Nacional – Belenenses 2:2 (kon.) | Boavista – União Madeira 1:0 (kon.) | Guimarães – Moreirense 4:1 (kon.)
Marítimo – Benfica 0:2 (kon.)
CD Nacional
2:2 (1:0)
CF OS Belenenses
Neděle 08.05.2016, 17:00 • Estádio da Madeira, Funchal (kapacita: 8.589 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 33. kolo

Domácí tým po prvním poločase vedl o gól. V závěru zápasu se hosté dvěma góly dostali do vedení. Remízu v nastaveném čase zachránil domácí Correia. (18:56:16)

90+5

90+3
    Zápas se za vyrovnaného stavu v poklidu dohrává.
    90+1. CORREIA - 2:2

90+1
    Nacional právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! RUI CORREIA dává gól a stav zápasu je v nastavení vyrovnaný.

88
    Hráči Nacional se nemohou nyní dostat do střelecké pozice, konec zápasu se rychle blíží.

85
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Aurélio, přichází Pinho.

85
    Domácí hráči mají něco málo přes pět minut za vyrovnání.

84
    Tiago Caeiro nyní dostává žlutou kartu.

82
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Washington, přichází Jota.

81
    Střelecky aktivnější hostující celek se dostal do vedení, které se pokusí udržet. Naopak domácím se čas na úpravu skóre rychle zkracuje.
    78. REREIRA - 1:2

78
    Belenenses právě vstřelilo branku!
    FILIPE FEREIRA dává gól a otáčí stav zápasu. Hosté prohrávali 0:1 a nyní vedou 2:1. Domácí během několika málo minut inkasovali dvě branky.
    74. CAEIRO - 1:1

74
    TIAGO CAEIRO vyrovnává stav zápasu na 1:1. První střela hostů ve druhém poločasu na branku končí gólem.

72
    Tři střely v rychlém sledu jsme nyní viděli. Nejprve se ze střední vzdálenosti do míče opřel domácí hráč. Na to odpověděli hosté. Ani jedna ze dvou jejich střel nebyla přesná.

67
    Střídání v týmu CD Nacional: ze hřiště odchází Witi, přichází Ricardo.

66
    Domácí tým se dopouští velkého množství faulů. 6:3, takový je poměr faulů.

65
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Pinto, přichází Caeiro.

Jan Prošek

Branky: 13. Tiquinho, 90+1. Correia – 74. Caeiro, 78. Rereira

Karty:   49. Geraldes (BLN), 84. Caeiro (BLN)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 10:7. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:11.
    CD Nacional: Rui Silva – João Aurélio, Alan Henrique, Nuno Sequeira, Salvador Agra, Fofana, Tiquinho, Aurélio, Rui Correia, Witi, Washington
    Náhradníci: Gottardi – Nenê Bonilha, Jota, Ricardo, Miguel Rodrigues, Cerqueira, Rodrigo Pinho

CF OS Belenenses: Ribeiro – Rúben Pinto, André Sousa, Fábio Sturgeon, Ricardo Dias, André Geraldes, Filipe Ferreira, Juanto, Gonçalo Brandão, Gonçalo Silva, Rafael
    Náhradníci: Filipe Mendes – Rosa, Tiago Caeiro, Tiago Almeida, Bakić, Fábio Nunes