Svítkov – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Plzeň – Ústí n/L 1:2 (0:2 po s.s.) | Kladno – Česká Třebová 4:3 (2:1 po s.s.)
Hr. Králové – Plzeň 3:0 (kon.) | Svítkov – Ústí n/L 7:6 (kon.)
po s.s. (0:2)
HBC Plzeň
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Elba DDM Ústí nad Labem
Neděle 29.05.2016, 11:00 • Zimní Stadion - Česká Lípa • Kvalifikační turnaj Extraligy dorostu • Semifinále

Konec zápasu. (13:09:10)

50:00
    V samostatných stříleních zvítězil tým Elba DDM Ústí nad Labem.

Vítěznou branku v samostatných nájezdech si připisuje MARTIN STUPKA!

4. série
    0:2
    A je rozhodnuto! Dörner rozhoduje o postupu ústeckých na finálový turnaj!

0:1
    Hurt míchal míčkem, ale Rechtorik ho vyrazil.

2. série
    0:1
    Rop udělal kličku do backhandu, ale balonek mu sjel do rohu.

Samostatná střílení začínají.

Skončilo prodloužení. Za chvíli se pojede pět sérií samostatných nájezdů. Oba kapitáni už jsou o rozhodčích a losují, pořadí.

50:00
    Prodloužení skončilo.

49:43
    Velká příležitost pro Plzeň rozhodnout toto klání!

49:43
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Krejčí – 2 min., příliš mnoho hráčů na hřišti).

49:20
    Z útočné šance nebylo nic a Šmídl zaváží do ústecké třetiny.

48:58
    Sedláček vyváží balonek z pásma a posílá na nabíhajícího Černého.

48:20
    Vlasák se zkoušel dostat do šance, bránil ho však na těsno Gottfried a nenechal mu prostor ke střele.

47:44
    Ústí zakládá akci, balonku se zmocňuje Hruška.

47:24
    Zakázané uvolnění Ústí.

47:10
    A další balonek v lapačce ústeckého brankáře.

47:05
    Plzeň se dostala do úniku dvou na jednoho. Tomáš Tarantík volil raději střelu, kterou však Rechtorik chytil.

46:51
    Sedláček se dostal až před branku Hrubého, ale k míčku se nedostal.

45:50
    Hra se přerušila z důvodů špatného nastavení časomíry. Vše je nastaveno tak, jak má, a může se pokračovat.

45:26
    A Rechtorik si připisuje první zásah v prodloužení.

45:15
    Do obranného pásma Ústí se ihned nastěhovali Mečouni z Plzně.

45:01

Za zvuku sirény končí třetí třetina vyrovnaného klání. Po krátké pauze se bude hrát pětiminutové prodloužení.

45:00

44:54
    Šest vteřin před koncem třetí třetiny se bude vhazovat po levici Tomáše Rechtorika.

44:36
    Balonku se ujímají hráči z Plzně a snaží se vymyslet něco do konce základní hrací doby.

44:26
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Votípka – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

43:56
    Nebezpečná teč Lokajíčka! Míček se odkutálel jen těsně mimo bránu.

43:19
    Obětavě teď skáčou hráči Plzně do střel Ústečanům.

43:01
    Plzeňští nebezpečně nahazují balonky, u branky však často chybí nějaký ten hráč na dorážku.

42:42
    Foniokova střela taktéž nezamířila mezi tři tyče, ale Rechtorikovi se odrazil od mantinelu do brankoviště. Ústecký brankář raději podržel.

42:28
    Střelu z otočky zkusil Matěj Votípka, balonek šel nad bránu.

42:08
    Do plzeňského pásma se dostávají Ústečané. Zatím však nedokážou pořádně zakončit.

41:48
    Tuto přesilovku si Plzeň nezarámuje. Vůbec se jim nepovedla.

41:40
    Ústí hraje v plném počtu.

40:45
    Výhoz Gottfrieda.

40:24
    Hurt vyhrál buly. Jenže na daném místě nebyl žádný jeho spoluhráč a balonek skončil až u Hrubého.

40:21
    Šanci plzeňských zastavil písknutí značící postavení mimo hru.

39:40
    Ve stejném čase dochází k výměně brankářům. Rechtorik se zdá být v pořádku a vrací se do brankoviště.

39:40
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Hanzlík – 2 min., hákování).

