Francie
2:0 (1:0)
Česko
Čtvrtek 26.05.2016, 19:30Festival International Espoirs (U23)

Český tým složený z hráčů do třiadvaceti let zakončil základní skupinu turnaje v Toulonu porážkou 0:2 s domácí Francií a ve skupině tak končí na druhém místě. V praxi to znamená to, že tým Pavla Hoftycha bude hrát v neděli od 16:15 zápas o třetí místo. (21:09:31)

80+2

80+2
    Za hodně ostrý skluz na polovině hřiště dostal ještě žlutou kartu Byrtus.
    80+1. Bamba a jeho střela

80+1
    Zpoza vápna zkusil vystřelit Bamba, jeho zajímavá střela ale zamířila asi metr nad břevno.

80+1
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

80
    Domácí dohrávají zápas v naprosté pohodě. Zde opravdu žádné drama již nebude.

78
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Thomas Robinet, přichází Dylan Batubinsika.

77
    Zápas spěje ke svému konci. Nyní je již jasné, že Francie skončí v tabulce první a Češi budou druzí.

75
    Střídající Peirera De Sa se dostal až k zakončení. Jeho ránu ale ve velké pohodě pokryl český gólman Vejmola.

74
    Po centru do vápna se mladí Češi dokázali ubránit.

73
    Mladí Francouzi mají nyní výhodu v podobě zahrávání rohového kopu.

71
    Kombinace českého týmu končí často daleko před vápnem soupeře. Defenziva Francie dnes nebyla v žádné výrazně složité situaci.

69
    Do konce zápasu chybí něco málo přes deset minut. Český tým stále tahá za výrazně kratší konec provazu.

67
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Guirassy, přichází Pereiera de Sa.

65
    Domácí fotbalisté ve velké pohodě kombinují ve středu pole a Čechům se nedaří dostat k balonu.

63
    Čas plyne a tempo hry není v posledních minutách nijak závratné. Domácí v pohodě drží své vedení.