Rádio Krokodýl Brno – Zruč n/S 2:3 (kon.) | Tango Brno – Chrudim 3:7 (kon.)
FC Tango Brno
3:7 (1:3) Stav série: 0:2
FK Chrudim
Středa 20.04.2016, 20:00Play off 1. futsal ligy • Čtvrtfinále

Vítám vás u sledování dnešního online přenosu z utkání FC Tango Brno – FK ERA-PACK Chrudim. Utkáním vás bude provázet Kryštof Severa.

Oba celky se již střely v prvním utkání play-off, kde domácí Chrudim hostila Tango.
    Domácí šli do vedení ve třetí minutě, kdy se prosadil před Zrzavým Felipe. Stejný hráč zajistil vedení 2:0 v osmé minutě, kdy překonal brankáře Tanga křižnou střelou. Po první půli tak šly oba celky do kabin za stavu 2:0 pro domácí ERA-PACK. Na třetí branku čekali po poločase diváci v Chrudimi pouze 109 sekund, Sidnei našel Lukáše Rešetára a ten prostřelil mezi nohy brankáře Zrzavého. Ten samý hráč dal i čtvrtou branku svého celku, když umístil do branky v čase 32:50 přihrávku Rodriga. Poslední branku přidal 54 vteřin před koncem z desetimetrového kopu Dentinho.

Statistiky prvního utkání:
    FK ERA-PACK ChrudimFC Tango Brno 5:0

Branky: 3. Felipe, 8. Felipe (Záruba), 22. Rešetár (Sidnei), 33. Rešetár (Rodrigo), 40. Dentinho (10 m kop)
    Žluté karty: 31. Rodrigo (CHR) – 18. Cenek (TAN), 31. Zrzavý (TAN)

FK ERA-PACK Chrudim: Ton (Meller) – Záruba, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, Dentinho, Sidnei, Kovács, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe
    FC Tango Brno:Zrzavý(Bočánek, Dvořák) – Chadzidis (C), Vlček, Cenek, Svoboda, Prokeš, Buršík, Řezníček, Hudaček, Doubravský, Denysjuk
    Rozhodčí: Klečacký, Molík

Vítejte u sledování dnešního utkání druhého čtvrtfinále Chance futsal ligy, hala na ulici Vodova se již slušně zaplňuje a vypadá to na solidní návštěvu.

FC Tango Brno: Zrzavý (Bočánek) – Chadzidis (C), Vlček, Cenek, Svoboda, Prokeš, Buršík, Gremmel, Řezníček, Hudaček, Doubravský, Máša, Denysiuk

FK ERA-PACK Chrudim: (Meller) – Záruba, Max, Koudelka, Sidnei, Kovács, Marcinho, Rešetár (C), Slováček, Felipe

Rozhodčí: Martin Štipčák, Martin Kabeláč (Michal Gasnárek).

Delegát: Pavel Návesník

S hostujícím týmem přijela i početná skupinka fanoušků, která se usadila za brankou, kterou bude v první půli hájit brankář Zrzavý.

Oba celky již nastupují na hrací plochu. Domácí v modro-bílé kombinaci, hosté v červených dresech.

Utkání předchází ještě proslov jednoho z funkcionářů domácího mužstva.

O úvodní výkop se postarají futsalisté hostí.

00:01

00:07
    Rozehrávka Chrudimi končí v autu.

00:35
    Max vypálil a jeho střela skončila těsně vedle tyče Zrzavého branky.

00:47
    Dlouhý míč na domácího Svobodu skončil na tribuně, míč se vrací na stranu hostí.

01:17
    Chadzidis se dopustil faulu a hosté mají volný kop z výhodné pozice.

01:33
    Kovacsovi sice utekl míč, ale dokázal jej za pomocí domácího hráče dostat do zámezí a získat jej tak zpět do moci hostujícího celku.

02:15
    Chrudim dostává domácí Tango pod tlak, to se tak brání odkopy na soupeřovu polovinu.

02:33
    Sidnei se pokoušel o akrobatické zakončení, ale míč pouze tečoval a ten skončil v autu.

02:40
    Kovacsova nabídka před branku nenašla nikoho v červeném dresu a míč tak skončil až v zámezí.

02:46
    Dlouhý míč na Buršíka se hostující obraně povedlo odhlavičkovat na tribunu, ale Brno zůstává u míče.

03:01
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Domácí udělali chybu na útočné polovině, Max našel hostujícího MARCINHA a ten si se Zrzavým poradil a střelou ke vzdálenější tyči poslal Chrudim do vedení. Asistence: Max.

03:46
    Tango se snaží o rychlé vyrovnání, ale hostující hráz mu brání ve vážnějším ohrožení branky.