38:56
    Divíšek v souboji s Ulčem úspěšnější a posílá balonek za bránu.

38:34
    Za potlesku fanoušků a hráčů Rechtorik odchází z hrací plochy a dochází ke střídání brankářů! Do branky nastupuje David Douša, který si zažije premiéru na semifinálovém turnaji.

38:34
    Na hřišti je již i zdravotnice, která mu pomocí chladících gelů chladí krk.

38:34
    Obrovská šance Plzně! Balonek poskakoval kolem Rechtorika, zdálo se, že plzeňští forvardi dostanou balonek za brankovou čáru. Nicméně během této motanice byl zasažen brankář Rechtorik do hlavy a prozatím se nezvedá.

38:21
    Z kombinace nic nevymysleli do útoku se dostává Plzeň.

37:50
    Stupka zavezl do útočného pásma a Ústí se snaží něco vymyslet.

37:18
    Další pokus Votípky. I tentokrát netrefil bránu.

37:04
    Z rohu se vymotal Matěj Votípka a zkusil prostřelit Rechtorika. Ten za záda balonek nepustil.

36:50

36:32
    Následná střela Kovaříka také.

36:18
    Střela Lokajíčka končí vedle branky.

36:04
    Tak jak je u Plzně zvykem, hráči kombinují za brankou.

35:24
    Plzeňským se nedaří usadit se v pásmu. Štěpánek podruhé vyhazuje.

34:50
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Krejčí – 2 min., držení protihráče).

33:57
    Plzeň právě vstřelila branku!

A je vyrovnáno! Střelu Kovaříka od modré čáry zvládl Rechtorik pouze vyrazit do strany, kde čekal VÍT LOKAJÍČEK. Do poloprázdné brány mu nedělalo problém zavěsit. Asistence: Martin Kovařík.

33:50

33:09
    Nebezpečná kombinace Plzně, na konci však Lokajíčkovi přeskočil balonek hůl a Ústí vyhazuje.

32:40
    Vyhozený balonek pro který dobíhá rychle Tomáš Ulč.

32:28
    Nához končí v lapačce Rechtorika.

32:10
    Šmídlova prudká střela – Rechtorik však ukázal svoji hbitost a vyrazil balonek mimo hřiště.

31:50
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Hanzlík – 2 min., podražení).

31:22
    Plzeň hraje v plném počtu.

30:50
    Nepřesná nahrávka Štěpánka. Balonek zachytil Kovařík a v klidu vyváží.

30:15
    Ústí je ve svém pásmu a rozjíždějí závoz.

30:01

Dalších patnáct minut je za námi. V této části dominovali spíše ústečtí dorostenci, kteří se dokonce radovali z gólu, když ve 20. minutě prostřelil Hrubého Tomáš Giesel. Do třetí třetiny budou vstupovat hráči Ústí s výhodou jednoho muže, která potrvá minutu a dvaadvacet vteřin.

Třetí třetina začne přibližně ve 12:13.

30:00

29:40
    Plzeň hraje ve čtyřech.

29:22
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Ulč – 2 min., vysoká hůl).
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Hruška – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

29:01
    Další pokus, tentokrát Hruška vystřelil a Hrubý vyráží betonem do rohu.

29:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

28:31
    Velká šance ústeckých! Gottfried krosem našel Dörnera, který vyšvihl balonek na lapačku Hrubého. Loptička se odrazila od její hrany a skončila na síti plzeňské branky.

28:11
    Ústí se usadilo v pásmu a kombinuje.

27:40
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Kovařík – 2 min., podražení).

26:48
    Dörner zkusil schovat střelu mezi Foniokovýma nohama. Foniok však balonek odrazil do rohu.

26:15
    Ústečtí rozehrávají ze svého pásma a zakládají další útočnou zteč.

25:40
    Ulč nekompromisně udržel pásmo a dal najevo ústeckému Bočkovi, že přes něj cesta nevede.

24:58
    Adam Krejčí to zkusil od modré čáry tahem, míček orazítkoval pouze plexisklo za bránou Hrubého.

24:22
    Ústecká střídačka za doprovodu svých fanoušků povzbuzuje svoji pětici na hřišti. Naopak ze střídačky Plzně není slyšet ani hlásky, zatímco se je fanoušci tlačí do vyrovnání.

