Volgar Astrachaň – Machačkala 0:1 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Tomsk 1:0 (kon.)
FK Volgar Astrachaň
0:1 (0:0)
Anži Machačkala
Úterý 24.05.2016, 17:00 • Centralnyj stadion, Astrachaň • Ruská Premier Liga • Baráž o udržení

V gólově chudém utkání vítězí Anži Machačkala, která na hřišti FK Volgar Astrachaň vyhrála díky gólu vstřeleném v samém závěru duelu. Hostující celek byl aktivnější a vítězství si zasloužil, Astrachaň čeká v odvetě těžká fuška. (19:00:10)

90+4

90+4
    V samém závěru utkání mohli domácí fotbalisté vyrovnat díky nařízenému rohovému kopu. Obrana Anži si ale nabíhající soupeře pohlídala a nedovolila jim ani zakončit.

90+4
    Poslední střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází stále se radující Yannick Boli, jediného úspěšného střelce utkání vystřídá Gadžibekov.
    90+2. Yannick BOLI - 0:1

90+2
    Machačkala právě vstřelila branku!
    Po faulu na Berishu byla nařízena standardní situace z levé strany. K její exekuci se postavil Ebecilio, který přesným centrem našel YANNICKA BOLIHO a ten svému týmu vystřelil vítězství!

90+2
    Útočnou akci Volgaru zastavil zdviženým praporkem asistent rozhodčího, jenž odmával ofsajd.

90+1
    V rukou čtvrtého rozhodčího se objevila světelná tabule, na které svítí číslice tři. Přesně tolik minut tak bylo nastaveno nad rámec řádné hrací doby.

90
    Za nedovolený zákrok poblíž středové čáry dostal žlutou kartu Jakovlev (FK Volgar Astrachaň).

87
    Nyní se hraje uprostřed hřiště, kde probíhají četné a urputné souboje o míč.
    86. Abdulavov (MCK)

86
    Otevřít gólový účet zápasu mohl Abdulavov, který si naskočil na nadýchaný centr, ale z hranice malého vápna Bučněvovu svatyni trestuhodně přestřelil.

84
    Zmíněným mužem byl Bolonin, který na chvíli odešel za postranní čáru a už je zase zpět na hrací ploše.

83
    Hra je z důvodu ošetřování jednoho z domácích hráčů přerušena.

81
    Také hosté získali výhodu rozehrávky rohového kopu, centrovaný balon byl ale prodloužen až do zámezí.

80
    Střídání v týmu Anži Machačkala: ze hřiště odchází Moutari, přichází Berisha.

79
    Volgar Astrachaň zahrával hned dva rohové kopy v krátkém časovém sledu, ale ani po jednom nich nezahrozil.

78
    Třetí střídání v týmu FK Volgar Astrachaň: ze hřiště odchází Asildarov, na zelený pažit nastupuje Bolov.

76
    Domácí tým oproti úvodní půli zlepšil svou hru a prezentuje se daleko lepším způsobem, než tomu bylo v předchozích desítkách minut.