Birkirkara – Široki Brijeg 2:0 (kon.) | Čichura – Zimbru Kišiněv 2:3 (kon.) | Jeunesse Esch – St Patrick´s 2:1 (kon.)
FC Čichura Sačchere
2:3 (1:1)
Zimbru Kišiněv
Úterý 05.07.2016, 18:40 • David Abashidze, Zestaponi • Evropská liga (předkola) • 1. předkolo

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:34:57)

Je konec! Sledovali jsme hodně zajímavé utkání, které se rozhodlo až v samotném závěru. Domácí dvakrát vedli, ale nakonec prohráli 2:3 a i přes výhru v prvním zápase v pohárové Evropě končí, naopak do další fáze jde Zimbru Kišiněv!

90+5
    90+3. EMERSON - 2:3

90+3
    Zimbru Kišiněv právě vstřelil branku!
    Tak pozor, protože hosté jdou v samém závěru do vedení 3:2! Po závaru ve vápně se k míči dostal EMERSON, který zachovalou chladnou hlavu a pohotově prostřelil vše, co mu stálo v cestě a svému celku zřejmě vystřelil postup do další fáze!

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90
    Žlutou kartu dostává Tatanashvili (FC Čichura Sačchere).

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Střídání v týmu FC Zimbru Kišiněv: ze hřiště odchází Amancio Fortes, přichází Burghiu.

86
    Střídání v týmu FC Zimbru Kišiněv: ze hřiště odchází Erick, přichází Zagaevschii.

84
    V obrovské šanci se zjevil hostující Damașcan, ale zakončení nezvládl podle představ a stav se nemění!

82
    Žlutou kartu dostává Lekvtadze (FC Čichura Sačchere).

80
    Je před námi posledních deset minutek.

78
    Střídání v týmu FC Čichura Sačchere: ze hřiště odchází Lobzhanidze, přichází Dekanoidze.

75
    Nyní to vyzkoušel domácí Kakubava, ale ani jeho rána se neujala.

72
    Oba celky se tlačí dopředu, ale na další branku stále čekáme.

70
    Je před námi posledních dvacet minutek, tak uvidíme, jestli se ještě dočkáme nějaké branky.

67
    Nyní už to hostům vyšlo, ale Diego Lima zakončil celou akci nepovedenou střelou.

65
    Další dvě útočné akce hostů zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
    63. JARDAN - 2:2

63
    A po rohovém kopu je opět vyrovnáno! Ve vápně se k míči dostal kapitán ION JARDAN, který vstřelil dnes svou druhou branku a bude to ještě hodně zajímavé!

62
    Po další akci je tu roh pro hosty.

61
    Nakonec se hosté dopředu vydali a své střelecké štěstí vyzkoušel Amancio Fortes, ale branku netrefil.

59
    Hostující celek se ale dokázal ubránit a nyní je u míče. Zatím ale kombinuje pouze na své polovině.

58
    Rohový kop pro domácí.

57
    Domácí jsou při chuti a opět se tlačí dopředu, tak uvidíme, zda ještě něco kloudného vymyslí.
    55. KAKUBAVA - 2:1

55
    Čichura Sačchere právě vstřelila branku!
    A o postupujícím je možná rozhodnuto, protože domácí celek jde do vedení 2:1! Po centru chyboval brankář Rusu a toho dokonale využil LEVAN KAKUBAVA, který dorazil míč do sítě.

52
    Míč poslal do vápna Spătaru, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.

51
    Rohový kop pro hosty.

50
    Zatím ale ani z jedné akce nic nebylo a stav je tedy stále nerozhodný a blíže k postupu má domácí celek.

48
    Domácí vstoupili do druhého poločasu velmi aktivně a hned se tlačí před branku soupeře.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:42.

První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnané utkání, které zatím nabídlo dvě branky. Do vedení šli domácí, ale v samém závěru hosté vyrovnali a stav je tedy 1:1. Připomínám, že první zápas skončil 1:1, takže hosté mají stále naději, že uhrají postupový výsledek. Lehké to ale nebude.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3
    45+3. JARDAN - 1:1

45+3
    Tak jsem to zřejmě zakřikl, protože v samém závěru prvního poločasu hosté vyrovnávají na 1:1! ION JARDAN se po centru objevil na zadní tyči a zkušeně překonal domácího brankáře.

45+2
    Do zakončení se nakonec natlačil hostující Alex Bruno, ale branku netrefil a nic se v prvním poločase už nestane.

45+1
    Rozhodčí přidal v prvním poločase dvě minutky.

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43
    Domácí drží míč a nikam nepospíchají.

41
    Do konce prvního poločasu zbývá zhruba pět minutek a vypadá to, že na další branku si budeme muset počkat do druhého dějství.

38
    Ani další střela hostujícího hráče se neujala a od své branky tak bude rozehrávat Hamzič, který samozřejmě nikam nepospíchá.

