1
25 23 18 22
sk Sobota 18.06.2016, 18:00Evropská liga žen • Skupina A

0:0
    Slovenské reprezentantky prehrali prvý set, ale potom zápas chopili do svojich rúk a Albánkam nedovolili pomýšľať nad víťazstvom. Domáce hráčky však boli veľmi oddané a statočne bojovali, niekoľkokrát dokonca stiahli aj vysoký náskok Sloveniek, no napokon im to úspech neprinieslo a v druhom zápase turnaja pred domácim publikom prehrali 1:3. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a tešíme sa na vás zajtra pri zápase Slovenska s Poľskom o 15:00. Prajeme vám krásny zvyšok sobotného večera. (20:05:19)

25:22
    Štvrtý set sa skončil.

25:22
    Tentokrát ale naše dievčatá donútili súperky odraziť loptu iba do autu a oslavujú triumf v zápase!
    24:22 Albánky oslavujú odvrátený mečbal

Zdroj: Laloa1.tv

24:22
    Albánky odvrátili aj druhý mečbal!

24:21
    Albánsko dokázalo bodovať a drží sa v zápase.

24:20
    Po krásnom smeči z pravej strany zrazili domáce volejbalistky loptu iba do autu. Slovenky majú k dispozícii niekoľko mečbalov!

23:20
    Tentokrát albánske hráčky loptu nad zemou neudržali. Od triumfu nás delia dva body!

22:20
    Po úspešnom podaní Abrhámovej sme videli dlhšiu výmenu, na konci ktorej oslavujú Albánky.

22:19
    Radosová sa oprela do lopty na ľavej strane a vystrelila nám bod.

21:19
    Slovenky však rýchlo reagujú a zvyšujú svoj náskok.

20:19
    Albánky zblokovali loptu k našej zadnej čiare, kde nikto nestál. Je znéžené na rozdiel jediného bodu.

20:18
    Slovenkám nevyšla práca pod sieťou. Loptu sme vyškriabali zo zeme, ale iba do autu.

20:17
    Rovnaká chyba aj na slovenskom servise. Podávať pôjde Marinaová.

20:16
    Tuciová poslala loptu za základnú čiaru na našej polovici! Od víťazstva v zápase nás delí zisk piatich bodov!

19:16
    Slovenky sa dopustili technického priestupku a z bodu s teší albánsky celok.

19:15
    Podanie sme poslali až za zadnú čiaru na polovici súperiek.

19:14
    Albánky zakončili iba do autu! Veľká radosť na strane našich dievčat!

18:14
    Albánky zachytili ťažkú loptu pri svojej základnej čiare, ale odtiaľ ju poslali iba do siete. Slovenky získavajú v štvrtom sete bod s poradovým číslom 18.

Jakub Kocourek

Slovensko: Kuciaková, Palgutová, Valachová (L), Salanciová, Drobňáková, Pencová, Abrhámová, Radosová, Kubová, Ovečková, Koseková, Šmitalová
    Albánie: Biciová, Thakaová, Tuciová, Marinaová, Faguová (L), Xhekaová, Matoshiová, Agajová, Nezajová, Prengaová, Sejfullaiová (L), Bllokuová, Koleová

Rozhodčí: Eleni Daniilidou (Gre.), Benone Visan (Rum.)