Chile – Panama 4:2 (kon.) | Argentina – Bolívie 3:0 (kon.)
Argentina
3:0 (3:0)
Bolívie
Středa 15.06.2016, 04:00Copa América • Skupina D

Argentina potvrdila roli favorita a díky třem brankám v prvním poločase získala náskok, který ze zbytku zápasu kontrolovala. Bolívie nevstřelila ani gól. (06:13:13)

90+2

90+2
    Žlutou kartu dostává Víctor Cuesta (Argentina).

90+1
    Zápas se v poklidu dohrává, závěr sleduje 45 753 diváků.

90+1
    Sudí nastavují k devadesáti minutám další dvě.

90
    Ezequiel Lavezzi se nyní dostal do postavení mimo hru, což se pochopitelně mává a píská.

88
    Alejandro Meleán dostává od rozhodčího Victora Huga Carrilla žlutou kartu za faul, který rozhodně nepatří do kategorie nezbytných.

87
    Sergio Agüero to vzal nyní na sebe. Rozhodl se pro střelu z velké dálky. Branku ohrozit nedokázal, míče se zmocnil soupeř a směr hry se otáčí.

85
    Střídání v týmu Bolívie: ze hřiště odchází Martin Smedberg-Dalence, přichází Carmelo Algarañaz.

84
    Zápas se v poklidu dohrává, obrana Bolívie dokázala odvrátit další nepříjemný centr.

82
    Následoval přímý kop. Míč si připravil Lionel Messi, který ránou z velké dálky ohrozil branky. Střela jen o malý kousek minula horní tyč. To je hráč, který se opravdu dnes snaží a za svůj výkon by si gól zasloužil.

81
    Jhasmani Campos nyní vidí od hlavního rozhodčího žlutou kartu. Faul byl naprosto evidentní.

80
    Deset minut nás dělí od konce základní hrací doby. Střelecky je Argentina jednoznačně aktivnější, v tomto ohledu vede 13:3.

77
    Hvězda národního týmu Argentiny, Lionel Messi se nyní dostal do postavení mimo hru.

75
    Střídání v týmu Argentina: ze hřiště odchází Nicolás Otamendi, přichází Jonathan Maidana.

74
    Něco málo přes 15 minut zbývá do konce základní hrací doby, Argentina kontroluje hru a nedává soupeři mnoho příležitostí k ohrožení branky.

72
    Erwin Saavedra běžecky nestačil na soupeře, a tak si pomohl přitažením za dnes. Tento moment obsahuje nedovolený zákrok, hra je tak přerušena.

70
    Sergio Agüero nyní hodně důrazně dohrál souboj, hlavní sudí mu píská faul.

68
    Žádná střela, nyní se pan Messi rozhodl pro centr, se kterým si obrana dokázala poradit. Míč se vrací na polovinu hrací plochy.