Dubovcová, Nestarcová (SVK) - Abalakinovová, Dabiž 2:1 (kon.) | Fernandezová, Baquerizová – Kolocová, Kvapilová 1:2 (kon.)
Sluková, Hermannová – Arvanitiová, Karagkouniová 2:0 (kon.) | Dubovcová, Nestarcová (SVK) - Kjölbergová, Lundeov 2:0 (kon.)
Lehtonenová, Lahtiová – Kolocová, Kvapilová 2:0 (kon.) | Sluková, Hermannová – Dumbauskait., Povilaityteová 2:0 (kon.)
Sluková, Hermannová (CZE) – Dumbauskaiteová, Povilaityteová (LTU)

2:0

(21:10, 22:20)

Středa 01.06.2016, 20:30 • Biel, Švýcarsko • ME v plážovém volejbale žen • Skupina A

V prvním setu to byl český uragán na kurtu. Ve druhém setu už to byla těžší práce pro Češky, když musely otáčet skóre. Sluková však vládla na kurtu a po jejím zákroku se dostal český tým do vedení a to již nepostil. Dvojice Sluková/Hermannová je po této výhře již jistě v play-off. V zítřejším zápase proti prvním nasazeným si to rozdá i prvním místo v tabulce.

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (21:05:36)

Konec zápasu

22:20
    Je konec! Dumbauskaiteová netrefila míč dobře a ten končí daleko za podávací lajnou. Češky se tak mohou radovat z vítězství.