Slavia – Slovácko | 5:1 (kon.) | | | Jablonec – Teplice | 1:0 (kon.) |
Olomouc B – Vlašim | 1:0 (kon.) | | | Varnsdorf – Opava | 0:0 (kon.) | | | Hradec Králové – Karviná | 0:2 (kon.) |
Tottenham – Southampton | 1:2 (kon.) | | | Manchester City – Arsenal | 2:2 (kon.) | | | Liverpool – Watford | 2:0 (kon.) |
Real Sociedad – Rayo Vallecano | 2:1 (kon.) | | | Real Madrid – Valencia | 3:2 (kon.) | | | Villarreal – La Coruňa | 0:2 (kon.) |
Getafe – Gijón | 1:1 (kon.) | | | Eibar – Betis | 1:1 (kon.) | | | Barcelona – Espanyol | 5:0 (kon.) |
Sevilla – Granada | 1:4 (kon.) | | | Las Palmas – Bilbao | 0:0 (kon.) | | | Celta Vigo – Malaga | 1:0 (kon.) |
Levante – Atlético | 2:1 (kon.) |
AS Řím – Chievo | 3:0 (kon.) | | | Sampdoria – Janov | 0:3 (kon.) | | | Carpi FC – Lazio | 1:3 (kon.) |
Fiorentina – Palermo | 0:0 (kon.) | | | Frosinone – Sassuolo | 0:1 (kon.) | | | Atalanta BC – Udinese | 1:1 (kon.) |
Hellas – Juventus | 2:1 (kon.) | | | Turín – Neapol | 1:2 (kon.) |
Lyon – Monaco | 6:1 (kon.) |
Slovan Bratislava – Trenčín | 0:4 (kon.) |
Dukla Praha – Slavia | 1:1 (kon.) | | | Teplice – Ostrava | 4:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Sparta | 1:3 (kon.) |
Plzeň – Liberec | 4:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Brno | 6:2 (kon.) |
Zápy – Táborsko akademie | 4:2 (kon.) | | | Čáslav – Převýšov | 2:1 (kon.) | | | Union 2013 – Kolín | 0:0 (zruš.) |
Štěchovice – Žižkov | 2:3 (kon.) | | | Benátky n. J. – Králův Dvůr | 2:4 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Břeclav | 2:0 (kon.) | | | Zlín B – Hlučín | 1:0 (kon.) | | | Vítkovice – Třebíč | 3:1 (kon.) |
Žilina B – L. Mikuláš | 3:0 (kon.) | | | Trnava B – Nové Mesto n/V | 2:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – Slovan Bratislava U21 | 0:1 (kon.) |
Lok. Košice – Nitra | 1:0 (kon.) | | | Sereď – Prešov | 2:0 (kon.) |
Cambuur – Excelsior | 0:2 (kon.) | | | Utrecht – Alkmaar | 1:3 (kon.) | | | Feyenoord – Nijmegen | 1:0 (kon.) |
Zwolle – Eindhoven | 1:3 (kon.) | | | Graafschap – Ajax | 1:1 (kon.) | | | Kerkrade – Willem II | 2:3 (kon.) |
Groningen – Heracles | 2:1 (kon.) | | | Den Haag – Heerenveen | 1:1 (kon.) | | | Twente – Arnhem | 2:2 (kon.) |
Anderlecht – Oostende | 2:1 (kon.) | | | Gent – Club Bruggy | 1:4 (kon.) |
Nacional – Belenenses | 2:2 (kon.) | | | Boavista – União Madeira | 1:0 (kon.) | | | Guimarães – Moreirense | 4:1 (kon.) |
Marítimo – Benfica | 0:2 (kon.) |
Mattersburg – Rapid | 0:2 (kon.) |
Perm – Ural | 1:1 (kon.) | | | Spartak – Dynamo | 3:0 (kon.) |
Cracovia – Lech Poznaň | 2:0 (kon.) | | | Pogoň – Zagłębie | 1:3 (kon.) | | | Legia – Piast Gliwice | 4:0 (kon.) |
konec
SK Slavia Praha
5:1
(2:0)
1.FC Slovácko
Nikol Kuncová
Branky:
22. Barák, 42. Barák (Milan Škoda), 73. Hušbauer (Zmrhal), 79. Bílek (Mihalík), 87. Milan Škoda (Zmrhal) – 72. Diviš (Došek)
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 12:5. Střely mimo: 10:5. Rohy: 7:6. Fauly: 13:21.