24:13
    Ve stejný čas si Plzeň vyžádala oddychový čas.

24:13
    Do úniku se z pravé strany dostal Vlasák, jeho střela mířila na vyrážečku, což si Rechtorik pohlídal.

23:44
    Basebollovým způsobem to zkusil Dörner, jeho odpal mířil pouze do plexi.

23:23
    Plzeň se nemohla vůbec osvobodit z pásma, nakonec vzal odpovědnost na svá bedra kapitán Ulč, který vyhodil balonek až na icing.

22:39
    Pěkná kombinace ústeckých na jejímž konci stál Michal Hruška. Jeho pokus však Hrubý chytil lapačkou a zákrok si vychutnal.

22:27
    A opět to jsou Ústečtí, kteří znepříjemňují svým pobytem plzeňskou hru.

22:08
    Od mantinelu to zkusil Tarantík. Rechtorik si svým zákrokem nebyl až tak jistý, nicméně balonek ve své výstroji našel.

21:32
    Štípkovu střelu od modré čáry zachytil nohou Štěpánek. Hraje se ve středním pásmu.

21:24
    Po dlouhé době si zákrok připisuje také ústecký Rechtorik.

20:50
    Do dobré pozice se dostal Hruška! Z mezikruží to zkoušel takzvaně na teploměr – mezi ruku a tělo. Hrubý si tento prostor pohlídal. Po zákroku se však zrodila menší potyčka, ze které však tresty nejsou a hra může pokračovat.

20:30
    Ústecké hráče gól nabudil, nyní okupují pásmo Plzně a dostávají se do šancí.

19:48
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!

A máme tu první branku zápasu. Po buly se ihned před branku dostal TOMÁŠ GIESEL, který prostřelil Hrubého mezi betony. Bez asistence.

19:44
    Vlasák fotbalově vykopl balonek z vlastního pásma až na icing.

19:33

19:10
    Gottfried neudržel pásmo a aktivně ho napadá Šmídl.

19:05
    Po zmatku před brankou ochránce plzeňské svatyně raději balonek lapil do své lapačky.

18:51
    Další zákrok vyrážečkou, tentokrát to zkusil Hruška.

18:39
    Dělovku Stupky Hrubý vyráží

18:35
    Plzeňský brankář se zdá být otřesen, nejspíše schytal nějaký ten úder hokejkou. Nicméně už se oklepal a vhazuje se po jeho levé straně.

17:56
    Ropův křižný pas byl velmi nepřesný, plzeňský obránce ho zachytil a vyhodil přes všechny čáry.

17:40
    Po buly se balonek ihned dostal k Hrubému, který ho raději přikryl.

17:33
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Votípka – 2 min., hákování).

16:55
    Střela Votípky zblokována Dörnerem.

16:41
    Giesel chtěl prodloužit ze svého pásma po mantinelu, bohužel pro něj balonek zasáhl jednoho z plzeňských hráčů na střídačce, a tak se vhazuje po pravici Rechtorika.

16:12
    Černého pas nenašel adresáta – zakázané uvolnění ústeckých.

15:33
    Ihned po vrácení z trestné lavice se mohl Bartoš dostat do brejku. Míček mu však projel mezi nohou a hokejkou a míčku se zmocňuje Kovařík.

15:27

15:15
    Střela Kovaříka skončila mimo svatyni Rechtorika.

15:10
    Ihned po buly se Plzeň usazuje v pásmu.

15:01

Vše je připraveno na zahájení druhé třetiny. Míček bude vhozen každou chvíli.

První třetina je již minulostí. Do šancí se spíše dostávali hráče Plzně, a to hlavně díky přesilovým hrám, které hráči Ústí plzeňským dorostencům nabízejí. Do druhé části půjdou hráči Plzně ještě s devatenáctivteřinovou přesilovkou.

Druhá třetina začne přibližně v 11:34.

15:00

14:55
    Pokus Tomáše Ulče se odrazil mantinelu přímo k Rechtorikovi, který po balonku skočil a raději přerušuje hru.

14:20
    Do Lokajíčkovy střely obětavě skočil Štěpánek. Míček v rohu.

14:00
    Tarantík se uvolnil a zkusil švihem z vrcholů kruhů otevřít skóre zápasu. Proti byla však Rechtorika lapačka, která čapla míček.

13:36
    Kovařík nastřeluje od modré tyč!

