Brno – Uh. Brod 6:3 (kon.) | ILHK Hr. Králové – HC Boskovice inline 8:1 (kon.) | Brno – Devils Zlín 7:5 (kon.)
Roller Storm – IHC Olomouc 3:6 (kon.) | Černošice – HC Boskovice inline 9:2 (kon.) | IHC Prague Rats – IHC Olomouc 3:4 (kon.)
IHC Kladno – IHC Přerov 2:3 (kon.) | Roller Storm – IHC Nový Jičín 4:6 (kon.) | Černošice – Uh. Brod 4:5 (po pr.)
ILHK Hr. Králové – Devils Zlín 8:6 (kon.) | IHC Prague Rats – IHC Nový Jičín 9:3 (kon.)
IHC Čerti Kladno
2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1)
IHC Night Birds Přerov
Sobota 30.04.2016, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • STILMAT extraliga inline hokeje

47:27
    Oddechový čas pro domácí.

46:53
    Domácí to zkoušejí bez brankáře!

42:31
    Školoud získal puk a dostal se do ideální pozice ke skórování, v té ale trefil jen tyčku!

41:26
    Vyloučení v týmu IHC Night Birds Přerov (Pavel Kubal), inkasuje minutu a půl za hákování.

40:37
    Hrbatý dostal puk do jízdy a řítil se sám na Černého ovšem v úniku neuspěl.

39:51
    Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
    Poprvé ve čtvrté čtvrtině se dostali k puku hosté a ihned je z toho branka. Autorem branky je JAN ANDRÝSEK. Asistence: Pavel Kubal.

35:43
    Vyloučení v týmu IHC Night Birds Přerov (Jan Andrýsek), ten inkasuje trest za hákování.

31:56
    Hosté využívají početní výhodu! Ke střele se dostal Ditrich, toho dokázal Černý ještě vychytat, ovšem na dorážku od PETRA ŠKOLOUDA v podobě tvrdé střely pod horní tyč už nedosáhl. Asistence: Marek Ditrich.

30:43
    Vyloučení v týmu IHC Čerti Kladnu. Na trestnou lavici usedá znovu Ladislav Vlček, ten i napodruhé inkasuje trest za hákování.

16:47
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Čerti otáčejí vývoj utkání na svoji stranu. Po přihrávce od Petráka se ujal kotouč TOMÁŠ REDLICH, ten svoji střelou nedal Machačovi šanci. Asistence: Michal Petrák.

11:14
    Chvilku před koncem čtvrtiny máme vyrovnáno! Kehar předložil puk MICHALU BEZOUŠKOVI a ten bezkonkurenčním zakončením srovnal. Asistence: Martin Kehar.

09:47
    Vlček se krásně prosmýkl mezi hráči a svoji střelou trefil boční tyčku hostující branky.

07:01
    Vyloučení v týmu IHC Čerti Kladno (Ladislav Vlček), který inkasuje minutu a půl za hákování.

01:37
    Na úvodní branku jsme vůbec nemuseli čekat vůbec dlouho. Po přihrávce od Lenkoviče se sjel před branku FILIP HRBATÝ, který protečoval puk až za záda Černého. Asistence: Radim Lenkovič a Marek Ditrich.

Zápas bude zpožděn ne-li kontumován ve prospěch domácího mužstva! Hostující brankář má problémy s registrací, vše se řeší...

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 12. Bezouška (Kehar), 17. Redlich (Petrák) – 2. Hrbatý (Lenkovič, Ditrich), 32. Školoud (Ditrich), 40. Andrýsek (Kubal)

IHC Čerti Kladno: Černý – Hulcr, Vlček, Christl, Kehar – Petrák, Bezouška, Strnad, Redlich
    IHC Night Birds Přerov: Machač – Ferenc, Andrýsek, Zbořil – Kubal, Hrbatý, Ditrich, Školoud, Lenkovič, Hanák

Rozhodčí: Jaroš – Klouček