03:49
    Buršík se dostal po rozehrávce Chadzidise k míči, ale jeho zakončení pouze ohrožovalo basketbalový koš, který je zavěšený pod stropem haly.

04:20
    Hosté kombinují okolo půlící čáry.

04:30
    Koudelka se hnal na Zrzavého, ale ten si s jeho nepříliš povedenou střelou poradil.

04:50
    Tak tuto situaci si domácí brankář za rámeček nedá! Koudelka narazil FELIPEMU a ten svou střelou takřka od půlící čáry překonal brankáře Zrzavého, který si na míč sáhl. Asistence: Tomáš Koudelka

05:30
    Řezníček dostal dostával pas do středu hřiště, ale míč byl o kousek rychlejší, než by brněnský hráč potřeboval.

05:46
    Slováček svou agresivitou vybojoval aut pro své družstvo.

06:00
    Cenek se hnal s Řezníčkem ve dvou na jediného beka, ale nepovedlo se mu poslat míč na svého spoluhráče! Velká škoda pro domácí.

06:39
    Hudaček teď předvedl excelentní obranný zákrok, když tečoval přihrávku na volného protihráče a zabránil tak veliké šanci hostí.

07:00
    Chrudim pokračuje ve svém tlaku na branku Zrzavého, ale nedaří se jim najít skulinku v obraně modrobílého celku.

07:42
    Svoboda dostal po rohovém kopu míč do nepříliš výhodné pozice a jeho střela ohrozila světelnou tabuli na stěně brněnské haly.

08:11
    Sidnei vypustil na branku Zrzavého nepříjemnou střelu a Zrzavý předvedl nepříliš jistý zákrok, když vyrazil míč jen těsně nad svoji branku.

08:20
    Buršík vyrobil chybu a na branku postupoval osamocený Kovacs, toho však vychytal Zrzavý a zvedl si tak sebevědomí po inkasované brance.

09:00
    Po delší době musel předvést zákrok také Žďánský na straně hostí, ale poradil si.

09:24
    Tango se usadilo u branky Chrudimi a kombinuje.

09:31
    Za opakovené dřívější vyběhnutí proti míči při rozehrávce dostává Tomáš Koudelka žlutou kartu.

09:46
    Zrzavý si poradil se střelou Felipeho a rozehrává až k brance Žďánského.

10:16
    Cenek svým skluzem vybojoval aut a šanci pro svůj tým.

10:20
    Cenek vybojoval na Zárubovi volný kop.

10:22
    Po volném kopu se ke střele dostal Řezníček, ale svou střelu umístil pouze na tribunu.

10:59
    Vlček se dostal do šance, ale hledal ještě Doubravského, ale ten jeho pas nečekal.

11:07
    Za svůj faul je Jakub Řezníček (TAN) ohodnocen žlutou kartou.

11:36
    Chadzidisovi utekl míč od autu a dostává se k němu tak Chrudim.

12:10
    Zrzavý zariskoval a vyběhl až na útočnou polovinu, tam o míč přišel, ale následnou střelu do branky zastavil Chadzidis, ačkoli to vypadalo, že si vypomohl rukou, tak se nepíská a hraje se dál.

12:54
    Sidneiho střela chytila povedenou rotaci, bohužel pro hostujícího hráče ven ze hřiště.

13:14
    Domácí opět přišli před vlastní brankou o míč, Kovacs našel Maxe a ten minul branku domácího týmu.

13:38
    Marcinho si navedl míč na střed, napřáhl, ale excelentní zákrok Zrzavého mu zabránil ve zvýšení skóre.

13:55
    Cenek se dostal k hlavičce, ale bohužel pro Brno ji namířil těsně vedle tyčky hostující branky!

14:25
    Roh pro ERA-PACK.

14:36
    Tečovaná střela Řezníčka končí v zámezí – roh pro Brno.

14:37
    Tango Brno právě vstřelilo branku!
    A je tu snížení! Bohumír Doubravský rozehrál volný kop na ČEŇKA CENEKA a ten doslova dotlačil míč do sítě a trhák je na světě! Asistence: Bohumír Doubravský.

15:26
    Řezníček mohl vyrovnat, ale v tom mu zabránil výborný Žďánský!

15:38
    Centr domácích odhlavičkoval do zámezí hostující Záruba.

15:54
    Chadzidisuv pas nenašel Hudačka a míč skončil v zámezí.

16:13
    Žlutou kartu dostává Felipe (FK ERA-PACK Chrudim).

16:15
    A opět chyba v obraně domácích! Jeden z domácích namazal RADIMU ZÁRUBOVI a bývalý hráč Tanga si se Zrzavým poradil a poslal hosty do vedení 3:1. Bez asistence.