13:27
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Bartoš – 2 min., držení protihráče).

13:03
    Oba týmy hrají v plném počtu.

12:50
    Tak, jako se osvobozovala Plzeň, se osvobodili Ústečtí na icing.

12:35
    Kapitán Plzně Ulč nahodil do pásma.

12:26
    A další výhoz Plzně značící zakázané uvolnění.

12:15
    Dörner vyhrál čistě buly na Štěpánka, jeho švih končí vedle branky Hrubého.

12:10
    Nepřesná rozehrávka Mečounů. Zakázané uvolnění.

11:55
    Sedláček se vytočil od mantinelu a dostal se k dobré střelecké pozici. Jeho pokus však končí až na ochranné síti.

11:31
    Hra 4 na 4 prospívá zatím spíše Plzni, která se drží v pásmu Ústí.

11:03
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Hurt – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Gottfried – 2 min., hrubost).

10:58
    Košňar udržel pásmo a nahodil zpět do rohu.

10:49
    Ústecký Štěpánek chtěl nahodit do pásma. Byl však ještě před červenou čárou, což znamená, že byl odpískán icing.

10:40
    Jonák vyhodil balonek z obranné třetiny. Ten byl však ještě tečován, a tak se vhazuje ve středním pásmu.

10:14
    Obě družstva si vyzkoušela přesilovou hru. V obou případech se dostala ke střele, nicméně stav nadále platí 0:0.

09:45

09:38
    Střela Černého tečovaná mimo branku.

09:12
    Další výhoz Plzně, který dobíhá aktivně Tarantík.

08:37
    Plzeň vyhazuje až k Rechtorikovi.

08:27
    Další pokus Ropa tečoval Štěpánek pouze mimo tři tyče.

08:02
    Rop zkusil pozornost Hrubého – Hrubý pozorný!

07:45
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Jonák – 2 min., podražení).

06:57
    O nahrávku si hlasitě křičel Hruška, balonek dostal, ale k nebezpečnějšímu zakončení se nedostal. Hraje se v plzeňské třetině.

06:30
    Přesilová hra sice skončila, ale Plzeň stále kombinuje. Ke střele z mezikruží se dostal Vlasák. Rechtorik betonem vyrazil.

06:17

06:05
    Další střelu plzeňských forvardů Rechtorik chytá.

05:34
    Teď vytáhli hru na modrou čáru, ke střele se dostal Lokajíček, jeho pokus se nebezpečně odrazil o plexi před Rechtorika. Ústí vyhazuje.

05:02
    Plzeň kombinuje za bránou.

04:45
    Závar před Rechtorikem – střelu od modré ještě s důrazem dorážel Hurt. Rechtorik chytá.

04:17
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Gottfried – 2 min.).

03:35
    První střelu Plzně má na svědomí Vlasák.

03:18
    Dörner vybojoval balonek a poslal ho před branku, nicméně neposedný míček skákal a zmocnil se ho Lokajíček.

02:26
    Balonek mimo hřiště, vhazuje se ve středu hřiště.

02:11
    Ústečtí se mohli dostat do přečíslení tři na dva. Divíškovi míček však odskočil a Plzeň rozehrává z obranné třetiny.

01:32
    Foniok v souboji s Bočkem. Balonek vybojoval první jmenovaný a nahodil do pásma.

01:19
    Hruška nepřesně rozehrál – bule v obranném pásmu Ústí.

00:50
    První střelu zápasu si připisuje ústecký Hanzlík, jeho švih mířil do betonu Hrubého.

00:01
    Úvodní buly vyhráli Plzeňští a hned se rvou do pásma.

00:01

Rozhodčí Kasner je připraven na středové buly, centři obou celků se připravují vybojovat balonek.

Stadionem zazněly sestavy obou celků a týmy se schylují k brance k týmovým pokřikům.

Na programu druhé semifinále semifinálového turnaje Extraligy mladšího dorostu sehrají mezi sebou týmy HBC Plzeň a Elba DDM Ústí nad Labem.

Plzeňští Mečouni včera jednoznačně vyhráli obě dvě utkání a do vyřazovacích bojů postoupili z prvního místa. Ústečtí jeden duel prohráli, a to se Svítkovem, a tak si to rozdají o postup na finálový turnaj právě s plzeňskými hráči.

Utkání začne v 11:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.