Jihlava – Ostrava 3:1 (kon.) | Liberec – Brno 1:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
3:1 (0:0)
FC Baník Ostrava
Pátek 13.05.2016, 13:00 • Areál Na Stoupách • Celostátní liga staršího dorostu • 32. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

FC Vysočina Jihlava: Pokorný – Bajer, Beseda, Vedral, Čermák, Pěnkava, Průša, Ločárek, Kolčava (C), Sargsyan, Vitásek
    Náhradníci: Konrád, Smejkal, Novotný, Svoboda, Vrtal, Mašič, Dujmovič

FC Baník Ostrava: Murin – Kubík, Mládek, Kopečný, Lehnert, Malý, Chvěja, Kaliský (C), Freit, Domiter, Holešinský
    Náhradníci: Matějček, Buchta, Bolf, Lapeš

Rozhodčí: Tomášek – Stehlík, Beneš.

1

2
    Do první šance se dostal Bajer, který postupoval sám na Murina, ale ostravský brankář jeho pokus vychytal.

5
    Aktivní Bajer se opět objevil ve střelecké pozici, jeho zakončení ale Murin zneškodnil.

28
    Útočná akce Baníku skončila střelou Chvěji, který pozornost Pokorného prověřil ránou zpoza šestnáctky.

32
    Uvnitř pokutového území byl nedovoleným způsobem atakován Freit a pro ostravský celek tak byla nařízena penalta.

33
    Exekutorem pokutového kopu se stal Domiter, který mířil do pravého dolního rohu, jenže Pokorný vystihl směr střely a ránu zlikvidoval.

45

Do prvního poločasu vstoupili lépe domácí, ale poté se hra vyrovnala a výsledkem je bezbrankový stav.

46

48
    Ve velké šanci se objevil Kolčava, ale z nadějné pozice trefil pouze obránce.

49
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Gólový účet zápasu otevřel na začátku druhého poločasu DAVIT SARGSYAN, který se prosadil po krásné technické střele z levé strany.
    49. Davit SARGSYAN - 1:0

53
    Baník právě vstřelil branku!
    Vedení fotbalistům domácího týmu nevydrželo dlouho, vyrovnal NICOLAS KALISKÝ, jenž gólmana prostřelil razantním zakončením.
    53. Nicolas KALISKÝ - 1:1

75
    Domácí si berou vedení zpět, mezi úspěšné střelce se zapsal PAVEL SVOBODA, který si naskočil na nadýchaný centr Kolčavy z levé strany.
    75. Pavel SVOBODA - 2:1

85
    Střela Malého už mířila do sítě, ale na brankové čáře skvěle zastoupil brankáře Jihlavy Novotný.

90
    Definitivní pojistku přidal po Smejkalově přihrávce v samotném závěru utkání MILAN VRZAL.
    90. Milan VRZAL - 3:1

90
    Žlutou kartu dostává Kolčava (FC Vysočina Jihlava).

90
    Žlutou kartu dostává Vitásek (FC Vysočina Jihlava).

90

FC Vysočina Jihlava využil výhodu domácího prostředí a po bezbrankovém prvním poločase porazil FC Baník Ostrava 3:1. (15:04:29)