36
    Míč poslal do vápna Amancio Fortes, ale žádný z jeho spoluhráčů se k němu neprotlačil.

35

33
    Oba rohové kopy zahrál Lobzhanidze, ale ani z jednoho nic nebylo a domácí tak stále vedou o jednu branku.

32
    Po zásahu hostujícího hráče je tu další roh pro domácí.

31

30
    Na druhé straně to zkusil Koripadze, ale jeho rána se neujala.

28
    A málem bylo vyrovnáno! V obrovské šanci se objevil Amancio Fortes, ale domácí brankář předvedl skvělý zákrok a podržel svůj celek!

26
    Další žlutou kartu uviděl hostující Luan.

24
    Aktivní Tatanashvili to vzal opět na sebe, ale tentokrát nezamířil přesně a branku netrefil.

22
    Oba celky se tlačí dopředu, ale na druhou branku stále čekáme. Diváci se ale rozhodně nenudí.

20
    Je za námi úvodních dvacet minutek a domácí stále vedou o jednu branku. Nutno dodat, že zatím jsou lepším celkem.

18
    A další žlutou kartu uviděl hostující Emerson.

16
    Žlutou kartu dostává Kakubava (FC Čichura Sačchere).

15
    Žlutou kartu dostává Bruno (FC Zimbru Kišiněv).
    14. IVANISHVILI - 1:0

14
    Tak to je velká rána pro hosty, kteří mohli jít do vedení, ale po bleskové akci prohrávají! Po rychlé akci se dostal do zakončení jeden z domácích hráčů, ale poslal míč jen do tyče, jenže k dorážce se dostal GIORGI IVANISHVILI a ten už měl lehkou práci.

13
    A k další střele se dostal Amancio Fortes, ale jeho zakončení scházela přesnost a od své branky bude rozehrávat Hamzić.

12
    První velká šance! Hostující Amancio Fortes to vzal na sebe a po jeho zakončení orazítkoval kulatý nesmysl brankovou konstrukci!

11
    Rohový kop tentokrát zahrál Lobzhanidze, ale dopadl jako ten první, takže se z něho nic neurodilo.

11

10
    Na druhé straně se hosté neprosadili a na tahu je tedy opět domácí mužstvo.

8
    Domácí jsou zatím o něco aktivnější a nyní jsme se dočkali i první střely. Postaral se o ní Lobzhanidze, ale Rusu byl na svém místě a poradil si.

6
    Rohový kop zahrával Ivanishvili, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal a stav se tedy nemění.

5
    Nakonec domácí vybojovali první rohový kop.

4
    Poprvé zahrozili také domácí borci, ale ani z těchto akcí se nic neurodilo. U míče jsou však stále hráči Sačchere.

2
    Hosté se hned usadili na polovině domácího celku, bylo z toho několik přihrávek do vápna, ale do zakončení se žádný z hráčů nedostal.

1
    Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.

1

Tak hrát se nakonec přeci jen bude. Utkání začne za několik málo minut!

Kvůli silnému dešti rozhodčí posunul začátek zápasu o 30 minut. Zhruba v 18:35 se uvidí, zda se zápas opravdu odehraje.

Začátek zápasu se malinko zpozdí. Duel začne během několika málo minutek.

Vše je připraveno, jdeme na to.

Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

FC Čichura Sačchere: Hamzić – Tor. Grigalashvili, Lobzhanidze, Koripadze, Tatanashvili, Kakubava, Ivanishvili, Chikvaidze, Dobrovolski, Kashia (C), Rekhviashvili
    Náhradníci: Sepiashvili – Sardalishvili, Mumladze, Lekvtadze, Dekanoidze

FC Zimbru Kišiněv: Rusu – Spătaru, Fortes, Erick, Luan, Alex Bruno, Damașcan, Emerson, I. Jardan (C), Izaldo, Coulibaly
    Náhradníci: Timbur – Burghiu, Starîș, Diego Lima, Jalo, Rusnac, Zagaevschii

Rozhodčí: Baliyan – Ghazaryan, Simonyan.

Zajímavé utkání začíná v 18:00 hodin a vzhledem k tomu, že už v prvním duelu rozhodčí vytasil dvě červené karty, tak se dá předpokládat, že i dnes to bude velmi vyhecované. Nenechte si tedy zápas ujít.

První zápas

Úvodní duel byl velmi vyrovnaný a nakonec ho rozhodla jedna branka. Těsně před koncem prvního poločasu se prosadil Tatanashvili a Čichura tedy venku vyhrála 1:0 a udělala obrovský krok k postupu. Dnes to ale bude ještě velmi zajímavé a máme se tak na co těšit.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu jsou odvety prvního předkola Evropské ligy a my budeme sledovat duel, ve kterém vyzve FC Čichura Sačchere celek FC Zimbru Kišiněv. Mírným favoritem je domácí mužstvo.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.