Liberec – Volyň Luck 2:3 (kon.) | Sparta – Kazaň 0:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:3 (1:1)
FK Volyň Luck
Neděle 10.07.2016, 16:30Přípravný zápas

Přípravný zápas mezi FC Slovan Liberec a FK Volyň Luck, který se odehrál v rámci rakouského soustředění, vyhrál celek z Ukrajiny. Severočeši sice hned dvakrát dokázali dorovnat jednogólovou ztrátu, ale na branku z 86. minuty už odpověď nenašli. (18:26:07)

90

86
    Volyň Luck právě vstřelil branku!
    Sackey se v pokutovém území dopustil nedovoleného zákroku a následovala tak penalta, kterou Volyň Luck proměnil.

82
    Liberec právě vstřelil branku!
    Severočeši zásluhou svého kapitána LUKÁŠE POKORNÉHO podruhé v utkání vyrovnávají.

75
    Mužstvo z Ukrajiny si čtvrt hodiny před koncem bere vedení zpět.

Sestava FC Slovan Liberec pro II. poločas: Hladký – Coufal, Karafiát, Pokorný, Bartošák – Folprecht, Sackey – Ekpai, Ševčík, Navrátil – Hadaščok.

46

Úvodní poločas přípravného zápasu mezi FC Slovan Liberec a FK Volyň Luck skončil nerozhodně. V 18. minutě šel do vedení klub z Ukrajiny, ale český celek po půlhodině hry vyrovnal na 1:1.

45

44
    V samotném závěru úvodního dějství Egon Vůch orazítkoval horní konstrukci brány.

31
    Po půlhodině hry je vyrovnáno, do listiny střelců se zapsal NIKOLAJ KOMLIČENKO.

18
    Ukrajinský celek po čtvrthodině hry otevřel gólový účet zápasu a dostal se do vedení.

1

Sestava FC Slovan Liberec: Hladký – Coufal, Karafiát, Chlumecký, Sýkora – Obročník, Bláha – Silva, Sixta, Vůch – Komličenko

Příjemné nedělní odpoledne přeji všem fotbalovým fanynkám a fanouškům, které vítám u přátelského utkání mezi celky FC Slovan Liberec a FK Volyň Luck. Prostřednictvím online textové reportáže vám změny stavu zprostředkuje Lukáš Jasoněk. Výkop zápasu je na programu v 16:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.