    60
    Gól vstřelil tým Handball KP Brno (Tadeáš Zima). (26:19)
    60
    Na začátku poslední minuty zápasu se do brejku dostal Hubáček a bez problému zakončil. (25:19)

59
    Kavka zamířil nad bránu a míč mají domácí, kteří si patrně své vedení už udrží. (24:19)

58
    Oddechový čas pro hosty. (24:19)
    58
    Gól vstřelil tým Handball KP Brno (Michal Dostalík). (24:19)
    58
    Gól vstřelil tým HC Zlín (Michal Indrák). (23:19)
    57
    Tadeáš Zima dostal prostor na levém křídle a skóruje. (23:18)

57
    Brno se v útoku neprosadilo, našetřilo ale spoustu času, který by mohl hostům při snaze vyrovnat chybět. (22:18)

56
    Brněnský brankář znovu zastavil dvě po sobě jdoucí střely na jeho klec, druhý pokus zastavil vlastním obličejem. (22:18)

55
    Koubkova střela zamířila o kus vedle pravé tyče. (22:18)
    55
    Kavka z pravého křídla překonal Bavlnku padáčkem a snižuje hostující ztrátu. (22:18)

54
    Vyloučení v týmu Handball KP Brno (Lukáš Weintritt). (22:17)

54
    Vyloučení v týmu HC Zlín (Filip Dujčák). (22:17)

54
    Dujčák znovu trefil jen tyč domácí klece, Zlín ale zůstává v útoku. (22:17)

53
    Bavlnka čelil další tvrdé střele hostů, která ani tentokrát neprošla za jeho záda. (22:17)