Šátralová – Lučičová-Baroniová 0:2 (kon.) | Kvitová – Babosová 2:0 (kon.)
Cibulková – Ostapenková 2:0 (kon.) | Schmiedlová – Savilleová 0:2 (kon.)
Savilleová – Plíšková 0:2 (kon.) | Friedsamová – Šafářová 2:0 (kon.)
Mirjana Lučičová-Baroniová
Mirjana Lučičová-Baroniová (Q)
2
6 6
Úterý 21.06.2016, 12:10WTA Eastbourne - Rothesay International (tráva) • 1. kolo

2:6
    Je to tak! Mirjana Lučičová-Baroniová si vzala pro sebe posledních šest gemů a zcela otočila druhý set na svou stranu.

30-40
    Je tu dokonce mečbol! Mirjana Lučičová-Baroniová může ukončit zápas při podání soupeřky.

2:5
    Mirjana Lučičová-Baroniová získává i pátý gem v řadě a je jednu hru od postupu do druhého kola.

2:4
    Mirjana Lučičová-Baroniová bere i další podání české hráčce se kterou to nyní vypadá velmi zle s nadějemi na postup do druhého kola.

2:3
    Mirjana Lučičová-Baroniová otáčí vývoj druhého setu z 0:2 na 3:2 a je na nejlepší cestě k postupu.

2:2
    Přes druhé podání to nyní Allertové nejde. Ztrácí podání a je vyrovnáno ve druhém setu. Velká škoda pro českou hráčku.

15-40
    Dva brejkboly pro kvalifikantku turnaje! Allertová je znovu pod tlakem.

2:1
    Hned první využívá a snižuje náskok své soupeřky jen na jeden gem. Stále však ztrácí jedno své podání.

2:0
    Allertová přes druhé podání. Ale i tak ukončuje druhý gem a potvrzuje brejk z předešlé hry.

1:0
    Dvojchybou končí tento gem Chorvatka a na úvod druhé sady ztrácí podání. Výborný vstup do setu do Allertové.

4:6
    Allertová musela proti setbolu přes druhé podání. A čtvrtý setbol již neodvrátila. První set jde tak na stranu chorvatské tenistky.

40-A
    Setbol číslo 4. Lučičová-Baroniová zvládla svou výměnu a má další možnost ukončit set.

40-A
    Allertová musela přes druhé podání. Třetí setbol je na světě.

4:5
    Denisa Allertová odvrátila dva setboly a na třetí svůj brejkbol se dostala zpět do hry o první sadu!

A-40
    Lučičová-Baroniová musela přes druhé podání. A je z toho brejkbol! Allertová otáčí tento gem.

30-40
    Navíc přichází přímý bod z podání a první setbol pro Chorvatku.

3:5
    Allertová musela přes druhé podání a to byl kámen úrazu při posledním brejkbolu v sérii. Lučičová-Baroniová se dostala do útoku a je znovu o jedno podání vpřed.

0-40
    Allertová byla pod velkým tlakem a ten nezvládla. Kazí míček do sítě a jsou tu tři brejkboly také na druhé straně.

3:4
    Znovu Chorvatka musela přes druhé podání. A dává dokonce dvojchybu proti prvnímu brejkbolu. Allertová je zpět ve hře o první set.

40-0
    Lučičová-Baroniová musela přes druhé podání a toho využila Allertová, která má tři brejkboly!

2:4
    Allertová musela přes druhé podání, ale ani to nedokázala soupeřka vrátit na polovinu české hráčky.

1:4
    Na třetí pokus již Lučičová-Baroniová ukončuje pátý gem v prvním setu a je jen dva gemy o zisku první sady.

1:3
    Přímým bodem z podání ukončuje tento gem a snižuje na rozdíl svou gemů.

0:3
    Velmi rychlé vedení o tři gemy v úvodu prvního setu pro kvalifikantku turnaje v Eastbourne.

0:2
    Mirjana Lučičová-Baroniová ho využívá a bere české hráčce hned první podání a jde do vedení o dva gemy. Výborný vstup Chorvatky o utkání.

30-40
    Je tu dokonce brejkbol po returnu pod nohy české hráčky.

0:1
    Mirjana Lučičová-Baroniová si drží své první podání, když nedala nyní české hráčce šanci se dostat do výměny.