Charleroi – Lokeren 2:2 (kon.) | Mechelen – Sint-Truiden 1:1 (kon.) | Kortrijk – Standard 1:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Mouscron 1:0 (kon.)
Sporting Charleroi
2:2 (1:2)
Sporting Lokeren
Sobota 30.04.2016, 18:00 • Stade du Pays, Charleroi (kapacita:14 891 diváků) • Belgická Jupiler Pro League • O Evropskou ligu - sk. B

83
    Lokeren podruhé střídá. Na hřiště se dostává na posledních pár minut nadějný Slovák Bronislav Ňinaj, který vystřídal Ukrajince Segye Bolbata.

67
    Kouč Mazzu si na 67. minutu přichystal již své poslední dvě střídání v základní sestavě. Senegalce Amara Babyho vystřídal Francouz Clémet Taimont. Druhé prostřídání obstaral řecký záložník Sotiris Ninis , kterého nahrazuje David Pollet

64
    Nevýrazného Jihoafričana Ayanda Patosiho nahrazuje na trávníku Alžířan Mehdi Terki.

46
    Dorina Dessoliel si svou chybu u první branky zápasu bude muset zpytovat na střídačce, na hřišti ho totiž nahrazuje Enes Saglik.