17:00
    Hudaček se nedostal k míči a ten s tak stěhuje k chrudimským.

17:31
    Cenek šel na Žďánského po chybě hostí sám, ale brankář ERA-PACKU jej vychytal!

18:00
    Zrzavý poslal dlouhý míč směr Žďánský a nakonec to byl právě Žďánský, který ten míč odhlavičkoval do zámezí.

18:15
    Dlouhý pas na Vlčka končí v zázemí.

18:22
    Marcinho fauloval, nepřímý kop pro Tango.

18:47
    Chrudim pokračuje v tlaku na branku Tanga.

19:01
    Začala poslední minuta první půle.

19:16
    Oddechový čas pro domácí.

19:22
    Nepřesný pas končí za brankou Žďánského.

19:32
    Kovacs napřáhl, ale provětral pouze síť za brankou Zrzavého.

19:38
    Buršík byl tvrdě sražen u půlící čáry, faul odpískán, ovšem bez karty.

19:49
    Nepřesné zakončení je velkou slabinou domácích, teď ve velké šanci skončil míč po střele jednoho z Brňanů v ochranné síti.

20:00

Je za námi první půle druhého čtvrtfinále mezi domácím Tangem Brno a hostujícím ERA-PACKEM Chrudim. Hosté šli po třech minutách hry do vedení, když potrestal chybu obrany Marcinho. O necelé dvě minuty později bylo s Brňany ještě hůře, Felipe vystřelil z velké vzdálenosti a Zrzavý nedokázal míč zachytit a dostal tak nechtěně Chrudim do vedení 2:0. První branku Tanga v letošním play-off dal v čase 14:37 domácí Čeněk Cenek, když po rohu dotlačil míč do sítě. I tak se šlo do kabin za vedení o dvě branky pro Chrudim. V sedmnácté minutě dostal míč od protihráče hostující Radim Záruba a nemýlil se.

Druhá půle začne přibližně v 21:06.

Oba celky se již trousí na hřiště, druhá půle začne během několika okamžiků.

20:01

20:02
    Domácí opět chybovali krátce po rozehrání, ale dokázali svou chybu pro tentokrát napravit.

20:31
    Roh pro Chrudim.

20:36
    Výborný Zrzavý předvedl několik dobrých zákroků a zachránil tak stav 1:3.

21:06
    Domácí opět pod tlakem odkopávají do autu.

21:08
    Zrzavý dokázal vyrazit nebezpečnou střelu do autu.

21:28
    Chadzidis zastavil střelu vlastním tělem – roh pro hosty.

21:46
    Záruba se dostal ke střele, ale Zrzavý si poradil.

22:15
    Další faul Záruby, Tango má volný kop z nebezpečné pozice.

22:15
    Fauly druhé půli: 0:3

22:16
    Cenekova střela zblokována na roh.

22:35
    Domácí se hnali ve dvou na bránu Chrudimi, ale Max situaci vyřešil skluzem! Parádní defenzivní zákrok hostujícího hráče, fanoušci defenzivního futsalu z něj museli mít obrovskou radost!

23:24
    Chrudimští opět před brankou Tanga.

23:41
    Max vypálil těsně vedle Zrzavého svatyně, míč opět v moci Tanga.

24:25
    Tango dobře napadá, bohužel proti tak zkušenému soupeři jim to není až tak platné.

24:52
    Zkušená Chrudim velice dobře brání svůj náskok.

25:17
    Kovacs přišel o míč, ale díky dobrému obrannému zákroku hostujících beků se nenaskytla domácím žádná větší šance.

25:47
    Vlček se rozjel podél postranní čáry jako bitevní tank, ale přišel o míč.

26:19
    Současný pohled na hru připomíná hon kočky na myš.

26:55
    Doubravský se ve velké šanci ukličkoval, velká škoda.

27:01
    Cenek si navedl míč na střed a protáhl Žďánského! Roh pro Tango

27:04
    Svobodova střela tečována na rohový kop.

27:40
    Z nenápadné akce branka! Radim Záruba poslal míč před branku, kde jej za záda brankáře Zrzavého poslal SIDNEI a dal tak průběžnému skóre podobu 1:4. Asistence: Radim Záruba.

28:29
    Záruba opět kličkuje na útočné polovině a bojuje o nějakou další šanci pro svůj tým.

28:55
    Aut a míč pro Tango.

29:04
    Pátý faul hostí, Radim Záruba srazil Radima Vlčka. Volný kop pro Tango.

29:29
    Hosté opět obléhají branku Tanga a hledají cestu k brance Zrzavého.

29:57
    Doubravský se opět hnal na Žďánského, ale opět se ukličkoval a o míč přišel.

30:23
    Felipe rozehrál mimo hřiště, míč pro Tango.

