Pardubice – Most 1:4 (kon.) | Plzeň – Kladno 3:1 (kon.)
HBC Pardubice
1:4 (0:2, 1:1, 0:1) Stav série: 1:1
HBC Most
Neděle 15.05.2016, 11:00Coalsoft play-off Extraligy • Semifinále

Je konec, hosté dnes dokázali jasně zvítězit o tři branky a vyrovnat tak semifinálovou sérii na 1:1. Ode mě je to pro tento víkend z Pardubic už vše, díky za pozornost a zase příště se těším u Onlajnů na počtenou. (12:48:07)

Střely celkově – 27:20.

Střely v závěreční periodě 9:4.

44:50
    Po tvrdě střele jednoho z domácích hráčů ještě zblokovaný míček letí hodně vysoko nad a také pryč z areálu a zastavuje se až v koruně stromu. To jsem zde ještě neviděl.

44:25
    Bruštíkovy asi dnes není tříbrankový účet přán, protože trefuje znovu tyčku!

43:50
    Obraz hry vypadá pořád stejně, domácí jsou usazeni v útoku a snaží se dostat míček do sítě. Vyrovnaní by už zřejmě však nepřišlo, bylo by to ale potěšení pro diváky.

42:36
    Urbanec nejdříve omylem zblokoval střelu jednoho spoluhráče, následně se mu ale míček odrazil na hokejku, avšak ve veliké příležitosti Bréma nepřekonal.

41:55
    Domácí se snaží, co jim síly stačí, jenomže kýžené snížení ale nepřichází.

41:11
    Hosté to už několikrát zkoušeli přes celé hřiště, míček ale vždy o metr minul branku.

40:36
    Zika dostává dvě minuty za sekání a domácí mají možnost hrát šest proti třem!

40:25
    Připomínám, že domácí hrají bez brankáře.

40:08
    Mostecký Kopýtko dostává dvě minuty za vražení na hrazení, podaří se v přesilové hře domácích ještě mírně zdramatizovat zápas?

39:28
    Jakubův trefuje přes celé hřiště pravou tyčku odkryté branky!

38:55
    Po oddechovém čase domácích to Pardubice zkouší bez brankáře.

37:48
    Hostující Bruštík měl na hokejce hattrick, jenomže s koncovkou dlouho váhal a poté trefil tyčku!

37:30
    V polovině třetí třetiny dochází na protočení stran.

36:33
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Krejčí – 2 min., držení protihráče).

36:08
    David Stárek dnes dochytal, nastupuje Petr Smekal.

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 25. Česák – 4. Bruštík (Zika), 8. Faltín (Bruštík), 21. Chytrý (Kypet, Bruštík), 37. Bruštík

HBC Pardubice: Stárek (37. Smekal) – Krejčí, Jiřík, Filip, Kosina, Mokříž, Mašík, Pecina, Urbanec, Bílý, Kvapil, Česák, Vlasák, Merta, Březina, Urban, Kasal, Strouhal, Skřivánek.
    HBC Most: Brém – Čížek, Koudelka, Zika, Kopýtko, Abrahám, Faltín, Kypet, Bruštík, Plachý, Novák, Drenčko, Krajíček, Jakubův, Vlm, Singr, Plachý.