13 21 25
Finsko
3
25 25 27
Sobota 09.07.2016, 16:00 • Sportska Hala "Vlade Divac" Vrnjacka Banja, Vrnjacka Banja • Kvalifikace ME žen do 19 let • Skupina H

0:0
    To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (17:36:18)

0:0
    Zápas je u konce a ani dnes se české volejbalistky nedočkaly výhry. Ve třetím setu byly nejblíže výhry, měly už čtyřbodový náskok, jenže koncovka patřila hráčkám severského státu a v napínavém závěru urvaly zisk setu a tedy i celého utkání. Finsko tento turnaj opouští na třetím místě s bilancí jedné výhry a dvou porážek, Češky jsou poslední s bilancí tří proher.

25:27
    Třetí set skončil.
    25:27 Finky vítězí v tomto utkání hladce 3:0

25:27
    Je konec. Slavíková nezvládla přijmout servis a na síti to už měly soupeřky jednoduché. Úderem z první proměnily mečbol a zápas tak končí výsledkem 3:0 pro Finsko.

25:26
    Servis v autu, další mečbol pro Finsko.

25:25
    Pokračujeme dál. Útok pravou stranou skončil v kurtu a je to po pětadvaceti.

24:25
    Opět přetlačovaná na síti a Finky si vybojovaly třetí mečbol.

24:24
    Podobnou situací se jim podařilo srovnat!

23:24
    První mečbol Češky vytloukly, ale teď budou přijímat.

22:24
    Eso, setbol a mečbol.

22:23
    Ještě jeden oddechový čas pro český tým.

22:23
    Dvojblok Finska doslova propasíroval míč na druhou stranu kurtu, je tu úplná koncovka setu a Finsko je blíže celkové výhře.

22:22
    Loukonenová protlačila míč za síť, našla si kousíček volného místa a srovnala.

22:21
    Dlouhý servis, český tým opět těsně vede.

21:21
    Vypadá to, že tohle bude bitva do posledního míče setu...

21:20
    Loukonenová se snažila překvapit útokem z druhého úderu, ale na blok českého týmu si nepřišla.