Brno – Pardubice 2:3 (kon.) | Hr. Králové – Zlín 1:1 (kon.)
FC Zlín
Pátek 27.05.2016, 16:00Celostátní liga staršího dorostu • 35. kolo

88
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Autorem branky je dvě minuty před koncem základní hrací doby DAVID NOVÁK – 1:1.

86
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Mlýnek, přichází Červenka.

79
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Gettler, přichází Petřík.

67
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Habrman, přichází Kundrt.

46
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Brokeš, přichází Novák.

39
    A chvíli na to vytahuje sudí Bačo žlutý kartónek znovu, a to pro domácího Brokeše.

37
    Hostující kapitán Oulehla dostává žlutou kartu po faulu na domácího Bredu.

17
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Vukčevič, přichází Hašek.

2
    Zlín právě vstřelil branku!
    Tak to je velice dobrý vstup zápasu od hostů. Ti se totiž už ve druhém minutě zápasu dokázali dostat do vedení, a to díky brance VILÉMA GETTLERA – 0:1.