Rozhodčí: Nenadál – Pelikán, Paták
Diváci: 6011
Karty: 22. Košút (SLO), 43. Koné (SLO), 45+5. Šumulikoski (SLO)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 12:5. Střely mimo: 10:5. Rohy: 7:6. Fauly: 13:21.
SK Slavia Praha:
Pavlenka (8. Berkovec) – Bořil, Bílek, Deli, Frydrych – Souček (86. Piták) – Mihalík, Hušbauer, Barák (71. Kenia), Zmrhal – Milan Škoda (C).
Náhradníci: Berkovec – Mikula, Kenia, Černý, Piták, Mešanović, Latka.
Trenér:
1.FC Slovácko: Heča – Reinberk, T. Rada, Košút, Civič – Daníček, Šumulikoski (C) (65. Došek) – Havlík (56. Kerbr), Valenta, Biolek (46. Diviš) – Koné.
Náhradníci: Daněk – S. Hofmann, Došek, Diviš, Kerbr, Šimko, Sadílek.
Trenér:
Náhradníci: Berkovec – Mikula, Kenia, Černý, Piták, Mešanović, Latka.
Trenér:
1.FC Slovácko: Heča – Reinberk, T. Rada, Košút, Civič – Daníček, Šumulikoski (C) (65. Došek) – Havlík (56. Kerbr), Valenta, Biolek (46. Diviš) – Koné.
Náhradníci: Daněk – S. Hofmann, Došek, Diviš, Kerbr, Šimko, Sadílek.
Trenér:
Rozhodčí: Nenadál – Pelikán, Paták
Diváci: 6011
Kenia vyslal do lajny Zmrhala a ten nachází MILANA ŠKODU, který se dostává za obranu, obhazuje si gólmana a dává pátý gól svého celku.
Po rohovém kopu centruje Mihalík a hlavou zavěšuje JIŘÍ BÍLEK! Ten se běží radovat za fanoušky.
Zmrhal přistrčil míč JOSEFU HUŠBAUEROVI, který vrací svému celku dvoubrankové vedení. Jeho rána zapadla o břevno do branky a prokletí je zřejmě prolomeno.
Reinberk poslal pěkný centr do vápna, který Došek sklepával pro JAROSLAVA DIVIŠE, který snižuje stav utkání.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
Dnešní zápas je v podání ANTONÍNA BARÁKA, který se prosazuje podruhé! Po rohovém kopu se dostal k odhlavičkovanému míči a posílá míč do branky!
Domácí otevírají skóre zápasu, po lajně unikl Mihalík, jehož centr propadl k ANTONÍNU BARÁKOVI a ten z otočky pálí přesně!
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
SK Slavia Praha: Pavlenka – Bořil, Bílek, Deli, Frydrych – Souček – Mihalík, Hušbauer, Barák, Zmrhal – Milan Škoda (C).
Náhradníci: Berkovec – Mikula, Kenia, Černý, Piták, Mešanović, Latka.
1.FC Slovácko: Heča – Reinberk, T. Rada, Košút, Civič – Daníček, Šumulikoski (C) – Havlík, Valenta, Biolek – Koné.
Náhradníci: Daněk – S. Hofmann, Došek, Diviš, Kerbr, Šimko, Sadílek.
Rozhodčí: Nenadál – Pelikán, Paták.
Domácí se výsledkově trochu trápí, již čtyři utkání nedokázali vyhrát a pouze remizovali s Jabloncem, v Olomouci, s Teplicemi a nakonec i na půdě Bohemians 1905. Přesto zůstávají svěřenci trenéra Uhrina na domácím hřišti v jarní části neporaženi a to budou chtít potvrdit i proti Slovácku.
Hostům se na začátku dubna podařilo něco šokujícího, když na domácí půdě dokázali přehrát Spartu, jenže od tohoto utkání se Slovácku nedaří. Prohrálo na hřišti Baníku, následně doma s Mladou Boleslaví a v Jablonci. Body jim přineslo až poslední kolo, když remizovali v derby se Zlínem.