Bohemians 1905 – Jablonec 2:0 (kon.) | Liberec – Teplice 1:0 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 3:0 (kon.)
Olomouc – Slavia 1:1 (kon.) | Příbram – Slovácko 4:1 (kon.) | Jihlava – Plzeň 3:0 (kon.)
Ostrava – Č. Budějovice 4:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:1 (0:1)
SK Slavia Praha
Středa 25.05.2016, 13:00 • Olomouc - Řepčín • Celostátní liga staršího dorostu • 34. kolo

90+3
    Konec zápasu. (14:59:33)

89
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Pavel Zifčák, přichází Patrik Voleský.

88
    Před koncem zápasu sledujeme především vyrovnané utkání bez větších šancí na obou stranách.

85
    Dnešní utkání sleduje 120 diváků.

82
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Alex Král, přichází Antonio Lauricella.

76
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Pavel Bucha, přichází Filip Vyskočil.

70
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Jiří Schlimbach, přichází Radek Látal.

62
    Zifčák byl dostatečně agilní v pokutovém území, kde se dostal k odraženému míči, ale zakončení pro něj nebylo z nejšťastnějších. Míč končí vedle brány.

60
    Čermák protáhl přízemní střelou k pravé tyči brankáře domácí Olomouce. Ten jen tak tak dokázal vyboxovat míč mimo ohrožení brány.

58
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jan Vejvar, přichází Marco Lauricella.
    56. Petr BRÁZDIL - 1:1

56
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Olomoučtí měli k dispozici přímý kop, ke kterému se postavil PETR BRÁZDIL. Tomuto hráči stačilo strávit deset minut na hrací ploše, aby zařídil svému celku vyrovnání. Jeho střelecký pokus skončil v levém horním rohu hostující brány.

53
    Olomouc v úvodu druhého poločasu tlačí soupeře. Několik šancí po rohovém kopu předvedl nový hráč na hřišti, Vychodil. Nebezpečnou dorážkou zahrozil také Ambrozek, ale Toman byl pokaždé úspěšnější.

46
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Ondřej Badocha, přichází Šimon Havrda.

46
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Filip Markovič, přichází Petr Brázdil.
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Jakub Matoušek, přichází Lukáš Vychodil.

46

V prvním poločase so přítomní diváci dočkali jen jedné branky. Ta vzešla ve 24. minutě po trefě Marcela Čermáka, který se napodruhé během krátké chvíle dokázal prosadit. Do konce prvního poločasu měli ještě oba celky několik možností na vstřelení branky, vždy ale zaúřadovali brankáři.

45+2

45
    Krejdl se pokoušel překvapit Grëogera střelou z hranice velkého vápna. Brankář prokázal dostatečnou soustředěnost na hru a míč chytil do rukavic.