HBC Rondo Teplice
6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
TJ Snack Dobřany
Sobota 23.04.2016, 12:00 • Krupka • Play-off 1. Ligy • Čtvrtfinále

První utkání play-off 1. NHbL mezi týmy Rondo Teplice a Snack Dobřany vítězí domácí celek v poměru 6:1. Já se s vámi loučím a u dalšího přenosu napočtenou. (14:02:07)

44:40
    Teplice právě vstřelily branku!
    A Teplice ještě přece jenom dávají další branku. Autorem je ČERNÝ. Asistence: Kafan, Poláček.

43:05
    Dobřany zatím v přesilovce nic nevytvořili.

41:31
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Poláček – 2 min., hákování).

41:03
    Střela Prokše se neujala.

39:54
    Po střele domácích se balónek dostává mimo hřiště.

39:22
    Zakázané uvolnění na straně Dobřan.

38:22
    Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Schuster – 2 min., vysoká hůl).

38:15
    Vyloučení v týmu TJ Snack Dobřany (Skála – 2 min., sekání).

37:15
    Icing Ronda.

36:57
    Dobřany vyhazují.

35:23
    Vyloučení v týmu TJ Snack Dobřany (Ulrich – 2 min., držení protihráče).

33:54
    Poláček nádherně prokličkoval obranu Dobřan a po tandemu na PROKŠE, který mířil přesně se dostávají Teplice do čtyřbrankového vedení. Asistence: Poláček, Chmelina

33:10
    Nyní se hra přesouvá z jedné poloviny na druhou.

31:16
    Rondo na nic nečeká a zavírá Dobřany v jejich obranném pásmu.

30:01

Ve druhé třetině se stav měnil jen na jedné straně. A to na straně Teplic. Ve 21. minutě se prosadil Diepold a o dvě minuty později navýšil vedení ve prospěch domácích Podhrázský. Stav: 4:1

30:00

Martin Stupka

Branky a nahrávky: 1. Sláma (Bím), 13. Poláček (Novák), 21. Diepold (Bím, Jirava), 23. Podhrázský (Bím), 34. Prokš (Poláček, Chmelina), 45. Černý (Kafan, Poláček) – 6. Skála (Ulm, Kovařík)

HBC Rondo Teplice: Vaníček (Pagunadis) – Novák, Jirava, Podhrázský, Bílý, Prokš, Chmelina, Sláma, Bím "C" , Diepold, Černý, Jurčík, Kafan, Koutný, Poláček, Jarkovský, Schuster, Trenér: Patrik Cerman
    TJ Snack Dobřany: Marek – Juráň, Gorges, Čechura, Kodýtrk, Pokorný, Skála, Kovařík, Ulrich, Ulm, Dušek, Trenér: Petr Chvojka

Rozhodčí: Tuček, Bačo