Švýcarsko – Polsko | 1:1 (4:5 po pen.) | | | Wales – Sev. Irsko | 1:0 (kon.) | | | Chorvatsko – Portugalsko | 0:1 (po pr.) |
Rokycany – Plzeň | 0:7 (kon.) | | | Žilina – Trenčín | 2:4 (kon.) | | | Neugersdorf – Liberec | 2:0 (kon.) |
Dukla Praha – Pardubice | 3:0 (kon.) | | | Ústí n. L. – Liberec jun. | 7:2 (kon.) | | | Skalica – Ostrava | 1:3 (kon.) |
Jihlava – Táborsko | 3:0 (kon.) | | | Jablonec – Bohemians 1905 | 1:0 (kon.) | | | Slovácko – Senica | 1:1 (kon.) |
Žilina – Trenčín | 3:3 (kon.) | | | Liberec – Budissa Budyšín | 5:0 (kon.) | | | Vlašim – ČAFH | 1:0 (kon.) |
Zlín – Dunajská Streda | 2:1 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Zlín | 0:0 (zruš.) | | | Honvéd – Podbrezová | 0:1 (kon.) |
Karviná – Zabrze | 1:1 (kon.) | | | Blansko – Brno | 0:3 (kon.) | | | Slavia – KF Teuta | 0:0 (zruš.) |
Mladá Boleslav – Prešov | 5:0 (kon.) | | | Teplice – Hr. Králové | 0:0 (6:5 po pen.) | | | Prešov – Hr. Králové | 1:1 (2:3 po pen.) |
Mladá Boleslav – Teplice | 0:0 (3:4 po pen.) |
po penal. (6:5)
FK Teplice
0:0
(0:0)
FC Hradec Králové
Michal Jeřábek posílá Teplice do finále proti Mladé Boleslavi. O bronz si zahrají Votroci proti slovenskému celku Prešov.
(13:51:40)
|
||
8. série
6:5
|
Jeřábek proměňuje.
|
|
8. série
5:5
|
Plašil neproměňuje.
|
|
7. série
5:5
|
Richter neproměňuje.
|
|
7. série
5:5
|
Vobejda neproměňuje.
|
|
6. série
5:5
|
Kodeš proměňuje.
|
|
6. série
4:5
|
Chleboun proměňuje.
|
|
5. série
4:4
|
Grigar proměňuje.
|
|
5. série
3:4
|
Schwarz proměňuje.
|
|
4. série
3:3
|
Vondrášek neproměňuje.
|
|
4. série
3:3
|
Erhan neproměňuje.
|
|
3. série
4:2
|
Nivaldo proměňuje.
|
|
3. série
3:2
|
Malinský proměňuje.
|
|
2. série
3:1
|
Hora proměňuje.
|
|
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
2. série
2:1
|
Černý proměňuje.
|
|
1. série
2:0
|
Potočný proměňuje.
|
|
1. série
1:0
|
Žondra proměňuje.
|
|
Střílení penalt začíná.
|
||
Žondra proti Grigarovi úspěšný!
|
Branky:
Rozhodčí: Berka – Kříž, Hanousek
Diváci:
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
1:0 Žondra (HKR)
2:0 Potočný (TEP)
2. série:
2:1 Černý (HKR)
3:1 Hora (TEP)
3. série:
3:2 Malinský (HKR)
4:2 Nivaldo (TEP)
4. série:
3:3 Erhan (HKR)
3:3 Vondrášek (TEP)
5. série:
3:4 Schwarz (HKR)
4:4 Grigar (TEP)
6. série:
4:5 Chleboun (HKR)
5:5 Kodeš (TEP)
7. série:
5:5 Vobejda (HKR)
5:5 Richter (TEP)
8. série:
5:5 Plašil (HKR)
6:5 Jeřábek (TEP)
FK Teplice:
I. pol.:Grigar – Urma, Ljevakovič, Lüftner, Fillo, Vachoušek, Kukec, Dressler, Soungole, Vaněček, Strada
II. pol.: Grigar – Nivaldo, Červenka, Hora, Gragáň, Vondrášek, Jeřábek, Richter, Krob, Kodeš, Potočný
Náhradníci: Richter, Švejda – Nivaldo, Červenka, Hora, Gragáň, Vondrášek, Jeřábek, Richter, Krob, Kodeš, Potočný, Chudý, Hasil, Bílek
Trenér:
FC Hradec Králové: Lindr – Holeš, Chleboun, Plašil, Erha – Schwarz, Černý – Vlkanova, Vobejda, Malinský – Žondra.
Náhradníci: Ottmar – Novák, Hynek
Trenér:
II. pol.: Grigar – Nivaldo, Červenka, Hora, Gragáň, Vondrášek, Jeřábek, Richter, Krob, Kodeš, Potočný
Náhradníci: Richter, Švejda – Nivaldo, Červenka, Hora, Gragáň, Vondrášek, Jeřábek, Richter, Krob, Kodeš, Potočný, Chudý, Hasil, Bílek
Trenér:
FC Hradec Králové: Lindr – Holeš, Chleboun, Plašil, Erha – Schwarz, Černý – Vlkanova, Vobejda, Malinský – Žondra.
Náhradníci: Ottmar – Novák, Hynek
Trenér:
Rozhodčí: Berka – Kříž, Hanousek
Diváci:
Václav Soukup
@@SoukupVac