Itálie – Česko 59:57 (kon.)
Itálie
59:57 (15:10, 26:26, 46:39)
Česko
Středa 22.06.2016, 18:15 • Palacio de los Deportes • MS do 17 let - ženy • Skupina C

Nejlepší střelkyně
    Itálie: Fassinaová 16 bodů;
    Česko: Smutná 19 bodů. (20:04:13)

Statečně bojovaly Češky o výhru. V zápase měly pasáže, v nichž na soupeřky nestačily, nicméně v závěru sahaly po výhře. Poměrem 59:57 vyhrávají Italy. Český tým se musí ponaučit z chyb a do dalších zápasů si vzít pozitivní prvky z tohoto zápasů. Děkuji za pozornost a přeji pěkný den.

Konec zápasu. (59:57)

39:58
    Pinzanová proměnila první trestný hod, druhý už ne. (59:57)

39:57
    Italky si berou oddechový čas. (58:57)

39:52
    Vitulová mohla rozhodnout, ale neproměnila. (58:57)

39:42
    Perová netrefuje koš. (58:57)

39:15
    A je to jen o bod, Vilutová snižuje. (58:57)

39:05
    Poslední minuta hry ve čtvrté čtvrtině je tu, Česko si bere oddechový čas. (58:55)

38:49
    Parádně nyní Češky odpovídají. Ránou za dva body uspěla Voráčková. (58:55)

38:42
    I druhý její pokus je úspěšný. (58:53)

38:42
    První trestný hod proměnila Medaraová. (57:53)

38:30
    Tři body je rozdíl ve skóre, minuta a půl do konce řádné hrací doby. (56:53)

38:00
    I druhý její trestný hod je provedený takřka dokonale. (56:53)

38:00
    Fassinaová fauluje, Česko má k dispozici dva trestné hody. Ten první proměnila Brabencová. (56:52)

37:54
    Šípová minula nyní střelou za dva body. (56:51)

37:37
    Druhý trestný hod je už úspěšný. (56:51)

37:37
    Po faulu Šípové má k dispozici dva trestné hody Truccová. Ten první proměnit nedokázala. (55:51)

Jan Prošek

Itálie: Pinzanová, Ianezicová, Veronaová, Chichcisiolaová, Smortová, Fassinaová, Decortesová, Del Perosová, Truccová, Cubajová, Maderaová, Vellaová
    Česko: Vitulová, Pospíšilová, Brabencová, Smutná, Szcotková, Sotolová, Rašková, Kopecká, Šípová, Tomancová, Rylichová, Voráčková

Rozhodčí: Mariscalová, Careyová, Martiová
    Čtvrtiny: 15:10, 11:16, 20:13, 13:18