30:35
    Tango v pěti, falešným brankářem Buršík.

30:59
    Střelu do prázdné branky opět zastavil Chadzidis, Tango kombinuje na útočné polovině.

31:22
    Doubravského střela končí v autu, Buršík utíká na střídačku.

32:46
    Tango se opět musí bránit při tlaku hostujícího celku.

32:46

33:00
    Aut pro Tango.

33:16
    Za bránění brankáři v rozehrávce dostává žlutou kartu Svoboda (TAN).

33:31
    Tango bude opět v pěti hráčích pokoušet štěstí a hledat okénko v obraně hostí.

34:12
    Chrudim právě střelila branku.
    FELIPE vybojoval míč, položil si Doubravského a posílá jej do opuštěné klece. Bez asistence.

34:35
    Hosté využili powerplay domácích, rozebrali si domácí obranu, Matěj Slováček našel na levém křídle SIDNEIHO a ten rozvlnil síť pošesté. Asistence: Matěj Slováček.

36:09
    Sidnei se dostal ke střele a protáhl domácího Zrzavého, ten předvedl důležitý zákrok.

36:47
    Koudelka si potáhl míč na střed a trefil tyčku!

36:50
    Střídání brankářů na straně domácích, odstoupil Zrzavý, nastoupil Ondřej Bočánek.

37:55
    Na hřišti se objevil také domácí cizinec, Oleksandr Denysiuk.

38:28
    A máme tu snížení! BOHUMÍR DOUBRAVSKÝ obral o míč Koudelku a překonal brankáře Žďánského mezi nohy. Bez asistence.

38:40
    Tak ani Bočánek nezůstane ušetřen gólového hladu hostí! Slováček předložil v brejku míč RADIMU ZÁRUBOVI a ten si věděl rady. Asistence: Matěj Slováček.

38:57
    Záruba trefil tyč branky domácích!

39:10
    Felipe fauloval domácího hráče a dostává svou druhou žlutou kartu, to znamená červenou.

39:10
    Hosté se i v oslabení prezentují aktivním presinkem.

39:32
    Nařízena penalta pro domácí! Slováček stáhl svého soupeře a dostává žlutou kartu.

39:32
    Na penaltu se staví Ondřej Bočánek.

39:32
    Brankář ONDŘEJ BOČÁNEK nezaváhal a chladnokrevně poslal míč do horních pater branky Žďánského.

39:41
    Aut pro domácí.

39:42
    Domácí nerozehráli v povoleném limitu, míč se stěhuje na stranu Chrudimi.

39:50
    Utkání se již v klidu dohraje.

A je konec! Velice vyhrocené utkání, ve kterém jsme mohli vidět celkem 6 žlutých karet a jednu červenou. Pojďme si zrekapitulovat druhý poločas tohoto utkání.
    V druhé půli se na první branku čekalo až do osmadvacáté minuty, kdy se trefil Sidnei, na jeho branku reagoval celek domácích hrou bez brankáře. V té se však prosadili hosté, nejprve vybojoval míč Felipe a z půlky poslal míč do sít a poté si při powerplay rozebrali obranu domácích a trefil se opět Sidnei. Snížení přišlo v čase 38:28, kdy se trefil domácí Doubravský, který vybojoval míč na Koudelkovi. V brance domácích v té době již chytal Ondřej Bočánek. Toho překonal 80 vteřin před koncem Záruba, který zakončil brejk svého celku. 28 vteřin před koncem jsme mohli vidět penaltu, kterou proměnil Bočánek a dal tak skóre konečnou podobu 3:7.

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večera a někdy příště u onlajnů napočtenou. (21:53:39)

Kryštof Severa

Branky: 15. Cenek (Doubravský), 39. Doubravský, 40. Bočánek (pen.) – 4. Marcinho (Max), 5. Felipe (Koudelka), 17. Záruba, 28. Sidnei (Záruba), 35. Felipe, 35. Sidnei (Slováček), 39. Záruba (Slováček)

Karty:   12. Řezniček (TAN), 34. Svoboda (TAN) – 10. Koudelka (CHR), 17. Felipe (CHR), 40. Slováček (CHR)   40. Felipe (CHR)

FC Tango Brno: Zrzavý (17. Bočánek) – Chadzidis (C), Vlček, Cenek, Svoboda, Prokeš, Buršík, Gremmel, Řezníček, Hudaček, Doubravský, Máša, Denysiuk
    FK Chrudim: Žďánský (Meller) – Záruba, Max, Koudelka, Sidnei, Kovács, Marcinho, Rešetár (C), Slováček, Felipe

Rozhodčí: Martin Štipčák, Martin Kabeláč (Michal Gasnárek)