IHC Nový Jičín – IHC Přerov 8:6 (kon.) | IHC Olomouc – ILHK Hr. Králové 6:1 (kon.) | IHC Prague Rats – Devils Zlín 11:4 (kon.)
Černošice – Brno 8:9 (kon.) | IHC Olomouc – ILHK Hr. Králové 6:3 (kon.) | IHC Nový Jičín – IHC Přerov 14:6 (kon.)
IHC Prague Rats – Devils Zlín 16:3 (kon.) | Černošice – Brno 5:2 (po pr.)
IHC Prague Rats
11:4 (3:2, 4:1, 2:1, 2:0)
IHC Devils Zlín
Sobota 04.06.2016, 15:00 • Praha 11 • Play-off Stilmat extraligy inline hokeje • Čtvrtfinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

IHC Berounští Medvědi: Michajlov (Kolinger) – Bernard, Tvrzník, Pouska – Bernard, Kafka, Pavlata, Rubeš, Brandejský, Fiala, Hájek

IHC Devils Zlín: Haloda (Huf) – Kobylík, Hlaváč – Gago, Janeba, Pavlůsek, Vyoral, Goiš, Hrazdira, Werbik

Rozhodčí: Josef Barek – Michal Pahulák.

00:01

02:20
    Devils právě vstřelili branku!
    Výborná individuální JIŘÍHO GOIŠE končí první brankou Devils.

02:40
    Medvědi právě vstřelili branku!
    Tak to bylo rychlé vyrovnání! Berounští Medvědi vyhráli buly, poté přišla kombinace a zakončení JAKUBA BERNARDA mezi nohy!

03:06
    Podobná akce jako při vyrovnávající brance. David Bernard zatáhl míček po vyhrané buly do rohu, kde poté našel před brankou PETRA KAFKU, který střelou nad vyrážečku zařídil domácím druhou branku.

05:10
    Druhou branku v utkání si připisuje JIŘÍ GOIŠ, který napřáhl z větší dálky a prosazuje se také střelou nad vyrážečku.

08:14
    Vyloučení v týmu IHC Berounští Medvědi (Tomáš Rubeš – 1,5 min., hrubost).

08:14
    Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín (Jiří Goiš – 1,5 min., hrubost + 1,5 min., sekání).

08:41
    Domácí DAVID BERNARD v přesilové hře překonává Halodu a vrací tak vedení na domácí stranu. Asistence: Martin Fiala.

12:00
    První čtvrtina skončila.

Máme za sebou první třetinu, kterou výrazně lépe zvládl Beroun, který vede 4:1.

12:01
    Začala druhá čtvrtina.

12:29
    Autorem branky je TOMÁŠ RUBEŠ. Asistence: Jakub Bernard a Petr Kafka.

13:00
    Autorem branky je NICOLAS WERBIK. Asistence: Richard Kobylík.

14:15
    Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín (Jiří Goiš – 1,5 min., krosček).

14:15
    Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín (Michael Hlaváč – 1,5 min., podražení).

Při signalizované výhodě neudržel Jiří Goiš nervy na uzdě a je z toho přesilová hra pro Beroun.

15:26
    Autorem branky v přesilové hře je PETR KAFKA.

17:12
    Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín (Nicolas Werbik – 1,5 min., sekání).

18:00
    V obrovské šanci se objevil Jiří Goiš, ovšem jeho tvrdá rána trefuje pouze břevno Michajlovy brány.

18:42
    Hosté hrají v plném počtu.

18:45
    Autorem branky je MARTIN POUSKA. Asistence: Martin Fiala a Radek Pavlata.

19:56
    Vyloučení v týmu IHC Berounští Medvědi (Jiří Brandejský – 1,5 min., podražení).

21:49
    Autorem branky je PETR KAFKA. Asistence: Jakub Bernard.

24:00
    Druhá čtvrtina skončila.

Polovina zápasu za námi a Berounští Medvědi vedou 7:3 a zatím jsou jasně lepší.

24:01
    Začala třetí čtvrtina.

24:01
    Do třetí čtvrtiny nastupuje do brány Huf, který střídá Halodu.

25:01
    Vyloučení v týmu IHC Berounští Medvědi (Radek Pavlata – 1,5 min., sekání).

26:31
    Dobrý hrají v plném počtu.

27:19
    Čtvrtou branku Zlína střílí DAVID HRAZDÍRA.

34:31
    Vyloučení v týmu IHC Devils Zlín (Michal Gago – 1,5 min., nedovolené bránění).

34:48
    Rychle využitou přesilovou hru má na svědomí JAKUB BERNARD. Asistence: Tomáš Rubeš a Petr Kafka.

35:31
    Autorem branky je MARTIN FIALA.

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

Máme před sebou poslední čtvrtinu, která už se nejspíše bude jen tak dohrávat jelikož o vítězi už je dávno rozhodnuto.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

39:46
    Autorem branky je MARTIN POUSKA. Asistence: Radek Pavlata a Martin Fiala.

42:00
    Do konce utkání zbývá šest minut a hra se nám dosti uklidnila, Medvědi kráčí za jasným vítězstvím.

43:44
    Vyloučení v týmu IHC Berounští Medvědi (Martin Fiala – 1,5 min., sekání).

Dnešní utkání sleduje 67 diváků.

47:14
    Autorem branky je MARTIN FIALA. Asistence: Radek Pavlata.

Máme za sebou rychlé a svižné utkání, které ovládl Beroun v poměru 11:4. (16:33:14)

Jan Holeňa

Branky a nahrávky: 3. Bernard, 4. Kafka (Bernard), 9. D. Bernard (Fiala), 13. Rubeš (Bernard, Kafka), 16. Kafka, 19. Pouska (Fiala, Pavlata), 22. Kafka (J. Bernard), 35. J. Bernard (Rubeš, Kafka), 36. Fiala, 40. Pouska (Pavlata, Fiala), 48. Fiala (Pavlata) – 3. Goiš, 6. Goiš, 13. Werbik (Kobylík), 28. Hrazdíra

IHC Prague Rats: Michajlov (Kolinger) – D. Bernard, Tvrzník, Pouska – J. Bernard, Kafka, Pavlata, Rubeš, Brandejský, Fiala, Hájek
    IHC Devils Zlín: Haloda (24. Huf) – Kobylík, Hlaváč – Gago, Janeba, Pavlůsek, Vyoral, Goiš, Hrazdira, Werbik

Rozhodčí: Josef Barek – Michal Pahulák